Krevní skupina

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.7.2005 18:17 - Jan Fuit

Chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi jednotlivými krevními skupinami a jak se od sebe liší. Ze školy si pamatuju akorát, že se krevní skupiny dělí podle srážlivosti krve atd. Je možné si doma na mikroskopu sám zjistit krevní skupinu? (mikroskop má zvětšení až 1800x)

reagovat 5.7.2005 21:59 - Venceslav

Už je mi skoro 30 a pořád nevím jakou mám krevní skupinu. Mám pocit, že bych to měl někdy už zjistit, mohlo by se to hodit.
Nevíte někdo, jakou mám krevní skupinu?
Díky.

reagovat 6.7.2005 06:02 - milos

Jane a Venceslave,

doporucuji darovat krev a tam Vam reknou jakou stupinu krve mate.

Venco, je videt, ze i pri svem veku neztracis humor. Zel, ani ja o Tve krev. skupine nic nevim, stejte tak, jako o pindorovi, ktereho nosis v kalhotech o))))

JE VELMI DULEZITE, ABY JSTE ZNALI SVOU KREVNI SKUPINU A PODLE TOHO SE TAKE STRAVOVALI.

Jane, jde take o srazenlivosti krve, ale co je nejdulezitejsi, aby jidlo, ktere pozivate Vam neublizovalo, ale bylo naopak lekem pro Vase telo.Lide, kteri trpi nadvahou bych stravovani podle krevnich skupin doporucoval na prvnim miste...

Vice se doctete na strance www.dadamo.com

-m-

reagovat 6.7.2005 10:00 - Jana

Kdybych neměla za sebou těhotenství a všechna vyšetření okolo, taky bych dodnes nevěděla, jakou mám krevní skupinu.
Myslím si, že je to chyba. Podle mně by to každý člověk měl vědět a možná by nebylo špatné to uvádět např. v OP, z důvodu příp. transfuze apod.

reagovat 21.9.2005 14:16 - Zuzana

www.dadamo.com
Co je to za podivnej server?!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.9.2011 23:57 - Anna

Dobrý den, četla jsem, že když mají rodiče oba krevní skupinu 0, tak jejich dítě musí mít 100% 0 také. Oba moji rodiče jsou nulky, ale já mám A-....je to normální, nebo jsem nějaká anomálie přírody???

reagovat 12.9.2011 19:56 - 0 plus 0 rovna sa vzdycky 0 !!!!

Anno, znamena to, ze mas otce se skupinou A-to jest ze tvuj tata neni tvuj biologicky tata. Muzes zacit hledat byvaleho milence matky... Genetika nelze-dve nulky maji vzdycky jen deti s nulou.

reagovat 12.10.2013 12:51 - Alča

Na mou krevní skupinu, kterou ve svých 49 letech neznám jsem se ptala obvoďáka, gynekologa. Jsem po 3 operacích a nikde si představte mou krevní skupinu neevidují. Zřejmě žádnou krev nemám. Ale žiju :-)))).

reagovat 12.10.2013 14:14 - Verča

Na mou krevní skupinu,...

Třeba jsi mimozemšťan,nebo robot apod.
Místo krve máš kyselinu,jsi z plechu a máš značně dutou hlavu.
Nemyslíš ?

reagovat 1.4.2014 12:16 - Jan

Anno, znamena to, ze mas otce...

Castecne pravdepodobne to je, ale driv nez obvinovani matky z nevery bych si neco nastudoval a spis vsadil opravdu na anomalii prirody ;-) (jeden z rodicu slecny nemusi mit vlivem genetiky vytvoreny 'nosny pilir' pro antigen A nebo B, ackoliv gen pro ne mit muze a tedy preda potomstvu. U rodice samotneho se vsak krevni skupina neprojevi - vykazuje nulu)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *