Léčba přístrojem Zapper

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.7.2001 10:06 - Milan

Vážení nemocní , ¨začal jsem používat zdravotní pomůcku,která byla objevena teprve nedávno jedná se o přístroj Zapper. Tento přístroj používám v léčbě různých chorob.Rozhodl jsem se ,že budu organizovat výzkum,který by objektivně prokázal léčebný efekt tohoto přístroje. Moje vize je ,asi taková. Chci si vybrat zhruba 50 až 70 dobrovolníků,kteří by po určitou dobu přístroj používali. Po této době bych výsledky vyhodnotil a zpracoval. Pokud máte pro tento projekt pochopení ozvěte se / nejlépe formou dopisu na adresu Milan Peterka,Kuzníkova 1176,Kojetín 752 01 /. Děkuji všem .

reagovat 3.9.2001 09:08 - Hana Klepáčová

Pošlete informace.H.K.

reagovat 3.9.2001 09:52 - mirka

Mněla bych zájem s Vámi spolupracovat. Prosím o bližší informace. Děkuji.

reagovat 21.9.2001 15:28 - Milan Peterka

Prosím,odepište kdo má zájem o informace. Zatím se mi nikdo neozval. Výzkum je velmi důležitý.Proto chci ozvěte se spíše telefonicky nebo písemně. Díky . Milan Peterka.Tel . 0604558929.

reagovat 23.9.2001 19:07 - Veronika Macháčková

Pošlete mi prosím bližší informace. Děkuji Macháčková

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2018 18:58 - Jasně... Čili

hypochondr... To značí případ nikoli pro pneumologa, nýbrž pro psychiatra... Jak jinak u ctitele Zapperu :-DDD

reagovat 23.4.2018 11:41 - Jaroslav

Mám s frekvenční terapií velmi dobré zkušenosti. Používám ji s úspěchem pro sebe a svou rodinu (včetně našich zvířecích miláčků) více než 10 let pro nejrůznější oblasti (likvidace patogenů, nemoci, detoxikace, posílení imunity, atd.) Nyní jsem svůj systém inovoval zakoupením jednotky Spooky Central, abych mohl používat plazmovou lampu a část svého původní zařízení Spooky2 pro kontaktní a dálkovou frekvenční terapii prodávám. Informace vyžádejte emailem.

reagovat 23.4.2018 12:06 - Šméčko,

Mám s frekvenční terapií...

že jo? :-DDD

reagovat 30.4.2018 17:43 - Jaroslav

Informace k systému Spooky2 pro frekvenční terapii.

Spooky2 systém je na profesionální úrovni (nikoliv pouze zapper). Platforma Spooky2 sdružuje odborníky pro frekvenční terapii z celého světa. Prodávám položky, které umožní kompletní kontaktní a dálkovou terapii:

2x Programmable Dual-channel DDS Signal Generator Spooky2-XM
2x Spooky Boost v3 univerzální propojovací board a zesilovač
2x Spooky Remote BN pro dálkové léčení a detoxikaci
1x souprava pro kontaktní aplikaci (2 ruční a 2 nožní elektrody)
příslušenství (kabeláž, napájecí zdroje, flashdisk s daty, páska, náhradní konektory, transportní kufřík)

Specifikace:
Spooky2-XM je vysoce přesný a stabilní FPGA 5 MHz generátor řízený ARM mikroprocesorem; lze nastavit libovolný frekvenční průběh až do 20 MHz a řídit spolupráci obou kanálů.
K prodávanému hardware náleží pravidelně updatované programovatelné prostředí Spooky2. Disponuje rozsáhlými databázemi frekvencí a protokolů pro léčbu nemocí, detoxikaci, stimulaci imunitního systému, ničení parazitů či plísní apod. Opírá se o výsledky výzkumů biorezonančních klinik a výzkumných středisek (ETDFL, VEGA/BIO, Newport, Hulda Clark, British Rife Research Group, . . . ) a rovněž zkušenosti uživatelů. Obsahuje i protokoly východní medicíny (čakry, kundaliní, ajurvéda. . . ) a databázi MW Frequencies (léčiva, přírodní oleje, vitamíny a minerály), atd.
Problematiku frekvenční terapie Spooky podporuje online obsáhlý soubor informací a výukových materiálů (Spooky2 Support). Zkušenosti i výsledky frekvenční terapie Spooky2 mají širokou platformu na internetu s přispěvateli z celého světa (Spooky2 Forum, Spooky2 Blog, Facebook/Spooky2 Rife, apod.) a také pravidelné diskuse s předními odborníky alternativní medicíny (Spooky2 SAMA).

Aplikace vyžaduje počítač. Software, podrobné manuály a zákaznický přístup k databázím jsou součástí prodeje.

Vstupní informace o systému Spooky2 naleznete na adrese www.spooky2-mall.com/blog-index . Úplné informace o prodávaném hardware vyžádejte u prodávajícího.

Prodejní cena: 11.700 Kč, dohoda možná
Kontakt na prodávajícího: 608211495

Rozšíření: generátory Spooky2-XM a software Spooky2 jsou určeny také pro zařízení, která nejsou součástí prodeje: studený laser, pulsní elektromagnetická terapie (PEMF) a imprinting, skenování léčivých frekvencí (biofeedback), výroba koloidního stříbra, a ve spojení s jednotkou Spooky Central také pro plazma lampu a terapii ultrazvukem.

reagovat 30.4.2018 22:08 - No jo, když ono

Informace k systému Spooky2...

se za hloupost platí... :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *