Po které HA na 100% nepřiberu!!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.3.2005 12:43 - Jana

Ahoj beru jiz 6 let Diane-35 plet uz mam vazne dobrou a moje gynekolozka mi rekla ze bych ji mela vymenit, ale poradte mi mam 78 kg a porad bojuji s vahou jakou antikoncepci byste doporucili? ja to samozrejme proberu s lekarkou a reknu ze chci neco po cem zarucene nepriberu, ale zajimalo by me jestli je treba nekdo kdo po Diane pribral a tim ze zacal brat jinou mu sla vaha sama dolu? Diky vsem.

reagovat 10.3.2005 12:56 - Katka

Podivej se na diskuzi o ant. YAdine, ale 100% neni nic! je ale dost draha, ale pises ze beres Dianu, tak by ten rozdil pro tebe mozna nebyl tak tragickej - stoji pres 800 Kc/tri mesice.

reagovat 10.3.2005 14:00 - Jana

Diky moc podivam se tam, uvidim i co mi rekne doktorka, Diane stoji 600,- tak uz to neni tak hrozny :o)

reagovat 10.3.2005 14:43 - JanaFr

To se nedá říct obecně, každý reaguje jinak. Já jsem např. po pár prášcích Marvelonu tak strašně otekla a přobrala a bylo mi po nich špatně, tak jsem je hned přestala brát, nečekala jsem ani ty dva měsíce, po kterých se to prý má upravit, a začala jsem brát Mercilon a po něm jsem nepřibrala ani deko, ani jsem nikdy nebyla nateklá.

reagovat 10.3.2005 14:49 - Zuzana

Je to fakt šíleně individuální. Já jsem právě po Diane zhubla 8 kg!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2007 19:07 - Petra

Spoustu let jsem brala Diane a pak Minervu, (kvůli akné)a dost jsem přibrala (i když jsem se nepřejídala a žila akt.životem) Posledních 10 měsícůjsem brala Yasminelle, super - 5 kg dole, žádné problémy, nevolnosti apod. Ale dnes jsem musela změnit, protože už 2 měsíce jsem špinila, bez přestávky. Začínám brát Yadine, tak doufám, že ta váha nepůjde zase nahoru. Má někdo zkušenost s přechodem z Yasminelle na Yadine?

reagovat 10.6.2008 09:48 - Lucka

Používám Jeanine a zhubla jsem, čili mám na 170 cm nějak 49 kilo...spíš bych řekla, že po antikoncepci neztloustneš, jen možná budeš mít větší chutě na jídlo a to se pak projeví na váze:-( bohužel ti těžko někdo poradí, je třeba vyzkoušet, která HA ti sedí nejvíc, na každého působí jinak..

reagovat 26.6.2011 22:49 - AZzereta

Ahoj, prodám antikoncepci YADINE, dvě platíčka (u jednoho nejsou dva prášky). Cena je 550 Kč i s poštovným! Pokud máte zájem, pište pod tuto diskuzi :).

reagovat 27.6.2011 12:43 - Veronika

Tak já beru skoro rok HA Harmonet a doktor mě upozorňoval, že při ní těžko něco zhubnu, jelikož jsem mu říkala, že potřebuji dám dolů kila po porodu a hle, stačilo upravit jídelníček, přestat se cpát a mít pohyb jenom normální přirozený a za 6týdnů jsem dostala dolů 8kg a musela jsem změnit celý šatník, jak šli cm dolů. Takže já můžu říct, že na 100% u mě s Harmonetem váha nahoru nejde a zároveň se při ní dá i hubnout :-)

reagovat 9.10.2011 12:38 - Zuzka

Měla bych zájem o HA Yadine, nabídněte prosím. Děkuji (e-mail: zelvicka1986@seznam.cz)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *