Lázně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2004 22:07 - Eva Nováková

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s léčbou v lázních

reagovat 26.2.2004 08:10 - tajna

parada, skvele straveny mesic ve Frantovych Laznich, kdyby to slo, hned to zopakuju znova:-)

reagovat 1.3.2004 13:56 - Peťka

Můj názor je opačný, po měsíční léčbě po operaci ve Františkových Lázních se mi přidaly další zdravotní problémy, takže do lázní nikdy více.

reagovat 26.3.2004 13:00 - Inka

Lázně vřele doporučuji. Právě jsem absolvovala měsíc léčení v Poděbradech
a cítím se skvěle. Hned bych se tam vrátila. Nenašla jsem jedinou chybičku,byl to balzám jak na nervy, tak na srdce.

reagovat 26.3.2004 15:59 - Marinka

Byla jsem mesic v Marianskych laznich po zanetu apendixu. Bylo to super, nemelo to chybu, vubec se mi nechtelo jet domu. Podotykam, ze to bylo pred peti lety, kdy mi bylo 23 let. Prave proto, ze v laznich nebyva moc mladych lidi, tak prave tech par, co se nas tam seslo, tak jsme se dali okamzite dohroamdy a fakt jsme si to uzili. Konkretne v Mariankach je spousta prilezitosti k zabave a ruznym aktivitam. Jinak procedury byly bezvadny, hned bych si zopakla perlickovy a virivy koupele!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.5.2015 14:52 - jandura

Já teda jezdívám do...

tak to já jezdím do lázní jen kvůli léčení, vůbec nemám zájem o ženské. Když jsem byl mladý a dělal myslivecký zkoušky ustřelil mě kamarád koule. Vůbec mě to nevadí, neoženil jsem se a jsem bez ženských spokojený. Ale ženský který to nevědí mě v láznch nadbíhají a když nech ci k nim na pokoj, divně se dívají a některé o mě vypráví že jsem buzerant. Ale já jim na to seru a chodím poctivě na procedury. heč

reagovat 13.5.2015 15:42 - Díra Bzundíčková

Tak já se vratila z lázní...

byla jsem v lázních v půlce dubna a ještě nyní nemohu dát nohy k sobě, taky jsem vyčerpaná, jednu noc jsem nešla spát před půlnocí, přitom jsem jako kočka, den prospím, gaučink je můj sport, nemám nadváhu, prcání je moje hobby, takže se mějte, zase za rok

reagovat 26.6.2015 16:46 - adriana

za 14 dní odjíždím do Karlovy Vary do lázně do SPA RESSORT SANSUSSI , máte někdo zkušenosti? :-)

reagovat 14.1.2016 12:54 - Pavla

Prosím vam kdo byl v...

Rehabilitace na výbornou,personál taky,ale to ubytováni hrozné.Z jednolůžkáčů udělali dvojlůžkáče nejde se hnout stare okna se bojite otevřít,že už je nezavřete.Nějaké pokoje už jsou spravené,ale ty dávají těm co si to platí.Takže asi tak to je.

reagovat 14.1.2016 13:00 - Pavla

Rehabilitace na výbornou,personál taky,ale to ubytováni hrozné.Z jednolůžkáčů udělali dvojlůžkáče nejde se hnout stare okna se bojite otevřít,že už je nezavřete.Nějaké pokoje už jsou spravené,ale ty dávají těm co si to platí.Takže asi tak to je.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *