Láska nebo CHTÍČ ???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.3.2009 10:32 - Káťa

Je mi 21. Před půl rokem jsem se seznámila se super klukem, kterýmu je 25. Stali jsme se velkými kamarády a často jsme spolu podnikali různé akce.
Mezi tím jsem měla dvouletý vztah s klukem, který se ke mně choval v poslední době opravdu strašně... Nikdy jsem ho nepodvedla, hrozně ho milovala. Ale dost mě psychycky týral.. Občas sem měla od něj i modřiny,kvuli žárlivým scénám, když jsem mu třeba nechtěla dát přečíst své maily od kámošek.. Hrozně pil a občas fetoval...
TAkže si dokážete představit, jaký jsem měla s ním život.. Bála jsem se ho opustit protože mi vyhrožoval a navíc jsem si vypěstovala z něho žaludeční problémy...
Už s nim pár měsíců nejsem.
ZAčala jsem se více stýkat s tím kámošem a sblížili jsme se více...Máme si pořád o čem povídAt, vždycky sem ho brala jako kamaráda, ale on chtěl vždycky více..
Pár měsícu po tom rochodu jsem se neudržela, když se mě dotýkal a vyspali jsme se spolu.Myslela jsem, že jsem se zamilovala..
A ted spolu spíme pár krát do týdne.. Teď už mi jeho dotyky nejsou tolik příjemné, fyzicky ano, ale začala jsem cítit, že k němu skoro nic necítím..
Mně by nevadilo si občas užít, ale on to bere hrozně vážně, prý nebyl v životě tak zamilováný do žádné holky jako do mě.. Mám mě hhodně moc rád... A já mu nechci ublížit... vím že ted chodit s nikym nechci.. necítím k nikom nic, po tom hroznym vztahu už žádný na delší dobu nechce... Kamarádovi jsem to řekla, ale stejně už ten ,,kamarádský,, vztah funguje spíš jako partnerský... akorát tomu neřikáme chození...
Navím co mám dělat, nechci mu ublížit, ale cítím, že k němu už nic necítím, že to byla asi jen zvědavost a chuť na sex...
Ale vztah žádný nechci,na delší dobu,po tom co sem měla.
Chtěla bych ten ,,partnerský,, vztah nějak utnout ,abychom byli jen přátelé..
říká mi, že mi dá kolik času chci,protože mě miluje, ale já jsem ted přišla na to, že ho asi nemiluju a asi milovAt nebudu. je mi to líto, ale k lásce se člověk přinutit nemuže, ani kdyby chtěl, ta musí přijít sama...
Mrzí mě že to z mé strany skřípe, je to užasnej chlap, pěknej ,chytrej...
Ale své city nemužu a nemužu přemluvit,abychom ho milovala...A vím, že kdyby sme měli vztah a já po roce cítila pořád to samé, tak by bylo mnohem horší a bolestivější ukončit takový vztah...
Prosím moc, poradte mi, jak na to... děkuji

reagovat 27.3.2009 13:54 - Pavelllllllllllll

kamaradi už spolu nikdy byt nemužete tak jako dřív,protože tě miluje a vyspali jste se spolu.řekni mu to,že ho nechceš..dřív nebo později to tak dopadne.tohle už nejde vrátit,znám to ze své zkušenosti.

reagovat 27.3.2009 14:37 - Daniela

Chlapi jsou v tomhle tak nějak méně komplikovanější než my. Stačí jim fyzická přitažlivost, hezký sex a už se zamilovávají.

Měla bys mu to, co nejdřív vysvětlit a pokud to nepochopí, tak to radši ukončit. Je spousta kluků, se kterými se dá dohodnout na kamarádském sexu. Ale jestli to neumí pochopit, mohla bys ho udělat hodně nešťastného.

reagovat 27.3.2009 16:48 -

Myslím, že jsem tu "chlapskou nekomplikovanost" přivedl do vrcholného stádia. Stačí mi pouze fyzická přitažlivost a alespoň průměrný sex, abych se mohl dobře vystříkat. Zamilovat se nedokážu.

reagovat 27.3.2009 17:40 - Patrik

Jo, anonyme, ale asi budeš ženatý nebo zadaný a to dobré vystříkání platí pro milenku. Já mám atraktivní kamarádku, tedy myslím sexuální kamarádku, která se nechce vázat. A je moc ráda, že mne má. Jelikož od ní pořád slyším, že každou chvíli jí někdo valí do hlavy, že se do ní zamiloval. Vykládají jí, jaké mají baráky, vozy, důležitá povolání a hodinky s vodotryskem. Danča má pravdu, drtivé většině chlapů stačí fyzická přitažlivost a aby to nebyla frigidka.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.10.2017 12:34 - Kolibřík

Někdo začal v srdcích někdo od píky a někdo nezačal vůbec a je u pípy.

reagovat 11.10.2017 12:41 - In ODS with Gods

Allways be a good boy who never shot a gun but i killed a man in marino and so i am in jail...

reagovat 29.10.2017 09:37 - Babeta 51 let

Ve sprchách na střední škole ,to jsou nezapomenutelné šukačky ,zážitky na celý život které už nikdy nezažiješ.

reagovat 2.7.2018 20:53 - Zuza

Odsuzovat kamarádský sex to může jedině ledovka.Sex je koření života.

reagovat 2.7.2018 21:43 - Michal

Jeste je dalsi kategorie, sex za vyhody, bez lasky a chtice.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *