kudrnaté vlasy-jak na ně???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.12.2004 15:18 - dasulika

Ahoj všem, mám přírodně kudrnaté vlasy a moc toužím je mít rovné. Zkoušela jsem vyhlazovací šampon a krém Sunsilk, efekt žádný. Trochu rovnější je mám po vyfoukání u kadeřnice. Naposledy jsem si je nechala vyžehlit a vydrželo to den. Nevíte, jestli existuje něco, co by mi udělalo rovný vlasy aspoň na týden?? Děkuji.

reagovat 23.12.2004 15:44 - Dakota

A proc??????
Vzdyt je to hezke,rovne vlasatice chteji kudrnate a obracene.
Bud za to rada a udelej z toho prednost. A to jsem holka,co je ma uplne rovne.

reagovat 23.12.2004 16:05 - kvítko

Ahojky, mám ten samý problém - chci mít rovné, všechny kamarádky si ťukají na hlavu proč, ale ony zase chtějí kudrnaté, tak co :)
U kadeřnice jsem si koupila narovnávač, je dražší než sunsilk, ale vydrží, když si je vyfoukáš déle. Pak mi přítel koupil žehličku, vyhozené peníze a hrozně to ničí vlasy. A rovnala mi je jen pár měsíců a navíc je to dřina. Odhodlávám se k permanetnímu narovnání v kadeřnictví - je to něco jako trvalá, ale opak, tudíž by to mělo vydržet déle než den. Stojí to prý od 800 do 3000 záleží na kadeřnictví a jak máš dlouhé a bohaté vlasy. Jenže poslední dobou mi hodně padaj vlasy a tak čekám až se mi zase daj dohromady - asi potom žehlení, proto ho moc nedoporučuju.
Držím palec, ať jsi spokojená a rejpání těch s těmi rovnými .. ber přátelsky, já myslím, že každej chce mít něco co nemá. Jsme lidi ..
Krásný vánoce K.

reagovat 24.12.2004 15:25 - dasulika

Děkuji holky za vyjádření. Mě by samy o sobě kudrny nevadili, ale vadí mi moc ty hustý kudrnky těsně u hlavy, co mi trčí! To je děs. Poptám se na tu obrácenou trvalou, je to teda pěkně drahý, ale kdyby to vydrželo, jsem ochotná do toho jít. Nevíte o někom, kdo by tohle už podstoupil??
Jinak krásné vánoce!!!

reagovat 18.1.2005 19:28 - Kylie

Holky, nevite nektera poradit nejaky dobry pripravek na prirodne kudrnate vlasy? Nechci je narovnavat, naopak bych chtela sve kudrlinky trochu zpruznit, aby se nenarovnavali sami a neco, co by jim dodalo smrnc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.4.2014 18:10 - Maťa

Mám vlnité vlasy a konce mám do prstynku, ale moc bych chtela kudrnate vlasy od zvrcha(jako má treba tanecnice Danielle Peazer nebo herečka Madison Pettis):) neznate nejaky přípravek, který by mi to umožnil?:)

reagovat 22.8.2014 07:36 - Radu

Ahoj, zdravim vsechny.Rada se...

Kadeřnice pro zmenšení objemu doporučuje, dát si po umytí vlasu na hlavu kondicioner a nesmývat ho, on se vztřebá.

reagovat 25.8.2014 17:12 - terez

Já mám také kudrnate vlasy a nikdy jsem rovné nechtěla, protože kudrnate vlasy ma málokdo, a je podle mě škoda si je rovnat.

reagovat 16.9.2014 08:23 - Lucka

Já mám taky vlnité vlasy a rovnat je mi přijde škoda.Regeneruje si je olejem,používám kopřivový šampón(né nějaký zasilikovaný) a tužidlo občas pivo, nebo kokosový mléko tužící bioo a jsem spokojená.Mě chemie hodně vlasy vysušuje a nemám je pružný.

reagovat 20.11.2014 11:49 - Zizi

Prosím poradíte mi někdo? Mám 3-letou dceru, která má kudrnaté vlásky. Myslím si, že je má suché. Vlasy češu zásadně mokré (už používám na rozčesání svou masku na vlasy), ale malá má po dni vlasy zacucháné, má na nich uzlíky a když to večer teda všechno s velkým řevem rozčešu (něco musím i ustřihnout), tak ráno po spaní má hlavně v zadu vlasy - kudrnaté pramínky - skoro jako dredy:( už jsem z toho nešťastná, tak moc bych jí chtěla narůst delší vlásky, ale takhle to nepůjde:( jaké přípravky mohu u dítěte vlastně na vlásky používat? Jak na suché, poškozené, kudrnaté vlasy u dítěte?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *