Které z potravinových doplnků,či alternativních léků Vám pomohly, a které naopak vůbec ne?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.1.2009 10:45 - Tána

Dobrý den,zajímalo by mě,jaké doplnky at už na hubnutí,ekzémy,zkrátka na jakékoliv problémy,od kterých jste si něco slibovali,či vám byly doporučeny,at už jste dali na reklamu,či na doporučení někoho,vám skutečně pomohly třeba v problému,který běžná medicína nezvládla,či naopak-který vás totálně zklamal a jen jste za něj vyhodili nemalé peníze.Děkuji

reagovat 27.1.2009 07:20 - ALVEO.PINKY"seznam.cz

Nám se nejlépe osvědčilo Alveo, proto je také doporučujeme dalším lidem, kteří mají opravdu zájem udělat něco pro své zdraví.

reagovat 27.1.2009 07:30 - Danica

Nám pomohla homeopatika, ale nepomohly Bachovy esnce, nepomohla akupukntura, nepomohl Jonáš (Joalis) a nepomohla tibetská medicína EPAM.

Pomohla změna přístupu k problému, nebrat nemoc jako nepřítele, ale naopak pomocníka, částečně změna stravy, a také bioenergetika-léčitel, ten nám pomohl hodně.

reagovat 27.1.2009 10:17 - Lydka

Mně pomohly výrobky Energy a Diochi, ale jen po domluvě s odborníkem, který určil dávkování. Jednou mi parádně zabrala homeopatika na zánět dutin. A doporučila bych taky probiotika a lactobacily od jedný firmy, ale jsou dost drahý. To se mi zlpešila střevní flóra a byla jsem zdravá navenek (akné, vlasy) i uvnitř. Jo, a kokosovej olej je výbornej na candidu.

reagovat 27.1.2009 10:32 - Lydka

No, a určitě bych se vyprdla na různý vitamíny z lékarny, to je jen tahání peněz z lidí. Buď v nich nic není nebo něco málo ano, ale organismus to stejně nevstřebá. Akorát do sebe cpete chemii. Pokud potřebujem vit. C, tak je lepší kysaný zelí atp.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2010 14:56 - Kristina

Užívám příležitostně pár přípravků od jediné značky, které věřím a která se mi osvědčila. Bioaktivní CLA se zeleným čajem jako doplněk při cvičení ve fitness - rychlejší zpevnění těla+pár kilo dolu. Bioaktivní Q10 na krvácení dásní. Influ Zinek, když mě pobolívá v krku. Mojí malé dcerce dávám občas homeopatika.

reagovat 12.4.2011 00:51 - jana 1979

S těmi doplňky stravy to není černobílé - například efekty pupalky a dnes už i resveratrolu byly prokázány v MNOHA studiích (více na pubmed com). Ovšem otázka je, od koho si je kupujete - vzhledem k legislativě (stejná jako pro rohlíky)si zázračný doplněk stravy prodává každý jouda (například při kontrole chondroitinů prodávaných v ČR byla tak půlka cinklá nebo závadná). Proto já kupuju jen od farmaceutických firem (zrovna pupalku i resveratrol dělá Agetis - čili Orissa a Evelor)...

reagovat 12.4.2011 01:15 - marod

jitrocelový sirup proti kašli

reagovat 3.8.2011 01:14 - Kateřina

Dobrý den, mě osobně pomohl Emulips Slim od OKG. Zhubla jsem 11kg a jsem opravdu spokojená. Kamarádka je vyškolená specialistka v téhle firmě a poradila mi právě Emulips Slim. Pokud by jste o něj měli zájem, tak si napište na ruprechtova.k@gmail.com . Nakupuje za velkoobchodní ceny, tak bychom se na ceně určitě domluvili. Na internetu je za 1300kč.

reagovat 8.8.2011 16:09 - Petra

Dobrý den já užívám s celou mojí rodinou Bioaktivní selen a zinek ,spirulinu,hlívu a několikrát do roka gel z aloe vera,musím říct ,že nám to velmi pomáhá,manžel vůbec není nachlazený a synovi se zlepšila imunita.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *