leceni akne pomoci klystyru

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.10.2004 11:17 - petra

Je mozno pravidelnou aplikaci klystyru dosahnout zlepseni stavu pleti a odstraneni ci zmenseni vyskytu akne ? Je mi jiz 38 let a mam s timto jiz letite problemy. Muze existovat spojitost mezi akne , lupenkou a jeji lecbou kortikoidnimi preparaty?
Petra

reagovat 7.10.2004 11:44 - doc.MUDr. J. Lukas, CSc.

Pravidelnou aplikaci klysmatu /klystyru/lze dosahnout velmi dobrych vysledku pri lecbe vsech koznich onemocneni. tato drive hojne pouzivana metoda dnes prochazi obdobou renesance a znovu byva dermatology doporucovana, jako ucinna metoda lecby koznich onemocneni- akne nevyjimaje. Je prokazatelne, ze stav kuze souvisi s cistotou organismu , slozenim stravy, pravidelnou stolici atp.
Pouzivani kortikoidu sice v prvotni fazi postaci ci uplne zastavi vyskyt lupenky, ta se vsak opet po case objevi a to vetsinou jeste s vetsi intenzitou. Pak jiz je lecba kortikoidy neucinna , kortikoidni latky se ukladaji v organismu a zde zacinaji skodit, zejmena jatrum a ledvinam .Proto se doporucuje po pouzivani kortikoidnich preparatu podstaoupit detoxikaci organismu, tak jak toto doporucuji lecitele a dnes i odborni lekari.
Osobne bych jako dermatolog doporucoval u osob, u kterych se akne vyskytuje po 25 roku zivota pravidelnou aplikaci klystyru za ucelem procisteni tlusteho streva, kde se hromadi a do organismu dostava nejvice toxinu. Zejmena u zen, vzhledem k anatomickym pomerum je toto velmi vhodne.
Pro lecbu akne doporucuji -pravidelnou aplikaci klystyru min 3x tydne s tim, ze strevo bude procisteno 1l teple vody . Po tomto ocistnem klystyru je velmi ucinne aplikovat mensi klysma , kde doporucuji vyvar nebo vyluh z kopriv, hermanku nebo sipku, tak aby doslo k jeho vstrebani do organismu. tato metoda je velmi ucinna a lze rici , ze je nejucinnejsi. Me klinicke poznatky toto potvrzuji. Prokazatelne zlepseni cekoveho stavu plati se projevi po 2-3 mesicich lecby. Jde o prirodni metodu lecby bez jakychkoli vedlejsich uciku.
P.S. Varuji pred komercne nabizenymi a prodavanymi preparaty , ktere jsou zalozeny na chemicke bazi, aby tyto byly uzivany bez lekarskeho doporuceni.
Doc. MUDr. J. Lukes, CSc.

reagovat 7.10.2004 13:41 - Adriana

Dobrý den,
pozorně jsem četla Váš příspěvek. I já jsem si začala kvůli akné dělat klystýry. Jsem ráda že jstě napsal přibližnou dobu kdy by se to mělo projevit na svatu pleti. Jsem typ člověka co by chtěl vidět účinky okamžitě. Dále by mě také zajímalo jestli mohu klystýr provádět v prvních měsících těhotenství. Plánujeme miminko a nerada bych potratila tak jak jsem to někde četla. Někdo tvrdí že klystýry v těhotenství ne a jiní zase že to na to nemá vliv. Tak by mě zajímal kvalifikovaný názor. Mockrát díky.

reagovat 14.12.2004 07:01 - Ivan

Pan doktor má pravdu vyčištění střev je základní krok při řešení tohoto ijiných problémů. I když se to projevuje na povrchu, příčina je uvnitř. A zanesená střeva, spolu se špatnou výživou jsou dneska problém většiny lidí. Málo kdo si ale tento problém uvědomuje, ikdyž konečně se o něm sem tam začíná mluvit v médiích viz článek v Týdnu s názvem Žaludek jako popelnice. Jsou ale i příjemnější způsoby, jak si střeva a tělo vyčistit. Já jsemto řešil pomocí bylinkových produktů společně s buněčnou výživou. Vyčistil jsem si nejen střeva, ale i játra a jiné orgány včetně krve, takře letos jsem mohl začít po 6 letech opět chodit dávat krev. Když jsm z čištěním začal, moc jsem tomu nevěřil, tak jsem si nechal udělat rozbor krve a průběžně jsem chodil na kontroly, takže mám všechno lékařsky ověřeno. Další strašně důležitou věci při čištění organismu je PITNÝ REŽIM. Voda totiž z těla odvádí škodlivé látky, včetně toxinů a pokud člověk nepije (což je dneska běžný problém), tyto látky se usazují v těle a potom vznikají zdravotní problémy. Pokud chcete víc informací můžete nahlídnout na www.ivan.budzdravy.cz , kde jsou jak zkušenosti, tak vam v diskusním fóru odpoví lékař na vaše případné otázky.

reagovat 19.12.2004 15:40 - Ota

Musím vám dát za pravdu.Také mne trápí akné a hlavně lupenka ve vlasech. Mé akné ale není nikterak závažné, ale s pokožkou na hlavě je to již mnohem horší.Naštěstí jsem už v patnácti letech objevil klystýr. Nejdříve jsem nebyl příliš nadšený touto metodou, ale postupem času jsem zjistil, že na tom nic není a pomáhá mi. V dětství jsem trpěl na objemnou stolici, kdy jsem na WC šel jednou za tři až čtyři dny. Díky klystýru dnes chodím každý den či obden a jeho aplikování jsme zredukoval na jednou za měsíc, či podle potřeby dříve či později. Mohu vám tuto metodu vřele doporučit a za pokus nic nedáte. Buď vám to bude vyhovovat nebo ne a nebudete v tom pokračovat. Rád vám s tím poradím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.2.2014 00:52 - Gereth

Je potreba detoxikovat telo a to imunitu cili streva a pak budes mit nadhernou kuzicku i bez vrasek pokud pouzijes ty spravne preparaty na detox nekolik atopiku a lidi s koznim defektem jsem pomohl staci si dobre vybrat lukasfoukal@gmail.com

reagovat 9.2.2014 06:35 - Marek

Lukáš Foukal alias Gereth jsi trapný dealer a mám pocit, že i podvodník. Tvoje předtažené preparáty nikomu akné nevyléčí.

reagovat 9.2.2014 14:04 - Alžběta

Lukáš Foukal alias Gereth...

Taky se mi jeví aktivity tohoto člověka jako podvodné. Když na to příjde, tak všichni dealeři jsou podvodníci. :-)

reagovat 9.2.2014 14:07 - Sidonis

Gereth te svů MLM dealerský podfuk tady na Doktorce vnucuje a nestydí se uvádět svůj telefon: 608100681

reagovat 17.1.2017 12:49 - nonacne

Prášky proti akné - http://nplink.net/5NoaCCuP
Měl jsem na obličeji ošklivé vyrážky víc jak 15 let a teď jsou všechny pryč.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *