krvácení z řitního otvoru

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.3.2004 10:00 - Jirka

Je mi 38 let chodím již 9 let každoročně na vyšetření koloskopii tlustého střeva kvůli výrustkům - vrozená dispozice ,zatím vše Ok. Mám hrozně citlivý řitní otvor a každou druhou stolici silně krvácím se všemi dalšími nepříjemnými průvodními věcmi .Mám sedavé zaměstnání a lehkou nadváhu(tak 10 kg). Nevím jestli se jedná pouze o citlivost konečníku nebo hemeroidy . V každém případě mě to již natolik vadí , že uvažuji o nějakém operativním řešení pakliže existuje - prosím o radu . Druhý dotaz . Jaký máte názor na opakovaný klistýr střev a jeho lečebné účinky .Děkuji .J.'

reagovat 22.8.2004 19:58 - Vlaďka

S tímto problémem jsem také bojovala. Chodila jsem po třetím dnu na velkou s velkými problémy a někdy jsem krvácela. Začala jsem chodit k bylinkáři, který mi pomohl. Ptala jsem se ho, z čeho mám tyto problémy. Odpověď zněla, že v dnešní době se stravujeme špatně. Ovzduší je plné škodlivin. Takže je tělo zanešeno spoustou toxínů a proto se brání. Snaží se vyloučit škodliviny hlavně řitním otvorem. Znečištěná krev odchází spolu s ostatními škodlivinami ven právě touto cestou. Proto je nutné preventivně čistit krev od chemie, kterou tělo denně přijímá. Začala jsem používat bylinný prostředek na celkové vyčištění těla od toxínů. V dnešní době chodím děnně na "velkou" a přestala jsem krvácet. Klistýr si dělám pouze čas od času a to pouze preventivně. Vlaďka'

reagovat 22.8.2004 20:17 - Demi

Svata pravda. Je treba si urovnat jidelnicek,to jsou prvni kroky k uzdraveni.V dnesni dobe velke mnozstvi jidel obsahuje toxiny a streva nejsou schopna tak dlouho vse vstrebavat,reakci jsou pak tyto problemy.Zamerte se na svoji stravu,tam hledejte odpoved./nadvaha?/ Zcela uprimne doporucuji precist knihu
Sam sobe doktorem od Cingrose...

reagovat 25.8.2004 10:24 - Janka

Mam ty same problemy, vzdycky kdyz zmenim jidelnicek - hodne zeleniny mene sladkeho, cokolady a bilych rohliku a zacnu pravidelne pouzivat zindavovou mast, tak se to zlepsi. Dobre je taky Psyllium - prirodni vlaknina, ktera stolici zmekci. Mam treba tyden klid a pak zase nedodrzim stravu a tyden krvacim.

reagovat 13.9.2004 21:47 - Vlaďka

Tělo máme už tak zanešené, že se brání. Možná, že pomůže podobenství. Vezmeme si čistý talíř, dáme si na něj např. řízek a brambory. Sníme to, neumyjeme talíř a příště si na něj dáme rajskou a opět ho neumyjeme. A takto budeme jíst celý týden - brr.
A tak to vypadá s naším tělem. Potřebuje vyčistit, aby se špatné věci=nemoce, které z toho vznikají, dostali z těla. Proto nabízím na vyčištění těla sirup z 26 bylin za studena lisovaných lidem, kteří chtějí žít déle a zdravě. Pokud máte zájem o tyto bylinky, dejte vědět a ráda vám také pomohu. Vlaďka.
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.8.2015 18:45 - Pokud

se to stane občas,tak si myslím,že o nic nejde.Také se mi to stalo,ale u mě to bylo,že spíš trpím zácpou a jak jsem víc tlačila.Pokud u někoho dlouhodobě,pak je to jistě problém,který je potřeba řešit.

reagovat 20.8.2015 18:45 - Pokud

se to stane občas,tak si myslím,že o nic nejde.Také se mi to stalo,ale u mě to bylo,že spíš trpím zácpou a jak jsem víc tlačila.Pokud u někoho dlouhodobě,pak je to jistě problém,který je potřeba řešit.

reagovat 20.8.2015 19:50 - H

Po stolici jsem zjistil na...

Jiří, je třeba udělat vyšetření. Zpravidla je to hemeroid, ale...Lépe jít k doktorovi, než se utěšovat a jít pozdě.
Žádné rady, že pokud se to stává málo je to v pohodě neber !Ty tu rozdává laička dokola na cokoli.

reagovat 20.8.2015 20:04 - Petra

I když se to stane občas,tak to rozhodně normální neni. Mě se kdysi objevovala krev na toaletním papíře a v hlenech,měla jsem velké prujmy a přestala jsem jíst. Taky jsem slyšela,že to budou jen hemerojd,ale neměla jsem sedavé zaměstnání a na hemerojd nikdy netrpěla,ale k lékaři jsem šla a zjistilo se,že mám Ulcerozní kolitidu a neni to žádná sranda.

reagovat 5.9.2017 12:22 - Hanák

Dobrý den
S přítelkyni jsme si dělali test těhotenství a vyšel kladně, menstruaci měla dostat 31.8
4.9 ji začala téct krev z konečníku
Co to může být? děkuji za odpověď

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *