Léčebný kod

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.4.2013 08:17 - Michal

Máte někdo zkušenosti s metodou zvanou :Léčebný kod? Měl jsem knihu o této metodě pujčenou od kamarádky na víkend.Celou jsem ji přelouskal,ale moc jsem nepochopil 2 věci.Na co mám myslet,při provádění kodu a jestli se ona modlitba přeříkává po celou dobu aplikace kodu.

reagovat 1.4.2013 16:06 - riv

Máte někdo zkušenosti s...

Knihu mám doma krátce a také mi nějakou dobu trvalo než jsem pochopila jak kód provádět. Metoda mi přijde naprosto úžasná, mám za sebou jen pár cvičení a sleduji jak se problém ve stupnici snižuje. Spoustu informací jsem dohledávala na internetu a ještě stále hledám, proto jsem narazila na váš dotaz. Mnou pochopený postup je následující (a nejspíš správný, když na mne pozitivně působí): zaměřím se na daný problém (např. strach), na stupnici (0-10) si vyhodnotím jak moc je mi nepříjemný, vyhledávám vzpomínky z co nejranějšího období (hledám stejný typ pocitu, třeba svírání žaludku), onu vzpomínku také vyhodnocuji. Přeříkám modlitbu, do které vložím onen problém (příkladem tedy uvádím strach). Poté přecházím k samotnému cvičení, každá pozice má trvat min. 30 vteřin, v každé pozici si přeříkávám tvrzení zaměřené na pravdu (na léčbu strachu a úzkostí je to něco ve smyslu: jsou pro mne připraveny báječné věci, má budoucnost není svázána s minulostí, jsem volná, vždy jsem v pořádku"), ta tvrzení vycházejí opakovat tak 3x v těch 30 vteřinách, přecházím do další pozice. Odpočinkové pozice mohou být, i nemusí, asi jak kdo zvládne. Pozice dělám jednu po druhé a celé to opakuji 4x, vychází to na těch 6 minut. Důležité je mít po celou dobu cvičení pozitivní myšlenky, nezaobírat se problémem, ale spíš si "prociťovat" ta přeříkávaná tvrzení. Po provedení léčebného kódu znova vyhodnocuji danou záležitost. Pokud se dostanete s tou nejsilnější a nejranější vzpomínkou na stupeň 0, nebo 1, můžete přejít k dalšímu problému který vás nejakutněji trápí. Ať se vám daří :-)

reagovat 17.4.2013 16:34 - Míla

Knihu mám doma krátce a...

Díky za Váš příspěvek, trochu mě provádění
LK přiblížil, ale stejně dobře nerozumím tomu "opakování zaměřenému na pravdu". Co když bych chtěla řešit nespavost, tam budu těžko označovat 0-10.

reagovat 13.5.2013 18:08 - fifi

Knihu mám doma krátce a...

Ahoj, tiež dakujem za objasnenie, aj ked nie je to také lahké ako sa zdá, napr. to vyhľadávanie v myšlienkach to mi zrovna veľmi nejde a napr. je pre mňa ťažké aj oznámkovať daný problém na stupnici od 1-do 10...taktiež počas cvičenia už samotných cvikov mi tiež nie je jasné na čo mám myslieť, niekde som čítala (zoberme do úvahy ten strach) 1) týmto liečením sa zbavujem strachu a inde som čítala 2)som nebojácna, nič mi nenaháňa strach, som silná..atd...takže by ma to celkom zaujímalo ako to teda je..ako dlho cvičíš kody a k akým výsledkom si sa dopracovala?dakujem, ahoj alexandra.gecova@centrum.sk

reagovat 11.8.2013 09:09 - Milena

Kdy se tedy má odříkávat modlitba
(přání) uvedená v knize: "přeji si,
ať všechny negativní představy, nezdravé
názory, destruktivní buněčné vzpomínky
a všechny fyzické problémy atd..."???
Do modlitby vkládat problém? Nejdřív zřejmě
stanovit problém a pak říkat modlitbu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2014 18:21 - Hana

Z vlastní praxe vím, že léčebný kód funguje! -Získala jsem tuto knihu darem a nějakou dobu mi trvalo, než jsem ji pročetla a pochopila, stále ji ale ještě používám, není lehké pochopit vše najednou. Začala jsem léčebný kód provádět zpočátku jen jednou denně, problém jsem příliš určit neuměla. Určila jsen¨m ho jako nervozitu, ale je pravda, že kód si i bez přesného určení to, co je třeba léčit najde.Při provádění kódu si neříkám tvrzení, zaměřená na pravdu, ale představuji si hezké chvíle s dětmi a podobně. Je to tak, jak píše o něco výš Věra.No a teď ty výsledky. Měla jsem velmi vysoký krevní tlak cca 240/160, dělala jsem léčebný k´d a tlak jsem si neměřila asi 3 měsíce. po třech měsících jsem se ke změření tlaku se strachem odhodlala a nevěřila jsem tomu, co jsem viděla. Mám tlak 125/85. Léky nemám, zabral tedy léčebný kód. Fantastické je, že touto léčbou můžete pomoci i jiným lidem, ne jem sobě. Přeji hodně úspěchů a ať se vám léčba daří.

reagovat 4.3.2015 08:39 - martina

Díky za Váš příspěvek,...

Výborné jsou afirmace v knize Miluj svůj život. V případe nespavosti: Láskyplné opoustim den a norim se do poklidného spánku s vedomim, zebzitrek se o sebe postará.
Kniha je výborná a opravdu LK funguje!!!

reagovat 4.3.2015 14:58 - léčba

myslíte že by se dala vyléčit krátkozrakost tímto?
prosím jak to jakoby funguje prosím "po lopatě vysvětlit" krátce...v čem to spočívá díky

reagovat 6.3.2015 17:10 - ?

?

reagovat 24.11.2015 22:29 - ivana vyškolený rodinný průvodce 12 kategorií- léčebný kód

?

dobrý den, jsem vyškolený průvodce 12 kategorii -léčebný kód. Vedu semináře, kde se prochází všemi kategoriemi, kde každá souvisí s nějakým orgánem a tím souvisejícím systémem. Postupné kódovaní jednotlivých kategorií se uzdravuje celé tělo, které se zharmonizuje a tím má volné pole působnosti imunitní systém. Oči patří do kategorie laskavosti. Před třemi lety , když jsem s kódováním začínala, tak jsem své dceři odstranila kódy šihavost...Pokud byste chtěla vědět více, zvu Vás na svůj seminář:-)www.rodinneleceni.cz. nebo jednodenní semináře k jednotlivým kategoriím. Krásný večer Iva

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *