Léčitel Jarda Zajíček

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.11.2012 05:51 - Světlana Slámová

Používáte někdo metody léčitele Jardy Zajíčka? Já zatím zkusila dle něho výplach žaludku, tedy vyvolávat si pravidelně zvracení, což mi ale výrazně snížilo váhu. S touto metodou už tedy nepokračuji, ale chci postopně vyzkoušet další jeho postupy, neboť trpím na plísně.

reagovat 2.12.2012 17:39 - Helča

Doporučovat ženským, aby úmyslně zvracely, to se mi moc nelíbí. V sousedním vláknu právě nějaká holka popisuje, že tahle metoda u ní vyvolala bulimii. Je to docela šílenost.

reagovat 2.12.2012 19:01 - lea

Doporučovat ženským, aby...

tak samozřejmě je to cesta k bulimii a naopak omluva pro bulimičky. Je to smutné, ten člověk neví, co říká

reagovat 2.12.2012 20:28 - Šimon

Je hodně zvláštní, že tento "léčitel" na jedné straně doporučuje vyvolávat si zvracení a ne druhé straně doporučuje pít kyselinu solnou (HCL). Zvracením o kyselinu přijdete a pak ji doplníte uměle. Chápete tohle někdo?

reagovat 2.12.2012 21:00 - lea

Je hodně zvláštní, že...

To nevím, já jen vím, že je to bulimický návod a bulimie je cesta smutku, zmaru, konce a hlavně neskutečných psychických problémů. A pokud trvá déle než měsíce, j vpodstatě neléčitelná. Tady se ovšem určitě rozvine diskuze o pročišťovacích technikách a léčitelích

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2018 16:19 - Luboš Khor

Mně se nelíbí, že léčitel Zajíček propaguje odčervování lidí a tvrdí, že každá nemoc má příčinu v zamoření organismu parazity. Nevěřím, že všichni máme parazity, pokládám kšefty s odčervovacími přípravky za podvod a proto léčiteli Zajíčkovi nevěřím a nikdy bych se od něho léčit nenechal. Nevěřím, že rakovina se dá vyléčit odčervením. Těmto nesmyslům opravdu odmítám uvěřit.

reagovat 6.9.2018 09:21 - E.H.

Máte pravdu Luboši, léčitel Zajíček tvrdí, že každý z nás má plné tělo parazitů a je nutné pít petrolej a terpentýn, aby si paraziti zlikvidovali. Není pití petroleje a terpentýnu náhodou škodlivé? Mimochodem, nevěřím tomu, že každý z nás je plný parazitů, myslím, že Zajíček zbytečně vyvolává mezi lidmi paniku.

reagovat 6.9.2018 09:41 - Reny

Může se vám to nelíbit, ale je to tak, každý člověk má v sobě parazity, i zvířata je mají. Proč myslíte, že se má pes i kočka pravidelně odčervovat? Ale léky, které na parazity opravdu zabírají, třeba Praziquantel, je jen pro zvířata, nevím proč. Nám prodávají lék leda tak na dětské roupy. Praziquantel lék proti motolocím, tasemnicím, plicním a krevním parazitům, měchovcům, škrkavkám, bičíkovcům. Dá se sehnat přes veterináře, nebo objednat v Asii přes e.shop.

reagovat 6.9.2018 09:50 - hm

Jezte česnek každý den a budete bez parazitů. Protože i paraziti nám pomáhají udržet imunitu.

reagovat 6.9.2018 09:53 - Tyjo

Jezte česnek každý den a...

Počesnekovat tak Německo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *