Léčba podle Bruna Gröninga

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2006 10:23 - věra

Známá mě pozvala na setkání do Kruhu přátel Bruna Gröninga. Má někdo s tímto způsobem léčby zkušenosti?. Měla bych se 1. setkání zúčastnit v pondělí. Jestli to po zdr. stránce zvládnu a dojedu tam, budu informovat.

reagovat 2.11.2006 19:42 - Majka

Je%dte,vřele Vám to doporučuji.Bruno pomůže vždycky.Ať se to týká zdraví,ale i pomůže při technické nevědomosti,pokud se Vám např.porouchá počítač.Stačí ho poprosit o pomoc a vše se dříve či později vyřeší.

reagovat 2.11.2006 20:05 - mirek

Doporučuji.Hodně jsem oněm četl v časopisu Medium

reagovat 2.11.2006 20:41 - Anna

Máte tip na nějaký Kruh přátel Bruno G. v Praze?

reagovat 5.11.2006 17:55 - Anna

Prosím,napište,jaké máte zkušenosti s tímto léčením.Napište něco podrobnějšího,kdo jste se s tím setkal.Moc mne to zajímá,ale neznám nikoho,kdo by něco věděl z vlastní zkušenosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2016 20:37 - Jana

Také jsme četli že někde...

Nikde není podmínkou, že se musíte někde sdružovat, aby se vám dostalo uzdravení. Důležitá je víra - Víra tvá tě uzdraví. A oddělení se od nemoci.
V Kruhu přátel BG se člověk naučí vědomě přijímat léčivou Boží sílu, která vše v těle dává do pořádku.
Nevím, jestli se někde jinde dokumentují uzdravení. Nevím, jak to myslíte dokumentace vyléčení spojenými doktory?

reagovat 31.7.2016 23:02 - no

Nikde není podmínkou, že...

Neberte to ve zlém...kolikrát jsem se zajímala o různé " spolky" vidím to v dobrém scházet se s lidmi s tím s čím se ztotožňuji...ale je pravda že jsem se pak dočetla ( což nemusí být pravda) že uzdravení potvrzovali doktoři kteří byli členy.
Nevím...věřím v Boha a nemyslím žey mě bez spolku neuzdraví, ale ráda bych měla kamarády s kterými o tom mohu mluvuit, běžně se lidi totiž posmívají. Nevím mäm dilema komu věřit...sestra se " ohání" bohem a přitom se vždy uráží, prý jsem dostala( vzala?) si víc tak jsem nepoctivá!!!!
Ale proč to říká?? Z pohledu jiných je sama vinna, možná jsem měla víc ale proč to měří na desetníky...sama vzala a nedala co měla a měli klid, já ne mě manžel mlátil já neměla klid...copak jsem vinna??? Vinim se i tak, proč mě sestra stále obvińuje a sebe jen lituje!!! Už to nevydržim........

reagovat 1.8.2016 13:18 - Jana

Neberte to ve...

Milá paní, jestli máte zájem - kontakt je na webové adrese:
www.bruno-groening.org/tsch Tady se dočtete hodně informací.
Společenství jsou po celém Česku. Sama jsem v Kruhu přátel už velmi dlouho, přivedlo mě to věřit v Boha, můj život se změnil k lepšímu, dostala jsem uzdravení. Naučila jsem se hodně věcí, které jinde jsem neslyšela. A jen mohu říct, pokud člověk následuje, pak se dějí i pomoci nejen ohledně zdraví, ale ve všech oblastech života.
Lékaři v Kruhu přátel pouze vyloučí či potvrdí, že se jedná o uzdravení Boží silou či nikoliv. Zkoumají, zda jde o normální fyziologický proces v těle nebo je to následkem léků nebo jiných terapií. Pokud to není zcela jasné, že se jedná o uzdravení Boží silou, tak se to jako uzdravení v kruhu přátel nebere. Toto je hodně přísné. Uzdravený člověk, pokud je možné, tak se dokládají zprávy ze zdravotní dokumentace- různá vyšetření odbornými lékaři, laboratorní vyšetření aj., aby bylo zřejmé, jak se zdravotní stav zlepšil.
Když někdo bude chtít, tak to úplně převrátí. Těch uzdravení jsou desetitisíce z celého světa.
Nemusíte mě v žádném případě věřit, ale můžete si to ověřit.
Pokud uvedete odkuď jste, mohu Vám poslat kontakt na nejbližší společenství.
Vše milé a to nejlepší pro Vás.

reagovat 25.2.2017 23:23 - Dana H.

Ano osobně jsem se...

V Kruhu přátel Bruna G. jsem 18 let a to zcela dobrovolně, aniž by mne někdo omezoval nebo sledoval, manipuloval. Za tu dobu jsem zažila mnohá uzdravení, pomoci v rodině, u dětí, přátel...uzdravilo se moje tělo, ale co je nejdůležitější-získala jsem klid a mír v duši. Nevěřte žvástům a tlachům těch, kteří nic nevědí o tomto učení, ale přesvědčte se sami..tak to radil Bruno G. a tak to radím i já a protože vedu již 15 let přednášky, můžete mi i napsat, pokud byste měli dotaz: dana.tri@seznam.cz

reagovat 21.8.2017 11:17 - Josef

Kruh Bruna Groeninga je sekta, potvrzení uzdravení potvrzují doktoři kteří jsou sami členy společenství Bruna Groeninga, tedy ne obvodní nebo specializovaní doktoři kteří mají nemocné ve své evidenci... byl jsem členem dva roky, takže opravdu vím jak věci v kruhu BG fungují a jak jsou lidé tady opravdu neuzdravení, naopak přibývá jim ještě více problémů protože si zahrávají s neznámými duchovními okulními silami ...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *