Lactobacillus acidophilus pro záchranu přirozené střevní mikroflóry - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.2.2001 11:51 - L.Kachlík

Opakovaně po užívání tobolek acidophilu z lekárny mě velmi nepříjemně začal svědit konečník, pak jěště týdny po jeho vysazení. Nevím co si o tom myslet.
Děkuji za případné vysvětlení. LK

reagovat 6.2.2001 23:01 - Lenka

Pokud jste nedodržoval další protikvasinková opatření (dieta, česnek, lapacho, protiplísňové léky....), mohlo dojít k aktivaci kvasinek. Svědění rozhodně znamená kvasinky (pokud netrpíte na hemoroidy).Zkuste si přečíst nějakou knihu o kandidoze. Dobrá je např. "Plísňová onemocnění", vydaná v nakladatelství Ikar.

reagovat 19.2.2001 12:21 - LK

Děkuji za radu.

reagovat 23.7.2001 14:58 - sylvia

Dobry den
prosim Vas vedeli by ste mi poradit ktoreprotiplesnove opatrenia je potrebne dodrziavat
dakujem
sylvia

reagovat 26.7.2001 14:25 - Doktorka

Protiplísñová opatření naleznete na http://www.doktorka.cz/run/redsys/nemoci.asp?id=00032555
Jedná se především o úpravu životosprávy s omezením cukrů, užívání protiplísňových prostředků, obnovu střevní mikroflóry (viz. acidophilus), posílení jater a celkové imunity.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.11.2010 13:32 - Jirka

Můžete mi napsat kde?

Pošlete dotaz na kukuczkaj@seznam.cz

reagovat 19.12.2010 12:20 - honzek

Pošlete dotaz na...

http://www.torontoadvisors.com/Kefir/kefir-list.php

reagovat 20.3.2013 19:50 - Zuzka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás neužívá biopron 9? Pokud ano, zda pomáhá a za jak dlouho je zhruba vidět zlepšení? Trpím velmi slabou imunitou a lékařka mi poradila začít brát probiotika (nejen na imunitu, ale na celkově poškozené tělo působením antibiotik).
Děkuji za odpověď.

reagovat 5.5.2014 23:17 - Kristýna

Já na laktobacily nedám dopustit, nikdy jsem se nijak nezajímala o střeva nebo „nějakou“ mikroflóru, ale pokud si člověk tak nějak neuvědomuje, že tělo není perpetum mobile a ke správnému fungování se s ním musí správně zacházet, tak se to za čas projeví. U mě se to projevilo nejprve velmi slabou imunitou, díky čemuž jsem prodělala během jednoho roka několik angín a antibiotika se zase podepsala právě na té střevní mikroflóře a celkově poškodila celý tělo, takže jsem měla střevní potíže, trpěla jsem mykózami, no děs. Ale odmítala jsem si připustit, že bych dělala něco špatně, brala jsem to jako špatnou shodu náhod, pak už jsem ale říkala i doktorce, že mám takové problémy (i když musím říct, že jsem čekala, že mě vyrazí jakožto hypochondra, co se moc pozoruje) a ona mi řekla právě o probioticích. Začala jsem tenkrát brát biopron premium, brala jsem ho téměř rok a tělo se dalo hodně dohromady, teď už užívám probiotika jen když mám nějaké problémy nebo při antibiotikách a snažím se zařazovat i probiotika ve formě jogurtů a kefírů.

reagovat 8.6.2015 12:42 - katka

kdo je trochu na přírodní léčby tak na lactobacillus jako přírodní léčba pomáhá kysaná zelenina (třeba kysané zelí), taky souhlasím s Chlorellou a zeleným ječmenem - jen od GreenWays. kefíry a jogurty možná, ale je tím myšleno čerstvé a v obchodech jsou dlouho skladované tak tam to je minimální a navíc mléčné výrobky naše tělo zahleňují.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *