Kvalitní MBA vzdělávání

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.5.2014 14:01 - Anna

Ahoj, chci se zeptat, zda byste mi doporučili studovat MBA, zda mě to může opravdu k něčemu posunout a něco se naučit. Líbí se mi Uniam.us, takže asi zkusím to - mám pozitivní reference lidí a i samotná organizace na mě působí solidně, přímo jsem se s nimi bavil. Co vy na to, studoval jste někdo MBA, jaké? Díky.

reagovat 18.5.2014 19:16 - ů

Ahoj, chci se zeptat, zda...

MBA je pro blbce. Ale proto tě to asi zaujalo. Podepíšeš se Anna a pak napíšeš, že jsi se s nimi BAVIL.

reagovat 8.7.2014 09:37 - Tom

Ahoj, uniam.us můžu jenom doporučit, sám tam jsem na Perfekci v managementu a vážně dokážou naučit to, co je třeba do praxe, není to jen biflování a přednášky.

reagovat 8.7.2014 15:40 - !

Za 60-100 tisíc si můžeš tento titul koupit a nemusíš pro to hnout prstem. Kdo ho má, dává tím najevo, že je bohatý a může si to dovolit. Takových kreténů znám ve svém okolí několik (master of business administration = mistr v úřadování).

reagovat 8.7.2014 17:10 - jojo

Za 60-100 tisíc si můžeš...

Přesně tak, je to pro hlupáky, pro lidi, co na víc nemají a chtějí mermomocí nějaký titul.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.7.2014 20:23 - ouha

Ahoj, ja na Uniam studuji a...

University of Applied Management je rozhodne divna. Uvadene sidlo v USA je dle googlemaps nejaky jednopodlažní domeček, kde sidli jakysi registrator firem. Hadam neco jako u nas zname officehousy. Na vyžádání odmitaji predlozit akreditaci. Seznam lektoru jakbysmet.
Na svych strankach maji smyslene reference jakoby z facebooku.

reagovat 28.7.2014 13:13 - Martin

Vybete si nějakou školu která je členem CAMBAS (česká asociace). Uděluje i vlastní akreditaci(samozřejmě že daná škola musí mít i akreditaci od zahraniční university aby mohla MBA vydávat)a hlídá úroveň a kvalitu studia. Tím se vyhnete degree millům a pofidérnímu studiu které V8m nic nedá. www.cambas.cz

reagovat 17.8.2014 14:29 - Eliška

University of Applied...

Souhlasím - University of Applied Management je opravdu podezřelý ústav. Také mi nezaslali žádné materiály ani bližší informace ke studiu, natož akreditaci a seznam lektorů. Smyšlené reference a pochybné webovky, kde nelze dohledat většinu klíčových informací věrohodnosti jistě nepřidají.

reagovat 7.1.2016 11:10 - Jitka

Ze zkušenosti bych se raději zaměřila na opravdu kvalitní studium (www.cemi.cz) - neměla jsem problém s doložením akreditace natož s lektory či kvalitou výuky. Na studium mi přispěl zaměstnavatel, náplň studia přesně odpovídala mým pracovním požadavkům na rozšíření kvalifikace. Díky znalostem jsem se dokonce dostala na lepší pracovní pozici ve firmě.

reagovat 7.1.2016 11:48 - ahoj reklamko

Ze zkušenosti bych se...

Vypadá to tak, že dnešního dne těch pár studentů z CEMI dostalo seminární práci: Pochval naši školu na všch diskuzích. Spamujte nenápadně, ale důsledně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *