kvantová homeopatie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2005 00:45 - eva

Máte někdo zkušenosti s léčbou homeopata Mudr.Hrušovského?Nevím,co si mám o přístupu k léčbě myslet. Mě velice zaujala knížka,co napsal,po osobních několika návštěvách se dostavilo zklamání.

reagovat 25.5.2005 11:14 - Kvítko

Ahoj Evo, já jsem sice od pana doktora nic nečetla, ale byl mi doporučen. Mám určité zdravotní problémy, které už jsem nechtěla léčit chemií a zdravotnictví mě už moc nenabízelo. A mě opravdu hodně
zklamal. Vyhozená tisícovka. Nemám s léčiteli ještě takovou zkušenost. Ale
vlastně jsem mu tam řekla, co mi je, nic sám nepoznal. On mi začal povídat o mojí pra pra pra pra prababičce, která měla nějakou újmu a díky tomu mám ty dnešní problémy a že si mám večer zapálit svíčku a dělat si svou motlitbu o odpuštění a to vrahovi rodičů právě té prababičky. Hrozně mě to překvapilo a byla jsem moc zklamaná, přesto jsem to zkusila. Nic. Mám problémy dál. Nevím, jestli se najde někdo, komu toto léčení pomohlo, ale čekárnu měl plnou ...

reagovat 25.5.2005 17:27 - eva

Kdybych si měla podruhé vybrat,asi bych vyhledala někoho,kdo se zabývá klasickou homeopatií.Když strávíte v ordinaci deset minut a on předepíše několik homeopatik najednou,je to podezřelé.To popírá homeopatické zákony a léčba nutně jde jen po povrchu-potlačí se příznaky,někdy ani to ne.

reagovat 26.5.2005 09:32 - Kvítko

Naprosto s tebou souhlasím. Já tam taky byla 10 minut. Když jsem vyšla - byla jsem jako ve snu a říkala si, že takovéhle podnikání by mě taky bavilo - za 10 minut 1000 kaček. Jen bych na to neměla žaludek. Hodně mě to od léčitelství odradilo. Ale jak se znám, ještě někomu dám šanci a uvidíme. Ale určitě už to nebude nikdo, kdo se zabývá kvantovou homeopatií. Neoslovila mě ani trochu. Naopak to beru jako vydělávání na lidské důvěřivosti. Snad aspoň můžeme takhle varovat ostatní důvěřivce. Příjemný den K.

reagovat 4.8.2005 19:46 - alena

také jsem navštívila p.hrušovského. první návštěva stojí 1000,-, každá další 200,-. já osobně jsem ráda, že mi pomáhá, mám jen dobré zkušenosti, chodím k němu rok a půl, nastudovala jsem kvůli němu různá homeopatická repetitoria včetně knihy - duše homeopatických léků a vím, že léky, které mi předepsal, jsou správné a že se nespletl. jen nesmíte očekávat, že se váš problém vyřeší hned, nějakou dobu už trvá a tak mu musíte dopřát stejně času na vyřešení.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2014 15:47 - Jox

S panem doktorem jsem byla...

To ale je matroš, co hulíš :-DDD

reagovat 23.7.2014 07:51 - Derik

Počkejte, ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček s léčitelstvím v Česku zatočí a léčitelství zakáže nadobro. A bude od šarlatánů pokoj.

reagovat 23.7.2014 11:32 - Shogun

Počkejte, ministr...

Výborně! Doufám, že pan Němeček stanoví jednou provždy, co je Pravda a co ne. Zpochybňování Pravdy by se pak mělo trestat smrtí.

reagovat 23.7.2014 12:28 - Stanoví jednou provždy, co je Pravda a co ne...

Výborně! Doufám, že pan...

Hele, ty šógune jeden, u homeopatie je to jasné. Jako pověrečné šarlatánství vzniklo a dnes kvete jako velmi výnosný podvod. Ten homeopatický podvod je tím zhola nesmyslným označením "kvantová homeopatie" jen umocněn.

reagovat 23.7.2014 13:31 - Q.

Hele, ty šógune jeden, u...

Bohužel na mentálně poněkud méně výkonné jedince systematické postihování "alternativní" svoloče, i pokud by se jednalo jen svině jako třeba Nepilý, tedy takové existence, které účinnost svého podvodu podmiňují absolutním vysazením skutečné léčby, bude působit jako "vytváření aury mučedníků".

Na druhou stranu si říkám, že vyselektováních takových existencí (konspiračních teoretiků) by mohlo lidstvu jen prospět...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *