Kruhový objezdy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2009 23:29 - David

Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek. Rád bych znal Váš názor, který kruhový objezd se Vám líbí a nebo nelíbí.... toto téma mě napadlo když jsem dnes zavítal v Pardubicích do Ohrazenic a viděl jsem co tam postavili (kruhový objezd a urostřed napodobenina Stonehenge z Jižní Anglie).

tak můj první názor to co postavili v Ohrazenicích není špatný kruháč je široký a dobře průjezdný ale ta napodobenina Stonehenge je hrozná. Myslím si, že nikdy nejde napodobovat něco ojedinělého a jedinečného. kdo byl osobně u Stonehenge tak ví o čem mluvím. kdyby tam raději udělali nějakou pěknou fontánu jako mají v Lázních Bohdaneč

reagovat 25.5.2009 10:50 -

panebože ty si debil.to je téma na dr?

reagovat 25.5.2009 11:26 - Bára

To je jednoduché, jako řidič raději kruhový objezd se šíleností uprostřed, než křižovatku, ze které se nedá vyjet. Jako občan postiženého města samozřejmě cokoliv jiného než šílenost, kterou popisuješ.

Jinak dodnes pěju chválu chválu vynálezci kruhových objezdů :-)

Hlavní účel je ale sloužit a ne líbit se.

Většina objezdů, co jsem viděla, měla uprotřed květiny, fontána musí být fajn, takže obecně dojem pozitivní.Anonyme, rubrika se jmenuje "Co se líbí a co se nelíbí", tak co máš za problém?

reagovat 25.5.2009 20:47 - Bětka

Davide, neznám tebou popisovanbý kruháč, zato kruháč v Bohdanči je děs a hrůza pro řidiče i chodce, i když se snaží být všichni ohleduplní. S diskusí na Doktorce to má společné asi jen to, že jde všem o život....Je jasné, že to tam nelze jinak vyřešit, ale záhon s fontánou je jen chabá náplast....

reagovat 25.5.2009 20:52 - Bětka

Ještě chci připsat pro neznalé Bohdanče-na tom kruháči se současně motají auta, kolaři,autobusy a TIR od Kutné Hory, Chlumce, Hradce Králové a Pardubic a mezi tím chodci a hlavně lázeňští pacienti s berlemi.Ale asi je ta fontána tak uklidňující, že všechni nakonec kruháč zvládnou bez úhony :-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2009 20:05 - indigo

V Český Lípě je u OBI kruháč s tak 2 metry širokou vozovkou a nakloněnou ven. Opravdu retardér. Věčně zácpa...

reagovat 26.5.2009 21:12 - Bára

Jiri, u nas to tak funguje, chodcum se prednost davat musi, ponevadz jich je hodne, hlavne starsi lide, kteri ti tam klidne vbehnou. Kruhac je stredne frekventovany, obcas mensi zacpa, ale da se to zvladat - auta prece nemuzou napalit do sebe, mas davat pozor, co dela ridic pred tebou, jak normalne, tak i na kruhaci.

reagovat 26.5.2009 21:53 - David

děkuju za názory jak jsou kruháče průjezdné bebezpečné nebo nebezpečné ale spíš jsem chtěl vedět Vaše názory na to co je uvnitř kruháče....jestli tam má být fontána STONEHENGE nebo jen tak kruháč bez ničeho :-)

reagovat 27.5.2009 13:13 - Pajka

Hlavně musí být kruháč neprůhledný, proto ta vyvíšenina, květiny atd.

reagovat 21.7.2009 12:02 - Jana

To Pajka: A v čem spočívá výhoda neprůhledného kruháče? Vždycky jsem si myslela, že je lepší, když je do všech stran vidět co nejlépe.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *