KRIZE- Jak se na ní připravujete?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.12.2011 14:34 - Daniel

Co si myslíte o tom, jak nás stále straší krizí? Bojíte se jí a jak se na ní připravujete?

reagovat 5.12.2011 14:45 - Mája

Co si myslíte o tom, jak...

Danieli, nebylo by lepší něco dělat pro lidi, než jen remcat na diskusi?

reagovat 5.12.2011 14:51 - ...

Danieli, nebylo by lepší...

To je tedy příspěvěk jak noha.

reagovat 5.12.2011 15:36 - Daniel

Danieli, nebylo by lepší...

Založil jsem diskuzi, kde si lidé mohou třeba i radit či vzájemně se podpořit. Nikde jsem nepsal, že by zde lidi měli remcat. A i to remcání může někomu pomoci. Apropo, co ty děláš pro lidi?

reagovat 5.12.2011 15:56 - Edita

Danieli, nebylo by lepší...

Daniel založil jednu z mnoha diskuzí-na pokec-proto vznikají... lidé se zajímají o názory druhých ...a co by měl jako dělat pro lidi ?? Jako jít spasit svět a zlikvidovat krizi ? Jak jsi Májo přišla na termín remcat ? Když někdo položí na net otázku, jde ihned o remcání ?
Danieli, tady není moc na místě už otázka, co budu já nebo ty nebo jiný dělat pro lidi, každý se o sebe musí postarat sám, to je stará vesta. Souhlasíš ? Ale na místě je otázka-co udělám pro svou rodinu, aby se neměla mizerně ...
takže já pro to, abychom přežili ten srab, co se chystá, prodávám jednu z nemovitostí,dále muž mění práci, jde pracovat za lepší peníze a věř, že hledal intenzivně dva roky. I já měním práci za lépe placenou hledala jsem rok a půl. Oba budem dost daleko djíždět, tedy slevovat hodně ze svého pohodlí a makat od nevidím do nevidím, ale jinudy cesta nevede, pokud máme pokrýt nutné výdaje včetně potřeb dospívajících dětí. Hodlám urychleně umořit zbytek hypotéky, samozřejmě v době, kdy za to nejsou sankce a být naprosto bez dluhů. Oba v práci chceme mít konkurenční doložku, což se podařilo-tedy solidní odstupné v případě ukončení pracovního poměru z jakéhokoli důvodu. Prostě se musíme smekat ... že jsme v prdeli docela ( s prominutím ) poznáme, až půjde cikán do práce, ale tak moc asi v té prdeli nebudem nikdy, i kdyby padlo euro všecho kolem toho...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2012 13:08 - :-))

Chcete si jednoduše přivydělat z pohodlí svého domova? Vše potřebné najdete na:

www.revolucni-prijem.cz/1AF6B6

doplňující prezentace
www.revolucni-sporeni.cz/1AF6B6

reagovat 6.8.2012 10:15 - Daniel

Chcete si jednoduše...

100% pravda- !!

Zase jeden podvodník! Vyhněte se jim co to jde! Nevěřte jim ani slovo.Kdyby to byli takoví jak se prezentují, tak by měly lidí na práci dost a nemuseli by shánět neustále nové lidi. Takhle najmou nové lidi, napálí je, zneužijí, okradou a zase jedou dál a najmou další. Nevěřte jim ani Dobrý den!!! Těch okradených už je dost!

reagovat 6.8.2012 13:37 - Ketty

100% pravda- !!

Zase...

Dane,to asi na me nebylo,ze?

reagovat 6.8.2012 14:15 - Daniel

Dane,to asi na me nebylo,ze?

Ne.

reagovat 18.10.2012 17:43 - jen do vlastních rukou

VÁŽENÝ KLIENTE!
Dnešním dnem jste dovršil zákonem stanovenou věkovou hranici k odchodu do důchodu a můžete si u našeho fondu zažádat o výplatu své penze. Bohužel vám musíme sdělit nepříjemnou skutečnost. Vzhledem k nešťastným investičním rozhodnutím našich manažerů, kteří již v našem fondu nepracují, je v současné době na vašem důchodovém účtu 0,00 Kč (slovy nula nula nic). Dále dlužíte našemu fondu poplatky za správu a vedení vašeho účtu ve výši 125.785 Kč. Tuto dlužnou částku uhraďte do sedmi pracovních dnů na náš účet č. 12345 costojankucostosněd/710! V opačném případě bude váš dluh odprodán exekuterské firmě Sedřuzváskůži a synové, s.r.o.. Náš fond vám tímto děkuje za projevenou důvěru a za to, že jste si naším prostřednictvím celý život spořil na svoje spokojené stáří.
S pozdravem jednatel penzijního fondu Jistaota a spokojenost, a.s. v likvidaci, František Seberprachyazmiz v.r. - Seyschely, 25.8.2060.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *