Léčba rakoviny - javorový sirup + soda

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2008 13:47 - J.

Zeptám se, zda jste už někdo navařil a začal užívat tuto směs. Já jsem zatím uvařila, ale není to homogenní, tak váhám, zda jsem nepřevýšila tu max. teplotu 45°C, nebo jestli je to normální. Podělte se prosím o svou zkušenost a jak reaguje žaludek na užívání této. Odkaz s informací je na http://www.astrosfera.cz/view.php?cisloclanku=2007080026

reagovat 2.10.2008 02:24 - J

Na rakovinu sodou a Javorovým sirupem? Hm...možné je vše. Od zimy loňského roku se o toto téma zajímám velmi intenzizvně, protože mi maminku vraceli z nemocnice s tím, že jí dávají maximálně měsíc života.

Nasadili jsme čínské produkty a velmi přísnou dietu (vyloučili veškeré bílkoviny, i ty rostlinné samozřejmě)a použili jsme část rad pana Ferdy. Zatím maminka běhá jako "čamrda" a cítí se velmi dobře.janavan"seznam.cz

reagovat 2.10.2008 06:31 - AD pro J

Ahoj, včera jsem měl v ruce knihu od Genadije Malachova Jak vyléčit 200 nejšastějších nemocí. Něco na rakovinu tam je taky.

reagovat 4.10.2008 01:04 - Pavel

Pro J: e-mailova schranka janavan"seznam.cz je zrejme plna. Pokud uz se nestalo, tak na seznam.cz nabizeji "Zapnout 2000 MB schranku" zaslanim jedne SMS, myslim, ze za 3 Kc, coz je super sluzba. Pokud mate plnych 2000 MB, tak je to opravdu drina to mazat:-))), nicmene je to potreba udelat. Nebo zalozit novou schranku a tady ji zverejnit. Diky predem

reagovat 8.10.2008 19:36 - J

Pavle, děkuji velmi za upozornění. A mně bylo divné, že nechodí žádné maily:-) Nejsem moc technicky zdatná, spíše "lítám" mezinebem a zemí a určité děje nechávám plynout, tak jak vyšší síly dají:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.3.2016 11:27 - Bois

Mému tatínkovi rakovina úplně zničila elán do života, velmi mu pomohlo reishi, morinhzi, prodělal klasickou léčbu ozařování.... ale bral také tyto a podobné produkty, které ho velmi motivovaly psychcky, ne doktoři, kteří se chovali dost tvrdě, ale tradiční čínská medicína.Bohužel je to velmi drahé, nicméně za zdraví to stálo. Tatínek je v pohodě a doufám, že ještě dlouho bude

reagovat 14.3.2016 12:23 - Mgr. Alois Komorous

Pane Sadílku, a jaktože je...

dobrý den, náhodou jsem narazil na Vaši diskusi a zajímalo by mne, jak byl dělán rozbor té "hliníkové usazeniny" a jaký přístroj jste na analýzu a zjištění hliníku použili. S jakou citlivostí a jaké množství (dáno např. na 1g sody) jste naměřili. Jinak je to údaj stylu "jedna paní povídala" a nemá žádnou hodnověrnou výpověď.
děkuji Komorous

reagovat 20.3.2016 22:08 - Martina

Pane Jarousku a pro kterou farmaceutickou firmu pracujete?
Doktori z nas maji pokusne kraliky. Mam osobni zkusenosti s lidmi, kterym alternativni zpusob lecby pomohl a vylecil je. O tom se uz nemluvi, na to se doktor nepta. Farmaceuticke lobby je jeden velky byznys, kdo se tim zabyva, tak vi.

reagovat 5.4.2016 14:55 - Luk

podařilo se mi uzdravit tatínka, princip je vcelku jednoduchý. Víra a příroda. Rakovina vlastně není nic jiného než přírodní výtvor, který vzniká z nějaké příčiny. A vše co příroda vytvoří taky může zničit. Tento zákon zachování energie funguje všude. Kdo uvěří v uzdravení a zároveň bude dodržovat stravovací zásady + podpůrné přírodní látky, toho tělo se dokáže uzdravit. Kdo chce tomu poradím. připravil jsem JaSod ještě v kombinaci s vit.C a asi to zabralo, tak se dělím o zkušenost. můžete mi napsat na antirak"email . cz (p.s. žádná komerce..nic neprodávám)

reagovat 2.6.2016 21:05 - Ali

podařilo se mi uzdravit...

Psal jsem Vám na email, prosím o recept a zkušenosti ali.danc@seznam.cz děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *