kyslíkový generátor - kyslíkové kůry

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2004 16:53 - Naďa

Mám doma / bohužel / astmatika a alergika. Je to opravdu velký problém. Určitě víte že kyslík je obecně v podstatě na všechno. Prostě našla jsem super přístroj / pro moje děti / a to je kyslíkový generátor. Bezvadné je na něm to, že nepotřebuje žádnou energii ale kyslík se tam nějak tvoří z vody a prášku. Pomáhá to dětem ale sem tam si tu kůru udělám i já. Přestala mě bolet hlava a cítím se plná sil. Absolvoval někdo z vás něco podobného? To co jsem koupila je malé asi jako dámská kabelka a kyslík můžete cýchat pěkně v klidu asi půl hodiny. Napište mi Vaše názory Děkuji Naďa Ondrášová

reagovat 26.5.2004 17:19 - marsasa

Ahoj Nado, slyšela jsem o kyslíkové kůře, v podstatě má asi vliv na všechno v lidském těle. Nejsem astmatik ale cítím se tak nějak unaveně. O něčem takovém jsem právě nedávno mluvila s našim doktorem. Můžeš mi prosím napsat nějaké konkkrétní informace?

reagovat 26.5.2004 17:22 - Nartin

Pokud je něco malého a není to kyslíková bomba jak jsem pochopil, tak to neznám ale možná bych to koupil pro moji maminku. Jednak se jí špatně dýchá a je už starší. To znamená že si někde sednu a v klidu inhaluji kyslík? Nebo jak to vlastně funguje?

reagovat 26.5.2004 17:30 - Naďa

Možná jsem se nevyjádřila dost jasně, nejsem technický typ. Je to velké asi jako dámská kabelka, neváží to nic a funguje to tak že se do toho naleje voda, nasype prášek ze sáčku, zavře a začne se vytvářet kyslík který se inhaluje přes masku. Mimo jiné je ohromná výhoda v tom, že to můžeme brát sebou. Manžel to dá do auta a je to. Podle toho co tam píšou v návodu je to i na bolest hlavy, na dýchcí potíže ... nebudu to tady vypisovat všechno ale je toho moc. Pro Tebe Nartine dokonce zvýšení sexuální aktivity. Taková kyslíková viagra :))

reagovat 26.5.2004 17:40 - petra

Myslím že problémy s dýcháním má dnes hodně lidí. Kuřáků je mraky a když můj manžel ráno začne ... tak to je hotová katastrofa. Vím že v Anglii je to běžné ale u nás jsem to ještě nikde neviděla. Kde si to koupila?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2013 12:47 - Zuzana Jirásková

Kyslikove pristroje predava...

Dobrý den,

prodám kyslíkový generátor, 2. měsíce starý v záruce, pokud máte zájem prosím ozvěte se na tel: 608027707

reagovat 30.1.2013 13:06 - xaup

Dobrý den,

prodám...

Je přenosný? Napiš něco víc

reagovat 6.2.2013 12:24 - Anna

Kyslíkové kůry zvyšují množství volných radikálů v těle, což není moc zdravé.

reagovat 6.2.2013 12:29 - xaup

Kyslíkové kůry zvyšují...

Pokud máš rozedmu plic, tak je tvůj argument jaksi mimo

reagovat 9.4.2013 10:42 - Oxylife

Nejvetsi sortiment kyslikovych koncentratoru (oxygeneratoru) nabizi firma Oxylife www.oxylife.cz a www.oxyobchod.cz. Stejne i kyslik v plechu GOX.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *