léčitel Kříž

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2007 18:57 - edita

Pěkně zdravím, máte někdo zkušenost s p. Křížem, léčí v Dejvicích. Nevím, co si o něm myslet:)

reagovat 5.11.2007 18:02 - mike

léčitelé jsou podvodníci...

reagovat 5.11.2007 18:27 - Jana

A Edito, jaké s ním máš ty zkušenosti?

reagovat 6.11.2007 11:27 - ž.

Edito, jak a co p. Kříž léčí? Nech tady na něj kontakt, ráda bych ho navštívila a poradila se.

reagovat 23.11.2007 08:41 - Elza

Mám s ním dobrou zkušenost, je to bylinkář.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.5.2017 10:17 - blbost na entou

Až si jednou Vy prožijete...

Milá zlatá, to už mám za sebou, víš? A vděčím právě lékařům př. nemocnice, že jsem mezi živými. Nebýt jich, tak tu už dnes určitě nejsem. A oháněj se tu projevy, jak chceš. Evidentně nesneseš, když někdo napíše, jak to je.

reagovat 18.5.2017 10:59 - anti simul

Až si jednou Vy prožijete...

Až jednou budeš opravdu nemocná, sama poznáš. Dokud simuluješ, pomůže ti mi ruka v nočníku, až to začne nabírat obrátky, pak vezmeš za vděk lékaře, teprve pak. Dokud o nic nejde, to je keců.

reagovat 22.5.2017 20:16 - Radek

Dobrý den, mám nějaké...

Aktuální číslo na pana krize je 603947155

reagovat 22.5.2017 20:45 - ???

Aktuální číslo na pana...

To jsi psal i u lecitele Hrouska. Nechces to nacpat i na diskuzi o Kajinkovi a třeba jako kontakt na Ufouny?

reagovat 23.5.2017 09:50 - znalci všehoo

Si zřejmě rozumíte a stojíte si za svým. Horší je když si myslíte že jste našli přítele/kyni a najednou se dozvíte jak dává vaše iniciály vaše přez.dívky. Rozesílá fotky vás vašich dětí ba co upravuje emaily kde vás uráží sezměšní . O to je to horší že má doma nemocného vnu.ka dyslec.tika...kdo je kdo jména celé rodiny
znalci trubek kana.lizací sber.nych dvoru a flaší
helena milada jiri co má syna olina léčeného alkoholika luboš léčený toncek jana dáša mařka květa pony bohuš pavel emil a Markéta milan coby korkorán valérir ferne.tová jožo marcinka ján samík alena ožralá helena líba eva malina majda mařa s pařezu martinka pavel sláva lenka
Steeva berou jeho imaginární proti lidu jeho zase bojové akce.Vole,blanka ti vzkazuje,majíc tvůj ocas mezi tvým obočím,kde si teprve otvíráš cestu k očistě,na důchodkyni se radši vy.ser,ta má jiné vedení než ty,proto je s.m.d.m sama doma s.a.m :-))) vyškeřácká a ráda,ty pitomá,debilní upr.caná vši!

seju.séměnajaře
Chceme vědět jestli může být potrestána ta bába co má vnu.ka dysle.ktika a vysmívá se z něho jak si stěžuje své matce to píše sama,aby si psala s chlapem. A ty její nadávky to je vážně hnu.s měla by se zahrabat a ani nevylézat. No nemocné je to fakt jedno uvažuje jinak.
toto nene
Jenom se nesvěřujte bábě oplzlé nadávce zákeřné falešné pokrytecké jednoduché povrchní zrádné ovíněné lživé mstivé podlé nedůvěryhodné mínusové bezpáteřní sm.dm :-))) a vysmívá se mu veřejně jak si stěžuje matce.
A babě kop.řiva co má vnučku od svobo.dné dcery a tak hnusné nadávky vypisuje...upíchnutí z bez.detákem za rohem Stydět se mohou obě a nezapomínat si zaméct před vlastním prahem by nebylo na škodu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *