Krvácení - 7denní pauza HA

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2002 20:31 - jana

Ahoj, beru teprve první měsíc antikoncepci (Logest). Během 7denní přestávky v braní pilulek by mělo přijít menstruační krvácení. Píše se, že by mohlo být slabší a kratší. U mě bylo ale velice slabé, stačilo dokonce používat slipové vložky. Je to normální?!? Díky zatím nezkušená uživatelka :-))

reagovat 7.6.2002 19:38 - Jitka

Jani,tělo si zpravidla musí na HA zvyknout-to moje to dělalo tak, že ten první měsíc jsem skoro celý "prošpinila", ten další (a všechny ostatní už to bylo úplně v pohodě). Pokud by se to neupravilo ani do čtvrt roku, bude asi nejlepší zajít za doktorkou a nechat si předepsat HA s trošku větším množstvím hormonů než má Logest (neboj se jich, ty nízkodávkové jsou vhodné spíš pro paní nad 35 let, které jsou citlivé na hormony). Taková menstruace jakou máš ty je sice příjemná, ale časem by ti mohla zakrnět děložní sliznice a měla bys problém otěhotnět. PS: na téma HA a problémy či výhody při jejím braní se probírá ve zvláštní skupině (tuším, že Antikoncepce, hormony, léky), tak přijď povídat mezi nás tam:-) Doufám, že příští měsíc bude už v pohodě.

reagovat 10.10.2004 12:23 - Katka

Ahoj, před 3 dny jsem dobrala první plato antikoncepce (Lindynette) a měla se dostavit menstruace. Jenže zatím pořád nic, nevíte někdo čím by to mohlo být? Těhotná 100% nejsem.

reagovat 25.10.2006 06:02 - R.

Ahoj, ráda bych se zeptala, dobrala jsem první platíčko HA a tak bych měla začít krvácet. Jenže dnes je to již čtvrtý den co jsem to platíčko dobrala a pořád nic. No tedy včera jsem si říkala, že možná hodně nepatrně ano, jenže si tím vůbec nejsem jistá jestli tohle bylo vůbec nějaké krvácení a dnes od rána od probuzení nic. Je to normální? V příbalovém letáčku píší, že po vysazení se začne krvácet většinou za 2-3 dny, ale je možné, že i déle během té sedmidenní pauzy?

reagovat 25.10.2006 08:31 - Alča

To co píše R. by mě taky zajímalo, tak jsem zvědavá jestli někdo odpoví.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2017 22:08 - M.

Dobry den, chtela jsem se...

Vždy pouze 7 denní pauza. Začátek menstruace je jedno. Ona to není vlastně menstruace, ale krvácení ze spádu. Takže další plato načneš ve čtvrtek, dobereš ho opět ve středu. Až si zvykneš, dá se krvácení posunout, abys třeba měla o víkendu pokoj, ale na to vše přijdeš.
Jen pro tebe - HA je skvělý pomocník, ale...je tam moc ale. Sama uvidíš, co s tebou bude HA dělat. Sama jsem před rokem HA vyhodila a doufám, že už nikdy nebudu muset hormony brát. Kila nahoře, ztráta libida, a rozsekaná psychika. Co jsem se dohodla s gynekologem, že vysadím, je opět život krásný, štíhlý a plný sexu.

reagovat 7.2.2017 10:33 - Maruska

Dobry den mam dotaz v sobotu jsem dobrala posledni prasek s platicka a v pondeli vecer jsem se vyspala s pritelem. A dneska bych to mela dostat. Nebudu tehotna ze ne?

reagovat 8.4.2017 15:09 - Jitka

Dobrý den. Beru antikoncepci jménem Mylaz a beru už druhé plato. První menstruace se dostavila tak jak měla (ve čtyřdenní pauze), ale teď mi zbývá ještě sedm pilulek s hormony a krvácet jsem začala už teď. Pilulky beru pravidelně. Není něco špatně? Nemůžu být těhotná?

reagovat 8.4.2017 15:09 - Jitka

Dobrý den. Beru antikoncepci jménem Mylaz a beru už druhé plato. První menstruace se dostavila tak jak měla (ve čtyřdenní pauze), ale teď mi zbývá ještě sedm pilulek s hormony a krvácet jsem začala už teď. Pilulky beru pravidelně. Není něco špatně? Nemůžu být těhotná?

reagovat 17.12.2017 07:09 - Dana

Dobrý den chtěla bych se zeptat ve čtvrtek jsem dobrala poslední prášek z prvního platicka a mám 7 dní pauzu a beru antikoncepci vreya a ještě jsem to nedostala a těhotná nemůžu být. Je to normální.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *