LÉČENÍ POMOCÍ VIZUALIZACE

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2009 19:11 - shanaris

CHtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti léčení pomocí vizualizace nebo to dokáže?Nevím jak jsem k tomu přišla ani co to je,ale dokážu vidět jak je člověk zanešený a kolik má černoty v sobě.Vidím to jako by v hlavě a dokážu tu černotu z člověka vytáhnout.Dělám to jen rodině a pár přátelům a každému se strašně uleví je to jako bych vytáhla nějaké bloky a vidím taky jak je někdo na někoho napojený a bere mu energii a kolik má na sobě pout a kdy ho dáhne dolů černota je toho hodně,jen jsem se nikde nemohla dočíst co to vlastně je jestli astrální vidění?Dokážu člověku dát i velmi silné světlo do těla a vytáhnout bolest.Má někdo tady s tím taky zkušenosti???

reagovat 15.11.2009 13:53 - Jana

Shanaris,
moc mě váš článek zaujal. Já jsem o těchto schopnostech některých lidí četla.Velice by mě zajímalo,zda i já jsem na někoho napojená,či někdo na mě..?
Dokážete toto zjistit i na dálku?

reagovat 15.11.2009 16:32 - iveta

TO JE URCITE VELKY DAR,KTERYM MUZETE POMAHAT I JINYM LIDEM,JA POUZIVAM AUTOMATICKOU KRESBU A MENTALNI ENERGII,KDY SE NAPOJIM NA CLOVEKA A VIMJAK SE TREBA CITI JEHO DUSE NEBO TELO...PODLE DATUMU NAROZENI ALE LECIT NEUMIM,SAMA BYCH POTREBOVALA NEJAKOU SPINU VYTAHNOUT SNAZIM SE LECIT ALTERNATIVNE REIKI ALE ZATIM TO NENI ONO A TRVA TO MOC DLOUHO,NECHCI SE ROUHAT POMOHLO MI TO UZ DOST ALE JSEM ASI NETRPELIVA MAM SICE TAKY DOBROU VIZUALIZACI ALE TOHLE NEDOKAZU,FAKT ZAVIDIM ZKUSTE SE NAPOJIT NA DUCHOVNIHO RADCE NEBO ANDELA TAKY S NEMA MLUVIM A POMAHAJI

reagovat 15.11.2009 16:35 - Básník

Žasnu, jakým ezoterickým nesmyslům dokážou dneska ještě lidi věřit!

reagovat 15.11.2009 17:35 - René

Žasnu, jakým ezoterickým...

Básníku žasni, ale vizualizace se používá i na zahraničních klinikách. Je to jedna z velmi účinných metod psychoterapie. užívají ji vrcholový sportovci jako přípravu na svůj sportovní výkon. Je o tom napsáno plno knih. Máš možnost stálého žasnutí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2009 19:47 - Jana

Jani taky by jsi mi musela...

Shanaris,děkuji za nabídnutou pomoc,mohu své údaje napsat na nějakou jinou adresu? Nechce se mi zde vše psát,protože mám strach,že ne všichni berou danou diskusi vážně. Děkuji.

reagovat 16.11.2009 19:50 - shanris

Jani napiš to mail...shanaris@seznam.cz

reagovat 17.11.2009 16:12 - shanaris

Jani teď nevím jestli jsi napsala,protože mi to ukazuje,že tam mám mail,ale nic nepřišlo,pokud by jsi chtěla napsat napiš co chceš vědět a já se na to podívám.Můžeš mi dát souhlas,že se jen podívám a nebo souhlas k léčení,pokud není souhlas stejně mě to tam nepustí.

reagovat 17.11.2009 20:08 - Jana

Jani teď nevím jestli jsi...

Podívám se na maily.Odpoledne jsem ti psala.

reagovat 20.4.2011 15:13 - LenkaX

Žasnu, jakým ezoterickým...

Protože většina lidí nemá tak jemnohmotné vnímání, nevěří tomu.Vnímá jen to vidí.El.prod taky nevidíme ale používáme jej.Lidský mozek je perfektní komputer.Vše co si představíme,že se něco děje ...to se pak děje takže je to nadčasový způsob léčby.Sama se tím léčím i když energie nevidím ,mnohokrát jsem se přesvědčila že to funguje :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *