Kvalita obleční v českých obchodech

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2007 13:08 - Barbie

Všechny vás zdravím a vítám vás na této diskuzi.Máte možnost se vyjádřit k tomu, co si myslíte o oblečení a zboží v českých obchodech, o jeho cenách, kvalitě, o vaší spokojenosti.Tak do toho:-)))

reagovat 20.1.2007 13:20 - Barbie

Tak já tedy začnu:-)Mám ráda kvalitní oblečky.Nikdy jsem si nic nekoupila u vietnamců-jsou to šunty a chodí v tom každý.Ale poslední dobou mám pocit, že i ve značkových obchodech je to s kvalitou obdobné jako u vietnamců.Koupila jsem si tričko v Benettonu-prodavačka říkala, že je kvalitní, a dlouho vydrží.Skutečnost je taková, že i přes poměrně vyšší cenu jsem ho po pár nošeních musela použít jako hadr na podlahu.Kdo ví, jakou jakost sem vozí a tváří se, že je to luxus.

reagovat 20.1.2007 13:45 - Jája

Už podle Tvé přezdívky, soudím, že to bude extra příspěvek.

Miluji ty řeči u vietnamců bych si nic nekoupila jsou to šunty, to ještě jde, spíš mě zaráží ta druhá půlka věta " a chodí v tom každý".

Jseš taková povrchní ne??

Přeju Ti mít 3děti a být sama, a ještě ráda budeš kupovat u vietnamců.

reagovat 20.1.2007 13:54 - DÁDA

K těm vietnamcům ,držím se hesla ,že nejsem tak bohatá abych si mohla kupovat tak levné věci!!!Nejde o to ,kdo to nosí a tak ,ale ta kvalita no to se snad ani kvalitou nedá nazvat :))

Klidně si radši koupím značkovou věc v sekáči než hadr z tržnice .

reagovat 20.1.2007 13:58 - Barbie

Moje řeč, Dádo.

Pro Jáju:Já bych si nepořídila 3 děti, když vím, že bych je pak neuživila a sebe taky ne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2008 08:07 - Jana

"Barbie" mám pocit že to oblečení bude kvalitnější jak Tvůj mozek-pokud tedy nějaký vlastníš že?

reagovat 23.3.2008 12:07 - Edita

chapu ze ne kazdy ma penize na znackovy obleceni,ale neznamena ze vse co se tvari jako znacka,musi byt nej.Sem tam si koupim neco i drazssiho i levnejsiho.Beru to podle toho co se me liby,sice tady nejsou vietnamci a jsou dost velky slevy i znackovy.Ale ze by tady nekdokoukal co ma kdo na sobe,neznam.Kolikrat si samausiji vec,a liby se to.

reagovat 29.3.2008 13:06 - Mirisek

Sama Barbie řekla, že kvalita značkovýho oblečení je podobná jako u Vietnamců... Tak proč si koupit tričko za 1000Kč, když a po pár nošení ho vyhodit, když si můžu koupit stejně (ne)kvalitní tričko u Vietnamců za 300Kč?

Já sama nejčastějc nakupuju právě u těch Vietnamců, protože bych si ze svýho kapesnýho moc značkovejch věcí nekoupila. Ale přesto do značkovejch obchodů taky občas zajdu. Ale rozhodně nepotřebuju desetiticíce, abych si koupila pár kousků oblečení!

reagovat 29.3.2008 19:24 - elza

k vietnamcům bych nešla ani jako,kvalita hrůza a chodí v tom každej,mám ráda sekáče pro originalitu ryfle za pět tisíc mi přijde jako zbytečný luxus je hrůza,že si tady člověk nemůže koupit něco kvalitního,za rozumné peníze a aby to nebylo všude

reagovat 29.3.2008 19:58 - Radek

Mirisek, priznej se, ze jsi nikdy nic znackovyho nekoupila a ze obleceni kupujes vyhradne u Vietnamcu. Kdybys znackove zbozi nekdy koupila, tak bys vedela, ze v drtive vetsine pripadu je kvalitnejsi, nez zbozi od Vietnamcu a v tech pripadech, kdy kvalitni neni, ho muzes vratit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *