Kurdlipid

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2008 18:47 - Lenka

Dobrý den,

hledám kontakt a Vaše zkušenosti s homeopatickým lékem Kurdlipidem. Níže více informací. Uvítám kontakt na lékárnu, dobírku, apod.

Jedná se homeopatický přípravek ruské homeopatické společnosti OLLO, je připraven z tuku mazové žlázy kurdské ovce, kterou má při ocasu. Kurdlipid snižuje chuť k jídlu i váhu, normalizuje látkovou výměnu tuků. Je bezpečný, protože jako ostatní homeopatické prostředky neosahuje žádné alergické a ani toxické látky. Této přípravek byl vyroben dle homeopatického principu podobnosti, velké dózy tuku kurdské ovce způsobovaly nadváhu a zvýšení hladiny cholesterolu v krvi, tím malé dózy tuku kurdské ovce naopak snižovaly váhu. Tento efekt byl vypozorován v kazachstánské lidové medicíně.Reálná efektivnost Kurdlipidu se udává na 50%, jeho charakteristikou je dostatečně rychlý efekt, bylo pozorováno snížení chuti a úbytek hmotnosti 5-7 kilogramů po dvou až třech týdnech užívání preparátu. Vyšší efektivnost Kurdlipidu byla pozorovaná u lidí s větší nadváhou (10-20kg), menší efekt je vidět u lidí s nadváhou do 5 kil. Užívá se 1-3x denně 1-3 granule podle návodu, nebo podle instrukci homeopata. Po šesti dnech užívání preparátu se doporučuje přestávka jeden den, maximální délka kůry je 3O dní. Delší kůry se mohou provádět jen pod dohledem homeopatického lékaře a při dodržení všech doporučení.Vyrábí se v potenci C 6, C 30 a C 200, ve formě granul.Na webstránce firmy OLLO jsou popsány postupy i případy užívání tohoto homeopatického prostředku. Má osobní zkušenost s tímto lékem byla zaměřená na snížení hmotnosti a přes ruské diplomaty se nám podařilo sehnat tento lék. Po prvním užití jsme pociťovali zvýšení apetitu, možná kdybychom to užívali dál, došlo by ke snížení chuti. Při užívání Kurdlipidu byl zjištěn zajímavý efekt, byl podán pacientovi s cukrovkou na snížení obezity. K vedlejšímu efektu léčby patřilo snížení hladiny cukru, kterého pak bylo cíleně dosahováno u více pacientů s cukrovkou. Tím bych doporučoval Kurdlipid pro pacienty trpící cukrovkou, aby předešly komplikacím zdravotního stavu upravením hladiny cukru v krvi. Stojí za vyzkoušení!

reagovat 20.6.2008 14:55 - Hilde

také po něm pátrám bez uspěchu ,chodím k homeopatičce už 10 let ale i ona nemá žádné kontakty ,v Rusku se tímto přípravkem léčí tolik let a tady neexistuje.Tak zbývá jen čekat že se bariera prolomí .zdravím

reagovat 1.9.2008 22:47 - mirek

já taky scháním kurdlipid.Může mi někdo pororadit nebo dovíst,děkuji

reagovat 4.9.2008 16:26 - Jon

Účinnost jakéhokoli léku můžete znásobit a dokonce škodlivé vedlejší účinky klasických alopatických léků můžete eliminovat užíváním aloe. Ale kvalitní aloe. Ta dokáže také mimo jiné podpořit slinivku, snížit hladinu cukru, jak je uvedeno v příspěvcích u Kurlipidu. A pro podporu lepšího hospodaření organismu s tuky máme vedle aloe k dispozici i další produkty. Čtěte dále:

HARMONIE - poradenství a produkty PRO ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ, PREVENCI, KONDICI A VITALITU. Spolupráce a KONZULTACE JEDNOTLIVÝCH PŘÍPADŮ S LÉKAŘI-SPECIALISTY z jednotlivých oborů medicíny.

HARMONIE vám nabízí HARMONIZAČNÍ, ČISTÍCÍ, DETOXIKAČNÍ, POSILUJÍCÍ, REVITALIZAČNÍ a další OZDRAVNÉ KÚRY a také jednotlivé specifické produkty zaměřené na NEJRŮZNĚJŠÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE nebo CELKOVOU LEPŠÍ VITALITU a KONDICI ORGANISMU. Tyto kúry a jednotlivé produkty se dají aplikovat kdykoli a komukoli, to znamená jak dospělým, tak dětem, i vašim čtyřnohým přátelům a v jakémkoli stádiu zdravotních potíží. Buď jako PREVENCE nebo jako doplněk a VÝRAZNÁ PODPORA KLASICKÉ LÉČBY, se kterou se nejen dobře snáší, ale podstatně se zlepšují její výsledky. Podporují lepší OBRANYSCHOPNOST a mnoho dalších důležitých funkcí organismu. Nastává ZLEPŠENÍ ČINNOSTI VŠECH ORGÁNŮ a tím celková VĚTŠÍ VITALITA CELÉHO ORGANISMU.

Jedná se o ALOE VERA a další složky - vitamíny, minerálie, stopové prvky, antioxidanty, probiotika, vlákninu a další produkty jak pro vnitřní tak pro vnější použití.

Jistě jste se již sami setkali s různou kvalitou a stupněm účinnosti podobných výrobků. Produkty dodávané poradnou HARMONIE jsou výhradně přírodního původu a současně té nejvyšší a nejčistší kvality, jaké je možno dosáhnout. Každý z nich je vyvíjen trpělivě dlouhá léta, než je uveden na trh. Jeho KVALITA je pak tak velká a ÚČINNOST tak výrazná, že je vyráběn desítky let bez toho, že by měl nějakou konkurenci. ÚČINKY každého z nich jsou ověřeny desítkami let a MNOHA MILIÓNY SPOKOJENÝCH LIDÍ po celém světě. A také po celém světě je do distribuce těchto produktů ZAPOJENO MNOHO LÉKAŘŮ. Pokud byste přesto nebyli s něčím spokojeni, dostanete celou kupní cenu zpátky. V případě spokojenosti s těmito produkty je můžete doporučit dalším lidem a dokonce se můžete zapojit do celosvětové sítě distributorů.

Bližší informace na: info.harmonie zavináč volny.cz Výrobky obdržíte osobně nebo poštou.

reagovat 25.9.2008 21:24 - mira

prosím kdo mi sežene kurdlipiděkuji za odpověď

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2015 19:12 - Hela

Kurlipid nemusí být podvod....

Tak mně naopak kurdlipid od pana Švančary fungoval a mé známé ze zdejší diskuze také. Moji sousedi si koupili na jeho stránkách něco na astma /tuším / pro dítě a také to pomohlo. A že prodává za hubičku bez předpisu ředění C200? No a jsme snad ovce? Kdo bere homeopatika, musí o tom něco znát. V Italii koupíš v lékarně i antibiotika.On homeopat a návštěva u něj je na dlouhé roky za mnoho peněz ! Tak se chovala vláda před rokem 89, koupit nešlo nic. Jsem svéprávná a dospělá osoba a stejně tak za sebe odpovídám.

reagovat 24.10.2015 19:53 - THA973

Pokud je Vaším konstitučním lékem cigaretový kouř, kterým homeopatika od pana Švančary páchnou ještě po 2 měsících, tak věřím, že u Vás fungují.
A navíc nikdo jiný kromě Vás s panem Švančarou žádnou pozitivní zkušenost neuvádí. Cena vyšetření a jeho časová nedostupnost nejsou zárukou kvality. Spíše je to dobrý marketing:(. Znám takovýchto rádoby alternativních léčitelů více.

reagovat 24.10.2015 22:16 - Hela

Pokud je Vaším...

Vidím, že diskutovat nelze. Hlavně, že Vy víte všechno. Je fajn znát všechny lidi, kteří kdy nakoupili u p. Švančary. A jistě tedy víte, že nikomu nepomohl. Diskuze s Vámi není možná, ale já to nepsala jen pro vás ! Každý, kdo má jiný názor a zkušenost je předem zatracen. Vaši povahu bych mít vedle sebe fakt nechtěla, musí to být pro vaše blízké /máte-li vůbec nějaké / hodně těžké.

reagovat 24.10.2015 23:23 - THA973

Vidím, že diskutovat nelze....

Nevím s čím máte problém. Že napíšu pravdu, že homeopatika od pana Švančary smrdí cigaretovým kouřem? A to tak, že jsem je musela zavřít do vzduchotěsné krabičky. Navíc kouř je cítit i při jejich užívání a opravdu nám to vadilo. Měla jsem naštěstí stejná homeopatika i od jiného výrobce a ta na rozdíl o těchto fungovala. Koukám, jak někdo napíše něco popravdě, tak je zle. Co je špatného na tom, že jsou mi odporná zakouřená homeopatika? Navíc nefunkční.
J.

reagovat 3.6.2018 11:14 - Alžběta

jarka homeopat prosim o...

Měla bych zájem o tento produkt. Bylo by to možné ?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *