Léčba podle Bruna Gröninga

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2006 10:23 - věra

Známá mě pozvala na setkání do Kruhu přátel Bruna Gröninga. Má někdo s tímto způsobem léčby zkušenosti?. Měla bych se 1. setkání zúčastnit v pondělí. Jestli to po zdr. stránce zvládnu a dojedu tam, budu informovat.

reagovat 2.11.2006 19:42 - Majka

Je%dte,vřele Vám to doporučuji.Bruno pomůže vždycky.Ať se to týká zdraví,ale i pomůže při technické nevědomosti,pokud se Vám např.porouchá počítač.Stačí ho poprosit o pomoc a vše se dříve či později vyřeší.

reagovat 2.11.2006 20:05 - mirek

Doporučuji.Hodně jsem oněm četl v časopisu Medium

reagovat 2.11.2006 20:41 - Anna

Máte tip na nějaký Kruh přátel Bruno G. v Praze?

reagovat 5.11.2006 17:55 - Anna

Prosím,napište,jaké máte zkušenosti s tímto léčením.Napište něco podrobnějšího,kdo jste se s tím setkal.Moc mne to zajímá,ale neznám nikoho,kdo by něco věděl z vlastní zkušenosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2017 23:23 - Dana H.

Ano osobně jsem se...

V Kruhu přátel Bruna G. jsem 18 let a to zcela dobrovolně, aniž by mne někdo omezoval nebo sledoval, manipuloval. Za tu dobu jsem zažila mnohá uzdravení, pomoci v rodině, u dětí, přátel...uzdravilo se moje tělo, ale co je nejdůležitější-získala jsem klid a mír v duši. Nevěřte žvástům a tlachům těch, kteří nic nevědí o tomto učení, ale přesvědčte se sami..tak to radil Bruno G. a tak to radím i já a protože vedu již 15 let přednášky, můžete mi i napsat, pokud byste měli dotaz: dana.tri@seznam.cz

reagovat 21.8.2017 11:17 - Josef

Kruh Bruna Groeninga je sekta, potvrzení uzdravení potvrzují doktoři kteří jsou sami členy společenství Bruna Groeninga, tedy ne obvodní nebo specializovaní doktoři kteří mají nemocné ve své evidenci... byl jsem členem dva roky, takže opravdu vím jak věci v kruhu BG fungují a jak jsou lidé tady opravdu neuzdravení, naopak přibývá jim ještě více problémů protože si zahrávají s neznámými duchovními okulními silami ...

reagovat 22.2.2018 10:45 - Petr

Dobrý den,
zde je odkaz na svědectví člověka, kterému podle jeho slov účast v Kruhu přátel Bruna Groeninge nejprve zdánlivě zdravotně pomohla, ale pak způsobila mnohem horší problémy démonického rázu:
http://revue.theofil.cz/revue-clanek.php?clanek=1556

reagovat 4.3.2018 18:15 - Jana

Bůh ví, čím se člověk, který píše toto svědectví zabýval. A jestli vůbec dělal to, co měl dělat. A problémy si člověk způsobuje sám. Určitě to není učením Bruno Gröninga.
Uzdravení si člověk nemůže vydupat na Bohu. To, že člověk nedostane uzdravení dle svých představ, neznamená, že to nefunguje.
Člověk nemá vyžadovat, ale dosahovat.
Toto učení uznal i sám papež, že je v pořádku a nemá nic společného s temnými silami !!! Není nic jednoduššího, než si to ověřit!!!!

reagovat 9.3.2018 11:02 - Jana

Dobrý den,
zde je odkaz na...

Zatracovat a kritizovat Kruh přátel a učení Bruno Gröninga na základně výpovědi pouze jednoho člověka, který měl psychické problémy ještě předtím než přišel do Kruhu přátel, je velice tristní a opravdu nevěrohodné!!! Existují stovky, tisíce uzdravených lidí na celém světě i z tzv. nevyléčitelných nemocí díky učení BG!!! A určitě jsou všichni zasaženi démonem?
Vatikán zkoumal toto učení a dospěl k závěru, že je vše v pořádku!!! Ale to asi moc nechcete slyšet!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *