Léčitelé

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2000 16:28 - Soňa

Chtěla bych kontakt na známého léčitele pana Jonáše. Slyšela jsem o něm a chtěla bych se na něho obrátit. Také jsem slyšela, že je těžké se k němu dostat, je poměrně vytížený. Máte někdo zkušenost nebo kontakt?

reagovat 9.12.2000 21:40 - Vladimír Folprecht

S dr. Jonášem a jheho zdravitnickým zřízením v Praze mám osobní zkušenost, ale bohužel velmi negativní, během mého vyšetření jsem nechtěně zaslech konverzaci lékaře, který mě vyšetřoval s dr. Jonášem ve vedlejší místnosti - ten mu po popisu mých obtíží řekl : tak mu něco napište. Dostal jsem homeopatický lék, zaplatil a odešel zbaven 2.000,- Kč a iluzí o dr. Jonášovi.
Později mi bylo zjištěno závažné onemocnění s kterým jsem nyní v invalidním důchodu.
Dle mé zkušenosti je to pouze komerční záležitost, zaměřená na vydělávání peněz, pacient je jen nedůležitým prostředkem k tomuto cíli.

reagovat 9.12.2000 22:36 - Tereza

Vaše odpověď mě překvapuje, totiž ne že byh Vám nevěřila, ale četla jsem knihy pana Jonáše /Tajenky a křížovky života/ a tyto knihy mě poměrně hodně daly a nadchly. Je ale pravda, že poslední dobou mám také pocit, že se obrací spíše komerčním směrem /preparáty Joalis.../ Chtěla bych se proto také zeptat, zdá má někdo další osobní zkušenosti s jeho institutem. Díky.

reagovat 12.12.2000 23:41 - Viktor

Nezapomeňte, že lidé se mění. Evidentně pan Jonáš nezvládl "podnikatelský rozlet" a poněkud odlétl od svých zásad a ideálů.

reagovat 13.12.2000 00:14 - Jiří

Ano, bohužel, i my máme podobné reference. Pan Jonáš udělal jako první u nás něco na způsob soukromé alternativní kliniky, neodpovídalo tomu ale zřejmě složení personálu ani výsledky. Ještě na to nebyla a není doba. Slyšel jsem však již od několika dobře informovaných zdrojů, že v současné době prožívá existenční problémy. Takové vyšetření by muselo stát přes 10.000,- Kč, aby v něm bylo zakalkulováno vše. Nicméně díky Bohu za každý takovýto počin, byť třeba nevyjde, ale je třeba bušit na bránu... Pak bude otevřeno.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2017 11:03 - Jiří

Léčitel Zdeněk Jonáš je podvodník, který na všechny problémy odpovídá stejně: Chvála Kristu, Hano, doporučil bych Vám bylinky na opary, epilepsii, štítnou žlázu a astma v podobě směsí na pročištění organismu, na průdušky, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 9 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel Jonáš
Jen se mění název problémů, kterými trpíte a když se podíváte na jeho stránky, tak ve všech radách je mimo jiné "nervan", což může být klidně meduňka, kterou koupíte za par korun.
Už vůbec se mu nepokoušejte dovolat, protože vám vynadá a poradí vám ať jdete "S Pánem Bobem"

reagovat 2.1.2018 13:37 - Dana

Léčitel Zdeněk Jonáš je...

Dobrý den,
I ja se se setkala s negativy dr.Jonáše,mohu říci,že jeho jednani s lidmi je neuveritelne,je to normalni buran,neumi jednat s lidmi,zvysuje hlas.Za mě,nedoporučuji.

reagovat 4.1.2018 17:03 - MDDr. Janišová Simona

Měla jsem to štěstí, že mě má životní cesta nasměrovala k léčiteli Jardovi Spurnému. Je smutné, že se člověk, který je obdařený neskutečným darem a energií, dočká takového očernění, jako je tomu na těchto stránkách. Navíc od někoho, kdo se nepodepíše celým jménem, což samo o sobě vypovídá vše. Sama jsem absolvovala jak přednášku, tak několik sezení. Z pohledu lékaře můžu říct, že má znalost lidského těla se s tím, co zná a ví Jarda nedá srovnat, takže i přesto, že lékař není, tak jako lékařka od něj jeho znalosti čerpám. Přednáška je velmi přínosná pro lidi, kteří chtějí změnit přístup ke svému životu i tělu - navíc jsem měla to štěstí ji absolvovat s lidmi, které Jarda vyléčil (Jejich příběhy byly neuvěřitelné - měly společnou jednu věc - Jarda je vyléčil často i z "nevyléčitelných" nemocí) A co se sezení týče - vše probíhá v naprosto bezpečných mezích a naprosté důvěře. Pacienti se u lékařů také svlékají a nikdo je nenařkne z toho, že jsou úchylové - jen dělají svoji práci. A tím samým způsobem pracuje Jarda. Aby mohl předat energii, tak potřebuje mít přímou cestu k tělu. Pacienti leží na lehátku na břiše přikryti ručníkem, takže vše je v naprostém pořádku. A co se týká jeho energie - je neskutečná a dokáže úplné zázraky. Naštěstí se lidé, kteří jeho pomoc opravdu potřebují nenechají odradit takovými nechutnými pomluvami o kterých se píše jednou osobou měnící si jméno na těchto stránkách. Jsem neskonale vděčná, že jsem měla to štěstí Jardu poznat, protože i přesto, že má cesta u něj není zdaleka u konce, tak se můj život díky němu o mnoho zlepšil.

reagovat 25.2.2018 21:11 - jana

Dobrý den,
I ja se se...

Moje zkušenost s Jonášem odouzující. Zaplatila jsem přes 2000, byliny jsem vrátila, protože mně dělaly vyloženě špatně. Do telefonu hulákal, byl sprostý. To snad ani není léčitel. Umí jen opakovat v Kristu.

reagovat 25.2.2018 22:59 - Nevážená paní "doktorko".

Měla jsem to štěstí, že...

jestli něco o tématu víte, tak je vám zajisté známo, že energie se dá předat i na druhý konec světa. Člověk nemusí být nahý, ani na něj nemusí "léčitel" sahat.
Navíc bylo proti němu trestní stíhání a to si nikdo z prstu nevycucal.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *