Krize na Ukrajině

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2014 08:08 - Anabelll

Zajímá mě co si o tom myslíte. Je to boj američanů proti rusům? Podle mojeho názoru to tak vypadá.

reagovat 4.7.2014 10:47 - mamut

Zajímá mě co si o tom...

To je úplně jasné. Krachující ekonomika a válečný průmysl USA potřebuje suroviny a levnou pracovní sílu ke svému přežití. Síla USA je jenom v jejich vojenském průmyslu. Ale začíná je dohánět Čína a i Putin teď právem investuje do modernizace armády. Vezměte do úvahy, kolik válek rozpoutaly USA a kolik bývalý SSSR, nebo teď Rusko. Kolik vojenských základen po světě mají USA a kolik Rusko. Snaha oslabit Rusko a jeho spolupráci s Čínou je zřejmá. Proto ty neustálé konflikty na hranicích Ruska.

reagovat 31.8.2014 23:03 - aladin

http://politikus.ru/video/28255-obeskrovlennye-trupy-na-meste-krusheniya-malaziyskogo-boinga.html

Nedávám k tomu záměrně žádný názor. Poslechněte si to a pokud neumíte rusky, pořádejte starší členy rodiny.

reagovat 1.9.2014 08:42 - Tinntin

Mám dlouholetého kolegu z ukrajiny, je to inženýr, s kterým jsem pracoval na několika projektech při dodávkách a zprovoznění strojních technologií v továrně v Alchevesku. Stýkáme se i mimopracovně a naše rodiny se také znají. před třemi lety byl u nás s rodinou na návštěvě. Od konce minulého roku jsme spolu na dálku řešily situaci na ukrajině a spojitě situaci jeho rodiny. Výsledek je, že koncem května přijal moji nabídku a přijel se svojí manželkou a dětmi k nám do
ČR. Sám neví co bude, až krize skončí, neví v jakém stavu je jeho dům. Mne stačí, když popisoval události před jeho odjezdem z ukrajiny. Hrozné

reagovat 3.10.2016 20:05 - Bykoš

Popisují to lidi tak,že zpročátku chtěli větší svobodu,ovšem houby víme,kdo jsme tam nebyli,jak to tam vypadá,proto asi ukrajina je plná v obchodech za kasou,ve skladech to bude samý ukrajinec a ukrajinky,oni jsou tichí a pracovití,ale je jich tu hodně,srdnatě muži a dospívající bojují a oni jim posílají peníze aby dorovnaly propad země v ekonomické krizi.
Rus ovšem udělal vše naschvál a naopak,nemají teď svobodu,mají radikalizované pravicově militantnější lidi po ukrajině a nelze to přikládat že udělali majdan nebo neudělali,Rus by je dusil dál,s Rusem Ukrajina nemá dobré zkušenosti.
Kdo za to může je těžká otázka,Rus že je tak nekulturní?!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2016 21:27 - Bykoš

Největší mocnosti a...

Dej si radši něco na spaní,Jahodský mlhy vypouštěj jindy.

reagovat 3.10.2016 21:28 - Bykoš

USA školí budoucí prezidenty i poslance a senátory na svých školách a tam to řídí po mnoho generací mocné vědecké elity ,které už vedly reálnou politiku třeba 4 prezidentům.

reagovat 3.10.2016 21:36 - sdfg

Dej si radši něco na...

Co máš furt s jahodou, já sladký nerad.

reagovat 3.10.2016 21:45 - Bykoš

Vážné téma,USA a světový peacemaker.
zajímavé,že se k Ukrajině jakoby nehlásí.Ovšem v Sýrii již bojuje,tam to školí,a posílá tam nelethální pomoc(zbraně i s návodem)

reagovat 3.10.2016 22:28 - Bykoš

Vážné téma,USA a...

|peacemaker| je fajn že je,ale je nejen to,vnucuje i politiku druhým

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *