Kýchl vám někdo někdy přímo do obličeje?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.9.2006 13:40 -

Nebudete věřit, ale mě se to včera stalo v metru. Pán se mi po dvojitém kýchnutí slušně omluvil, takže to nebylo schválně. Já už dnes samozřejmě od rána kýchám taky :-)

reagovat 11.9.2006 16:09 - prober

fuj hnus. Asi bych mu tu omluvu moc nebral, mohl to kýchnutí přece ztlumit rukou na takové to zajíknutí bez prskání. V nacpaném metru by to měla být samozřejmost.

reagovat 12.9.2006 20:01 - Bara

že by někdo přímo do obličeje tak to asi ne. Ale v metru a nejen tam kolem mě furt někdo prská... určitě to všichni znáte. Je dost blbý, že samotné kýchnutí (ve srovnání třeba s kašlem) má nejvíc bacilů a bakterií a přitom je vykýchnutý vzduch strašně rychlý, takže by si lidi fakt měli dávat pozor a být ohleduplní.

reagovat 5.1.2007 22:17 - nevar

Kýchnutí je hrozný,ale krknutí to je síla!To snad by mě nevadilo,když si někdo prdne,protože to je aspoň čerstvý vzduch a v tom smradu co je v návalu cítit,je to balzám pro uši i nos!

reagovat 6.1.2007 00:47 -

Naší paní dětské doktorce, když klekla na bobek,aby se podívala synovi do krku{synovi tehdy byly tak 3}tak jí tedy kýchl přímo do obličje, v tu ránu byla doktorka na nohou a s výkřikem "on mi flusnul do xichtu" se s náma víc nebavila

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2007 06:43 - JOHANZ

ME KOLEGYNI PŘES PULT KYCHL JAPONEC DO OBLIČEJE A DO DRUHÉHO DNE BYLA NEMOCNÁ JÁ STAL BOKEM TAK JSEM TO DOSTAL AŽ ZA DVA DNY...HLAVNĚ ŽE DOMA NOSÍ ROUŠKU...ASIATI

reagovat 7.1.2007 03:04 - Ponocny

Ne kejchnuti ale fcera mi nekdo v metru krknul primo do ksichtu.

Vovanula mne vune segedinskyho gulase a hned sem si ho pri vobede musel dat.

Este ze to nebyl treba nekdo z Azije, kerej prave prilit do Prahy a predtim sezral psa marne bych hledal.

reagovat 24.8.2007 22:08 - Iva

Na veřejnosti bych si to nedovolila, ale doma si teda servítky moc neberu. Onehdy jsem měla hroznou rýmu a přišlo na mě pčíknutí během řeči s přítelem. Přišlo nám to hrozně směšné, on se jen utřel a prý, že stejně počítá s tím, že tu strašnou rýmu taky dostane. Když se líbáme a tak. Když jsou si dva lidé blízcí, tak jim to ani nepřijde nechutné.

reagovat 24.8.2007 23:39 -

To mě se stalo že se mi někdo vysral do krku. Dělám totiž v metru a kontroluji jestli ženský nosí kalhotky. A jak tak kontroluji nějaká mrcha mě posrala.

reagovat 25.8.2007 00:47 - Honza

Pro zakladatele tyhle diskuze:Tohle je fakt uz v prdeli.Neni divu ze Doktorka je zamorena deseti tisicema temat protoze kazdy hovado, ktery se rano uprdlo sem o tom honem musi napsat a vsem se sverit o jejich unikatnim zazitku!Blbe/blbko:

Stalo se nam to, ver tomu.Taky do nas nekdo nedopatrenim strcil v samosce, na ulici nebo v prostredku MHD. Taky nas nekdo predjel proti pravidlum silnicniho provozu, v tramvaji nam krknul do zatylku, nebo nam nekde slapnul na nohu. Taky nam nekdo zavrel dvere pred nosem, nebo nam cisnik v restauraci spatne vratil penize, samozrejme v jeho prospech. Taky nam pred nosem ujel autobus, vlak, tramvaj nebo metro. Taky se na nas neurvale osopila prodavacka v krame a taky jsme koupili nedopecenej chleba, nebo rohlik jako guma. Taky jsme na ulici slapli do psiho hovna. Taky nemeli neco, co jsme si sli koupit. Taky nam dosel benzin nebo nam prdla pneumatika a museli jsme ji vymenit. Taky se na nas rozerval hulvat sef v praci. Taky nam nekdo ukradnul kabelku, naradi ze zahrady, nebo kytku z hrobu na hrbitove. I svicku. Taky jsme v sobotu malem nezaparkovali v Globusu a kdyz nakonec jo tak nikde nebyl nakupni vozejk. Taky jsme leteli charterem do Tunisu a meli jsme zpozdeni 6 hodin. Taky jsme se v tom Tunisu spalili. Taky pred nama nekdo plivnul na chodnik, nebo v lete sedel v zahradni restauraci bez tricka a na zidli po sobe nechal zpocenej flek. Taky nam umreli rodice, sourozenci, babicky a dedeckove, nejblizsi pratele.Taky existoval clovek, kterej musel napsat na internet o tom, ze mu nekdo kejchnul do ksichtu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *