Léčba minulými životy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.7.2006 18:09 - kateřina

Zdravím

Slyšela jsem hodně o léčbě minulými životy. Ráda bych si to vyzkoušela, ale nevím o nikom, kdo by se tím zabýval.

reagovat 31.7.2006 07:14 - krev

najdi si samana

reagovat 31.7.2006 21:54 - Tina

Procti si knihu Mnoho zivotu, mnoha mistru od Dr. Whitea, mozno ti to pomuze

reagovat 10.8.2006 22:12 -

Robia to majstri reiki (pri vedomí) alebo tiež psychiatri (v hypnóze), ak usúdia, že je to medicínsky indikované v rámci psychiatrickej liečby. Kontakt na reikistov skúste napr. na www.reiki.cz www.reiki.sk

reagovat 22.11.2006 22:19 - Smudla

Rozhodne bych volil pouze psychiatra a ne nejakeho mistra cehokoliv,to muze byt dnes jakykoliv psychopat. Tohle neni legrace , do ktere by se clovek mel nerozvazne poustet a i dobry psychiatr velmi uvazi, zda do toho jit. A nejaky mistr reiki ci nekdo podobny, kdo si koupil titul, nevite o nem vubec nic, nema zadne kloudne psychologicke vzdelani a budete takhle riskovat? Take muzete skoncit trvale v nejakem psychiatrickem zarizeni. Muze Vam rozjet dusevni chorobu, muze se stat cokoliv.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2007 12:36 - Běla Kostková, mob. 721 091 983

Dobrý den všem, jsem kartářka a o této problematice vím víc, než dost. Mimo jiné jsem kdysi překládala z němčiny knihu Zážitky znovuzrození/ Reinkarnace od Dr. Thorwalda Dethlefsena.

Mnohozí lidé, kteří ke mně chodí, se tímto fenoménem setkali a podsoupili různé způsoby proniknutí do minulých životů.

Zvu vásk nahlédnutí do www.dama.cz, diskuse Kartářka - vše o výkladu karet, je lepší se zaregistrovat (zdarma) kvůli tzv. smajlíkům, kterými někteří diskutující nahrazjuí jednotlivá slova.

právě dnes a několik dnů zpět se tam rozepisují někteří lidé o tomto fenoménu.

Z karet se dají vyčíst minulé životy také, vlastně se vše prolíná. Důležité je ale vědět, že člověk by toto neměl podstoupit úplně sám, chce to zkušeného průvodce, hrozí tu i určitá nebezpečí.

Tuto sobotu a neděli (21. a 22.7) jsem v Praze, kam jezdím pravidelně vykládat karty. V osobtu mám volné termíny od 13 hodin, od 16 hodin a v případě zájmu i večer po 20. hodině. neděle je bohužel plně obsazená, sobota dopoledne také. Dostupnost metrem, 3 min. od Václaváku, ul. Rytířská.

Zájemci volejte, ne prozvánění či SMS. Mail: BelaKostkova"seznam.cz na mail se ale dostanu až dnes večer a zítra dopoledne, lépe je zavolat. Reference na moji práci získáte právě ve výše jmenované diskuzi, někteří přispívající mě znají osobně právě díky výkladu karet a dalšího poradenství.

Přeji krásný víkend a hodně štěstí na cestě k sobě.

Vaše Běla

reagovat 29.5.2008 19:19 - pet

tuto léčbu jsem absolvovala,když jsem měla pocit,že se mi nic nedaří...a výsledky to zaručeně má. odblokne ti to problém o kterým ani nevíš, že by takový vůbec mohl existovat,nebot se ti v tomto životě nestal, nebo jsi ho zasunula hluboko do podvědomí...takže jsi ho zapoměla...ale tím že není vyřešen a nejsi urovnaná se svými emocemi, tak se ti projevuje v tomto životě. Byla jsem u paní Kerstové,a mohu doporučit pokud to chceš absolvovat,aby ses nebála této ženě svěřit. Trvá to asi tři hodiny a stojí to cirka 900kč. Pa a držím palce

reagovat 31.7.2008 06:54 - Ida

Nemohu najít kontakt na výše uvedenou paní. Můžeš, Pet, ho sem, prosím hodit?

reagovat 12.8.2008 23:37 - Ida

Pet, můžeš to sem, prosím, hodit?

reagovat 10.5.2009 11:14 - Nadia

Dobrý den - ahoj.Mohu se zeptat na bližší informace ohledně p.Kerstové - kde ji hledat? Děkuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *