krvácení do mozku

Archiv příspěvků

reagovat 3.12.2009 10:29 - ...

dobrý den, me mamince praskla tepenna vydut v mozku.cesko-budejovicka nemocnice ji zachranila zivot perfektnimi operacemi bez komplikaci.maminka je pri vedomi, reaguje, hybe vsema koncetinama krome prave nohy.nyny ji vratili do okresni nemocnice.stav se zhorsil, rikali ze je v bezvedomi.dovolili nam navstevu a maminka byla pri vedomi a reagovala perfektne..jen doktorka to nepoznala protoze se ji na nic neptala..je na metabolicke jednotce, coz se mi nezda, proc na tomto oddeleni?a je mozne zajistit prevoz do jine nemocnice?ma na to maminka pravo? nebo musi byt v teto okresni kde uz ji jejich postupy jednou "malem" staly zivot?

reagovat 14.3.2010 16:21 - Katka

Dobrý den, potřebuji poradit. Jeden můj známý, se předešlí den praštil do hlavy. A dnes je zmatený, je možné že má krvácení do mozku? Otřes mozku zřejmě nemá, nezvrací. Jaké jsou příznaky krvácení do mozku?? Děkuji..

reagovat 14.3.2010 19:09 - Eli

Dobrý den, potřebuji...

Katko, pokud je po úrazu zmatený, v každém případě by ho měl co nejdřív, to znamená ještě dnes! vidět lékař, i kdyby šlo jen o nevelký úraz.
Spočítej mu pulz - orientačně by neměl být pod 60/za minutu - a zkontroluj, zda má stejně široké zornice. Ale v každém případě kontaktujte lékaře. U poúrazového krvácení nemusí hned zvracet ani ho výrazněji bolest hlava, ale stav se může rychle změnit.

Koloidní stříbro

reagovat 15.3.2010 23:09 - Michal

Dobrý den, potřeboval bych se zeptat jestli bych měl nebo neměl zajít k doktorovi neboť jsem včera přijel ze zápasu a nejsem si vědom
že bych se urazil do hlavy, nevylučuju to, ale následující den po škole mě začala nehorázně bolet hlava
bylo mi celkem i na zvracení chtělo se mi hodně spát ale moc sem toho nenapsal rychle sem se probouzel... je mi docela i zima puls mám 61/min .... prášky typu Paralen, Ibalgin mě vůbec nezabírají ani nezmírňují bolest vůbec si nevím rady. Díky za odpověď

reagovat 6.4.2010 20:43 - Jajina

Dobrý den, potřeboval bych...

Michale chtělo by to, zajit k lekaři. Ten by Vás měl nejspíše poslat na neurologii. Při krvaceni do mozku, nebo prosakovani je silna bolest hlavy a další příznaky....Dejte vědět jak jste dopadnul!

reagovat 14.5.2010 12:07 - Milan 35let.

Dobrý den asi před 20 dny jsem byl hospitalizován z bolestí hlavy a krční pateře.Bylo mě zjištěno v l.punkci krvácení do mozku,asi po 14 dnech klidu jsem se postavil na nohy a momentálně jsem na neschopence.Následky mám jen celkovou slabost a po chůzi cítím z výšený tep na spánku a mírný šum v uchu.Píši hlavně proto že nebyl prokázán na ct.zdroj krvácení tak mám obavy do budoucna abych nedopadl hůř.Nestalo se mě to po ůraze spíš stres a vypětí.

reagovat 8.7.2010 11:30 - vanda1

dobrý den. mám jednu nejasnost. když dojde ke krvácení do mozku. jedná se o okamžitou reakci nebo to může trvat třeba týden než člověk zdravotně zkolabuje a příjde se na to že má krvácení do mozku? Např. člověk se necítí dobře, ale postupně se to ustálí. poslední dny bolí hlava a zhruba za týden upadne do bezvědomí. lékaři je konstatováno krvácení do mozku. následuje operace.je možné že to krvácení už týden probíhá? nebo když je krvácení do mozku, tak žilka praskne v okamžiku, kdy člověk zkolabuje?
za vysvětlení děkuji.

reagovat 8.8.2010 21:18 - Tomousful

dobrý den. mám jednu...

No pokud vím tak můj táta měl subdruální hematom nebo li krev v mozkových plenách. Říkal nám, že ho bolela hlava 3 týdny jednou se to ustálilo a podruhé už to nemohl vydržet tak šel na vyšetření. Doktoří říkají, že to může být staré klidně i rok prostě se neví jak je to staré.

reagovat 4.9.2010 15:20 - ivana Fendrychova

mam syna po urazu el.proudem s naslednou zastavou srdce resuscitace trvala prilis dlouho.nyni je v kritickem stavu.ma nekdo podobne zkusenosti muzete poradit jak s nim rehabilitovat abi se z toho dostal byl dlouho v komatu,nyni je ve stavu vedomi nevedomi.dik za pripadnou radu.piate na f.f.k@seznam.cz

reagovat 13.9.2010 11:44 - janča

Dobrý den, před dvěma dny jsem témeř omdlela při delším stání, od té doby se cítím neustále velmi unavená, mám problémy se soustředit a pociťuji chvílemi v hlavě jemné tlačení a poté na témže místě teplo. Tlak mám nízký, před třemi dny jsem začla brát antikoncepci Lindynette. Je možná nějaká spojitost? Měla bych jít na vyšetření? děkuji za odpověď.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *