Léčitel Jarda Zajíček

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.11.2012 05:51 - Světlana Slámová

Používáte někdo metody léčitele Jardy Zajíčka? Já zatím zkusila dle něho výplach žaludku, tedy vyvolávat si pravidelně zvracení, což mi ale výrazně snížilo váhu. S touto metodou už tedy nepokračuji, ale chci postopně vyzkoušet další jeho postupy, neboť trpím na plísně.

reagovat 2.12.2012 17:39 - Helča

Doporučovat ženským, aby úmyslně zvracely, to se mi moc nelíbí. V sousedním vláknu právě nějaká holka popisuje, že tahle metoda u ní vyvolala bulimii. Je to docela šílenost.

reagovat 2.12.2012 19:01 - lea

Doporučovat ženským, aby...

tak samozřejmě je to cesta k bulimii a naopak omluva pro bulimičky. Je to smutné, ten člověk neví, co říká

reagovat 2.12.2012 20:28 - Šimon

Je hodně zvláštní, že tento "léčitel" na jedné straně doporučuje vyvolávat si zvracení a ne druhé straně doporučuje pít kyselinu solnou (HCL). Zvracením o kyselinu přijdete a pak ji doplníte uměle. Chápete tohle někdo?

reagovat 2.12.2012 21:00 - lea

Je hodně zvláštní, že...

To nevím, já jen vím, že je to bulimický návod a bulimie je cesta smutku, zmaru, konce a hlavně neskutečných psychických problémů. A pokud trvá déle než měsíce, j vpodstatě neléčitelná. Tady se ovšem určitě rozvine diskuze o pročišťovacích technikách a léčitelích

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2014 14:04 - prstoklad@centrum.cz

Zajímalo by mne,kde se globálně zajímají o léčení candidozy. Niukoli tedy, že vám vyléčí oči, nebo uši. nevím proč se v Česku nedělají krevní laboratorní zkoušky na protilátky, proč to medicina nauznává a tedy pojišťovny nechtějí proplácet. Někde jinde ano. Mnoho lidí má přemnožené kvasinky, ale léčí se jen dílem, což nemůže mít efekt.To jsme na tom tak bídně?

reagovat 17.3.2015 19:30 - Chybou

J. Zajíčka je, že vůbec někomu pomáhá. Každý není schopen za pomoci jednoduchých metod a víry v sebeléčivé schopnosti vlastního organismu dosáhnout uzdravení. Je lepší zemřít s vědomím, že doktor udělal maximum toho, co bylo v jeho silách, aby vyléčil, než selhat při asistované sebeléčbě, která bývá úspěšná až když člověk nebere tělo a jeho reakce jako nepřátelské, ale naopak se mu snaží porozumět a spolupracovat s ním. To druhé je samozřejmě velice nepohodlné až nepřirozené :)

reagovat 18.3.2015 09:15 - alien

J. Zajíčka je, že vůbec...

Myslím si v podstatě to samé. JZ je sice poměrně svéráz, jeho jednání a reakce občas až hrubé, ale jinak mi jeho přístup přijde naprosto rozumný. Bohužel ne všichni jsou schopni pochopit, že právě v jednoduchosti a přirozenosti se skrývá největší síla. A ano, spousta lidí pak reaguje stylem: Mně to nepomohlo, on mi špatně poradil... Málokdo je schopen takové sebereflexe, aby se nejdřív zamyslel, jestli se opravdu dostatečně snažil, měl silnou vůli a dělal všechno tak, jak měl. Být léčitelem je právě z tohoto důvodu velmi nevděčné.
Myslím, že paradoxně výhodou JZ je to, že není klasicky vzdělaný v medicíně, takže používá spíš selský rozum a přirozenou logiku. S většinou jeho názorů se ztotožňuju.

reagovat 18.3.2015 09:18 - alien

Zajímalo by mne,kde se ...

Tak zkus právě stránky J. Zajíčka, tam je v diskuzi o kandidóze určitě pár vláken, kde jsou jak rady, tak osobní zkušenosti lidí, co se jí snaží zbavit.
A jo, jsme na tom velmi bídně. Stačí si přečíst běžná výživová doporučení a je naprosto jasné, proč jsou dneska kvasinky u spousty lidí přemnožené. Horší je, že už se to taky začíná brát jako normální věc, kterou vlastně není třeba řešit.

reagovat 19.7.2015 23:09 - Anna

Ja možem povedat že mne JZ pomohol.Uživala som jod na štitnu žlazu vypila som 3 male asi 0?5dcl jodu a chvala Bohu už asi 3roky neuživam na št.žlazu žiadne lieky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *