Kundalini - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2006 19:08 - Tomáš

Někdo tuto energii má i vrozenou.

reagovat 28.5.2006 17:16 - shakti

tento clanek je naprosty nesmysl Mam probuyenou kundalini jiz znacnou radu let a pokud hovorime o kundalini tak jsem se nesetkala s zadnym pripadem spojenym s fyzickou bolesti nebo krecemi ci cimkoliv podobnym. Pokud k tomuto dochazi, pak se na 100 procent nejedna o praci s touto energii.

reagovat 6.8.2006 17:29 - michal

Dá se nějak energiemi odstranit bolest související s depresemi. děkuji michal

reagovat 6.9.2006 11:34 - shiva

souhlasím se shakti. ovládám tuto energii tak že ji dokážu kdykoliv vyvolat a směrovat i do některých z čaker. nikdy jsem neměl žádný nepříjemný vedlejší ůčinek. praktikuji tuto metodu v kombinaci s jógou.

reagovat 6.9.2006 11:35 - shiva

souhlasím se shakti. ovládám tuto energii tak že ji dokážu kdykoliv vyvolat a směrovat i do některých z čaker. nikdy jsem neměl žádný nepříjemný vedlejší ůčinek. praktikuji tuto metodu v kombinaci s jógou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.1.2007 02:26 - Václav Gerla

Kundalini je kapitola sama pro sebe :)

Zajimalo by mne kolik je slecen, ktere tato oblast take zajima.. ja jich znam velice malo.

reagovat 19.7.2007 17:30 - Rena

Prosla jsem timto procesem spontanne presne ve 33 letech. Nekolik let jsem netusila, co se se mnou delo. Zjisteni prislo az pred par dny. Pracuje-li clovek s touto energii vedome, bude mit asi jine prozivani, nez clovek u ktere dojde ke spontanimu probuzeni. Je to hodne zvlastni stav, ale take moc narocny. Nemela jsem daleko od navstevy psychiatrickeho zarizeni (vcetne uvah o sebevrazde). Takze tento clanek rozhodne neni nesmyslny. Dekuji za nej autorovi. Problem spociva v tom,ze(temer)kazdy clovek posuzuje skutecnost jen ze sveho uhlu pohledu, ale skutecnost muze byt i jina...

reagovat 5.2.2008 20:16 - petr

nevím jak někdo ale mne naučila perobouzet kundalini jedna kamoška,musím říct že ovládala všechny techniky jak se zachází s pánama ale přivedla mnme na to že to funguje aniž jsem to věděl co se se mnou děje.ale je blbé že dnes to vyžaduji odkaždé partnerky ale smůla-všechny to neumí.

reagovat 28.3.2008 09:03 - Mustafa Ajdari

Nejkrásnější prožitek mého života je uvolnění kundalini.Orgasmus tak 10000-krát silnější než sex.Řetězová reakce,výbuch atomové bomby uvnitř mého těla,nedokáži popsat extrém který sem prožil.

reagovat 28.3.2008 18:12 - lochneska

Když se kundalini otevírá sama přirozenou cestou a člověk z toho nepadne do extrémních stavů strachu, tak je to v pořádku, protože i toto probuzení má svůj čas. Nedoporučuji s tím experimentovat a nechávat si tuto energii od někoho vytahovat nahoru, nemusíte být připraveni a spousta takových už skončila na psychiatrii.Pokud jdete cestou duchovního hledání nebo sebepoznávání, říkejte tomu jak chcete, tak se tato životadárná energie probudí sama ve správné době a pokud tomu necháte tento přirozený vývoj, budete vědět co s ní.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *