léčitelka Alena Krejčová

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2009 16:36 - Aneta

Máte někdo zkušenosti s paní léčitelkou Alenou Krejčovou, jak to u ní probíhá atd..?

reagovat 1.3.2009 00:29 -

Ani bych neverila, ze toto tema nekdo prida....

Ano, zkusenosti s pani Krejcovou mam, a ne jenom ja, ale moje mamka a sestra, a jsme s ni velice, ale velice spokojene!!! Pani Krejcova je opravdu vyjimecny clovek a lecitel v jednom. Musis se objednat dosti predem, jelikoz je hodne zaneprazdnena, a az k ni dorazis, uvidis sama. Je velice striktni, az prisna, ale take velice pratelska. Jak probiha leceni, uvidis uz sama, jelikoz kazdy jsme jiny clovek, a u kazdeho to probiha jinak. PS. Nedala bych na ni dopustit. Sabina

reagovat 1.3.2009 00:46 - Džudy

Vyléčí mi anemii a nepřetržité krvácení z nosu?

reagovat 1.3.2009 01:09 - Belle

Paní Krejčová je z Prahy?

reagovat 1.3.2009 01:17 -

Pani Krejcova je z Prahy Tocna. Doporucuji ji zatelefonovat a objednat se. Samozrejme, ze sve problemy muzete oznamit predem.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2017 17:26 - Názor druhého

cituji:,,,,já jsem poznala...

který se mi nelíbí není špatný pouze jiný než ten můj. S nadhledem se na toto dívat může jen ten kdo na to má a ne sebestředný a neomylný člověk. A navíc někdy je diskuze mezi lidmi ne přímo osobně z očí do očí a přesto i tam jsou soudy na protivníka protože diskuze je nejméně ve dvou a velmi často jde o rozdílné názory na stejnou věc, událost. Pastelka to je o penězích a nic víc takže pryč od ní nestojí tato osoba o to zajímat se o ní, tedy pro trochu inteligentní lidi. Platí nesuď abys nebyl souzen. Platí každá mince má dvě strany a platí co si kdo zaseje to taky sklidí. Neubližovat nikomu slovem ani skutkem, mít čisté svědomí, tak tímto se řídím já. Není to jednoduché, moje cesta životem občas trnitá, ale důležité je moje svědomí a svědomí jiných ať se každý zamyslí sám.

reagovat 25.4.2017 17:38 - Děkuji

který se mi nelíbí není...

děkuji za dlouhý pro neinteligentní lidi nic neříkající příspěvek.

reagovat 25.4.2017 20:58 - vždyť je to trapka

a vyžírka k tomu!!

reagovat 13.7.2017 02:37 - Jakub

O Alence Pastelce - http://pseudo.cz/lide/alenka-pastelka/

reagovat 6.10.2017 11:14 - wichi

Vážená,já jsem poznala...

Naprostý souhlas, aroganzní, samochválící se, hlavně ženské ponižuje a zesměšňuje,kór když je dotyčná mladá a hubená, chlapi jsou ok. Hlavně chce slyšet, jak je skvělá a krásná,že vypadá mladě, běda když řeknete něco co se jí nelíbí a vlastně jí se nelíbí vše co dotyčný řekne.V televizi miloučká, smějící se, laskavá, všechny milující, ale v reálu opak. Bezesporu má dar od Boha, ale je nepokorná a toho daru zneužívá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *