Léčitelé

Archiv příspěvků

reagovat 27.4.2010 18:07 - jarka

jani, reference na p. Hakla jsem četla, na jaře letošního roku jsem u něho byla (pan Hakl je příjemný člověk, léčí energií, vykládá o stravování, které ovlivňuje příslušnou nemoc, cena je 300 Kč, bohužel myom mi nezmizel (lékařsky ověřeno ultrazvukem - ani se nezmenšil - zůstal stále stejný jako před návštěvami p. Hakla).Nevím, jak je to s jinými nemocemi,které léčí, ale já řeším, zda se ještě k němu objednat či raději se obrátit na lékařskou vědu.

reagovat 3.5.2010 23:11 - Jani

jani, reference na p. Hakla...

Jarka: no, občas člověk musí spoléhat na klasickou medicínu, známé takto mymom praskl a byl to docela průser, stejně zkončila na operačním stolíku, ale pak už měla klid, tak nevím co ti poradit, možná bych zkusila ještě jednu návštěvu u pana Hakla a aby se vyjádřil, jak to vidí.Držím pěstičky ať to dopadne co nejlépe.

reagovat 4.5.2010 07:59 - kaspar

Proč si, ksakru, myslíte, že psychotronici a biotronici mohou někomu pomoci? Pracují na tom samém principu jako filipínští operatéři: přinutí člověka věřit ve vyléčení. Někdy to pomůže, ale většinou ne. To je to staré biblické: Věř a víra tvé tě uzdraví. Bylinkáři jsou trošku jiná kategorie, ale léčitelé, kteří spolupracijí s Astrálními Bytostmi či Vesmírnou Energií... Buď by potřebovali místnost s klikou jen zvenku nebo soudní stíhání.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 4.5.2010 09:28 - alt1

Proč si, ksakru, myslíte,...

Kaspare, jsou ruzni lecitele, nekteri pomahaji a to velice uspesne. A nekteri jen tahaji penize. Konkretne pan Hakl pomohl v me rodine nekolikrat a se 100%ni uspesnosti. Napr po zlomenine 3 mesice non stop bolela noha. P Hakl tu nohu pul hodiny drzel a bolest byla naporad pryc. Stalo to 250,-.

Co se tyka soudniho stihani, myslim, ze by to nejvic potreboval hlavni hygienik. Pripravil stat o vic a hlavne prosazoval, aby bylo ockovani povinne. Jestli nekdo jde k filipinskemu leciteli, je to jeho vec, ale pokud se nevyzkousene vakciny narideji pod pohruzkou ztraty zamestnani, je to ponekud vaznejsi.

reagovat 4.5.2010 10:17 - Bára

Občas čtu, jak by léčitelé neměli brát peníze, protože jejich schopnost léčení je dar z nebes.

A komunikační nadání, hudební nadání, manažerské nadání, manuální nadání, aj. to je přece taky dar z nebes, určený k tomu, aby si člověk mohl vydělávat na živobytí tím, co nejlíp umí, ne???

Z čeho mají ti léčitelé žít, platit nájem, jídlo, aby sami žili a mohli lidem pomáhat?
Mají být přes den v práci a pak večer, po práci, utahaní, pomáhat zadarmo lidem, kteří jsou sice nemocní, ale večer po práci mají narozdíl od nich nárok na odpočinek? Není to "trošku" nefér?
A co když mají rodinu, děti? Kdo jí má živit a věnovat jí tolik potřebný čas?

Není lepší, když si nechají přiměřeně zaplatit, aby se odpočatí a v klidu mohli věnovat nemocným? A ve volnu se věnovat sobě, studiu svého "oboru", rodině, na což má každý člověk, i léčitel, právo? Mohou tak pomoci mnohem většímu počtu lidí, než kdyby to sedření dělali večer po práci.

To, že toho mnoho jakože léčitelů zneužívá, je věc druhá a problém je v tom, že léčitelství není oficiální součástí medicíny, není nijak kontrolované, na což doplácí laik nemocný, bohužel. Jediné vodítko kvality léčitele jsou reference.

Ale to neznamená, že budeme od pravých léčitelů vyžadovat, aby buď dřeli od rána do večera nebo žili z ničeho, nejedli, nebydleli, neměli rodinu a každopádně aby léčili zadarmo.

reagovat 4.5.2010 11:31 - kaspar

Občas čtu, jak by...

Pravé léčitele? Jak se poznají? Opravdu si myslím, že jejich jediný pozitivní příspěvek klientovi spočívá ve stimulaci jeho vlastího organismu. V podstatě nic složitějšího než placebo efekt.
Ale mrkněte se třeba na Pfeiffera, stránky plné zběsilých blábolů, Bytí s velkým "B", všude plno energie, tajuplný prastarý tibetský vodnářský zvon ze sedmi kovů, který si ve skutečnosti můžete objednat po internetu... Nemůžu mu zapomenout už televizní seance v devadesátých letech. A není jediný. Astrální bytosti, kosmická Energie, harmonizující Vibrace... Hnůj!

reagovat 4.5.2010 11:44 - kaspar

Jen pro ilustraci:
http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1232819199

reagovat 4.5.2010 12:29 - Bára

Kaspare, jsem materialista, ezoterika mě nezajímá a kdyby mi byli lékaři schopni pomoct, mám na léčitele ten samý názor co ty. Procento léčitelů, kteří opravdu léčí, mají znalosti a dar diagnostiky je velmi malé, ale existují, díkybohu za ně. Prošla jsem jich hodně, byli to schopní manipulátoři a u žádného z nich nezafungovala sugesce, jak píšeš. Pomohl mi zatím jen jeden, díky skvělé diagnostice a radám vycházejícím z lidového léčitelství. A jako malému nechápavému dítěti mi také pomohla jedna obyčejná babka z vesnice, která měla dar léčit - nemohlo jít o žádnou autosugesci, byly mi 2 roky a ona mi nic nevykládala.
Mám nějaké praktické zkušenosti s léčiteli, nebo si jen myslíš, že to jsou všichni podvodníci?
Sysifa fakt uvádět nemusíš, ten je úplně mimo i podle mnoha oficiálních odborníků a není to žádný pořádný argument.

reagovat 4.5.2010 12:31 - Bára

Oprava: ne mám, ale MÁŠ nějaké praktické zkušenosti s léčiteli, nebo si jen myslíš, že to jsou všichni podvodníci?

reagovat 4.5.2010 12:34 - jarka

Báro, který léčitel je ten, který ti pomohl a co skvěle diagnostikuje. Hledám nějakého dobrého léčitele.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *