Lázně Mšené

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.4.2013 23:22 - Dana Veselovská

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda někdo z místních diskutujících navštívil lázně Mšené? jak se Vám tam líbilo? Mám možnost tam jet a zajímá mne naprosto vše. Děkuji za reakce.
Dana

reagovat 30.4.2013 06:51 - roman

radči tam nejezdi je to děs a hruza .....vše stare venkovni bazen nefunkčni....no nic moc....

reagovat 30.4.2013 07:46 - Ivo

Manželka tam taky byla a nadává ještě dnes.Bordel, roztahaný, celý dny jen neustále přecházení z jedné procedůry na druhou a tím stálé oblékání a svlékání, protože to na sebe nenavazuje a tak rozpařená musela přecházet jinam na další procedůru která samozřejmě je na opačném konci. Jak to, že to jinde jde srovnat ty procedůry tak, že se v šatně svléknou, zabalejí do prostěradla a třeba celé dopoledne jen přecházeji z jedné procedůry na druhou bez neustálého přebíhání po celém arealu. To by hold musel někdo přemýšlet hlavou a né jinou částí těla! Také radím z dálky se vyhni!

reagovat 7.6.2013 09:30 - Tom

Já tam už byl a přijde mě to tam docela fajn.Je pravda, že lázně procházeli velikou rekonstrukcí, ale teď už je vše nové a jiné, než dřív.Jsou to útulné lázně.Trošíčku mě vedí den nástupu, který je odpoledne a odjezd do 12h.Takže když si člověk zaplatí dva dny, tak má nástup mezi 15-17hodinou pátek a v neděli do 12h.Je to jako jeden celý den a třičtvrtě.Jinak, kdo tam je déle, tak to tak nepozná.Lázně hezké..

reagovat 6.11.2013 21:39 - Mike

Pokud vam nejde o vzdalenost od Prahy, doporucuji lazne Karlova Studanka v Jesenikach. Ceny prijemne, prostredi super.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.6.2016 19:30 - Petr

Milý Marku a...

Pane Františku, váš problém číslo jedna je patrně ten, že jaksi máte problém s pochopením textu.
Tak tedy nevím, co do toho pletete dovolenou v Řecku?
A co znamenají vaše bláboly o vašem podnikání? Jak to souvisí s tématem? Nedaří se vám, nebo co?
Ono mi totiž tak dle vašich řečí tak připadáte.
Nebo ty vaše poznámky o tom, že se vám rodina musí skládat na dovolenou?
Co to má společného s tématem o lázních?
Až pojedete příště do lázní, poproste je tam, prosím, ať se vám podívají na hlavu.
A pokud chcete, abych vám na Vaši otázku odpověděl vaší divnou logikou, tak tedy takto:
Dovolenou, kerou trávím s rodinou si platím sám ze svého, neberu si ji na křížek.
Pokud bych jel z nějakého důvodu do lázní, na křížek nikoli, mám na to, abych si je zaplatil ze svého, nechci parazitovat na pojišťovně.
Nemám jaksi zapotřebí od tohoto státu, resp. od pojišťovny čerpat prostředky na rekreaci.
Myslím, že pojišťovny nemají peněz nazbyt, aby nějakému zapšklému pacientovi, jako jste vy, platili dovolenou v lázních a ten se nakonec odvděčí tím, že si ještě stěžuje, že to tam není "pětihvězdičkové"

reagovat 3.6.2016 19:43 - Jojo,

Milý Marku a...

Koukám, že ten pan František je nějaký závistivý človíček. Copak, že mu leží v hlavě, že si někdo kupuje auta BMW?
Na druhou stranu, je to asi tradiční česká povaha.
Ty řeči o jeho podnikání a investování jsou také dost zajímavé a hlavně k věci.
Asi někdo, kdo si hojí nějaký komplex, když o tom mluví ve vláknu o lázních Mšené.

reagovat 19.2.2017 17:04 - Alena Waulinová

Dobrý den,
chtěla bych se...

Raději se lázním vyhněte. Jela jsem do lázni po operaci páteře. Na doporučení lékaře. Vybrala jsem si balíček 50 + s možností služby sestry na zavolání i v noci.V noci ( 12h) jsem pro ukrutnou bolest páteře, byl to po indiviálnim cvičení jsem, se nemohla pohnou a vstát z postele a jít nutně na toaletu. Téměř 4 h jsem se trápila, počůrala nemohla jsem dýchat. Ve4h jsem zavolala do Prahy dceři skoro jsem nemohla mluvit, aby zavolala 155 .Spojili jí s s Ústím nad Labem a poslali rychlou sanitku. Přijeli do 20 minut. Zažila jsem velké utrpení
Odvezli mne do Roudnice nad Labem.měla jsem úbytek sodíku vysoký tlak a zánět močových cest (nevhodně přecházení z tepla do zimy) Závěr : ani slovo omluvy a ani vrácení peněz protože vše se stalo jejích vinou . Ostuda!!

reagovat 25.9.2017 14:45 - Sonik

Ahoj, úplně čerstvá zkušenost, byla jsem ve Mšených již několikrát, ale teď je to strašné. Personál byl dřív pohodový, teď jsou uštvaní a napjatí, není tam ta rodinná pohoda co byla dřív, jídlo příšerné, jen snídaně je dobrá, ale oběd ani večeři si nedávejte skutečně to za těch 135 kč nestojí, šílené neidentifikovatelné UHO.. A když chcete posedět večer tak je kuchyň už v osm zavřená i když měli restauraci do 23hod. Jo a vedoucí jídelny, nebo kdo co to bylo(menší blond na krátko vlasy), tak té se raději vyhněte, tak protivnou ženskou jsem už dlouho neviděla a to jen proto, že jsem si spletla lístek co se má na jídlo odevzdat, tak mne tak sprala,až to mrzelo a pak vám dají k jídlu ten hnus. Jo a raději se nekoukejte pod povlečení, matrace špinavé proleželé nečištěné se divím že se nedrbu. Jinak lázeňská péče fajn a místo taky.

reagovat 25.9.2017 22:47 - Stanislav

Ahoj, úplně čerstvá...

Hezké to tam bylo a to jídlo-nebe v hubě.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *