Léčba konopím ohrožena - koment

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.10.2012 08:51 - LalliMidinaj

Já budu konopí užívat i nadále ano pojištovny to proplácet nechtějí protože moc dobře vědí že to pomáhá a tím by přicházely o své zisky z nemocných pacientů,je tu hodně přírodních léčiv ale radši nás budou cpát chemii stoho oni se obohacujou

reagovat 18.10.2012 13:29 - kočička

Legalizace.Je opravdu zajímavé vidět stát a farmaceutické lobby,v roli největšího hamouna a dealera v praxi,koneckonců žádné překvapení,knihy,které si každý může přečíst,koupit,s tímto tématem,o tom,jak je marihuana kriminalizována a léčba bojkotována schválně,jsou k dispozici a texty vznikaly průběžně,po II. svět.válce,co ustupovalo průmyslové využití konopí setého.Server,co stále přetahuje převzaté články,nemluvě o obsahu,po zásluze zaslouží kritiku,ač to s ním ani nehne.K článku,kupovat trávu od Izraelců,to by snad bylo lepší licenci prodat i Vietnamcům.Kdepak,nejlépší a nejzdravější je samovýroba,prostě legalizace,kdypak to tým samozvaných pseudoodborníků přizná a vzdá se boje o tučné zisky ????

reagovat 18.10.2012 13:52 - René

Já budu konopí užívat i...

Ty už jsi asi z toho konopí nějak úplně popletená/ý. Můžeš mi, prosím, vysvětlit, jaké zisky mají pojišťovny z NEMOCNÝCH PACIENTU? To by mne opravdu zajímalo. :-))

reagovat 18.10.2012 20:05 - ...

Ty už jsi asi z toho konopí...

rené, aq jaké mají ze zdravých, co? ;)

reagovat 18.10.2012 20:44 - René

rené, aq jaké mají ze...

1. Zdravotní pojišťovny nemají pacienty, ale pojištěnce.
2. Za zdravé pojištěnce pobírají zdravotní pojištění a platí za ně pouze tzv. kapitační platby jejich praktickým lékařům, ale žádné platby zdravotnickým zařízením za jejich léčení.
3. Pacienty mají zdravotnická zařízení nebo soukromí lékaři, kteří za jejich léčení inkasují úhrady od zdravotních pojišťoven.
Kapíšto? :-))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2012 13:00 - !

Faktem je, že farmaceutické firmy vyvíjejí preparáty, které u pacienta pouze mírní potíže, ale nevyléčí. Vyléčený pacient je pro ně bezcenný, potřebují lidi, kteří musí užívat léky opakovaně a dlouhodobě.

reagovat 19.10.2012 18:57 - Michal

Konopí plně nahradí jitrocel, který je ještě mnhem lečivější.

reagovat 19.10.2012 19:08 - Jana

Konopí plně nahradí...

Michale tak nám tady napiš, jak používat jitrocel při rakovině, roztroušené skleróze, parkinsonismu...

reagovat 20.10.2012 16:25 - kočička

Ne, že bych někomu něco...

Přeju Vám zdraví,všechno co je třeba máme v mysli,nemáme se dát žádnému molochu !
Mějte se krásně a užívejte života.

reagovat 18.1.2014 02:18 - Petr

Nova mi kdysi svou přiblblou reportáží zblbla babičku, která si sehnala semínka a vypěstovala si na chalupě pár rostlin, kterými se pokoušela léčit - samozřejmě si nic nevyléčila. Léčivé účinky - že se o ně neberou důchodci, ale mladí zdraví feťáci, kteří si nic nepotřebují léčit, ale jen to používají jako argument pro legalizaci svojí drogy. I kdyby nebyli závislí fyzicky, psychicky jsou na 100%. Jsou to strašní pohodáři dokud jim nešáhnete na jejich drogu a neřeknete, že to je svinstvo. Jsou to srabi, co se bojí pravdy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *