Krevní skupina A a zdravotní problémy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.9.2008 18:34 -

Poznala jsem několik lidí, kteří rozdělují ostatní dle krevních skupin a připisují jim nějaké charakteristiky - jak osobnostní, tak zdravotní. Přesto, že tomu zas tak nevěřím, velmi často člověka odhadli:) Mám krevní skupinu A, tak by mě zajímalo, zda porovnáním něco zjistíme. Prý krevní skupina určuji i vhodný způsob stravování.

Já- maso od dětství moc nemusím, spíše zeleninku. Zdravotní problémy? Zejména nižší imunita, infekční onemocnění... Angíny, záněty moč. měchýře, občas opary, také menší odolnost vůči stresu...'

reagovat 8.9.2008 17:05 - Petr

Já A+ .. kromě oparů to samé'

reagovat 9.9.2008 19:49 - Dita

Přidejte zkušenosti, mohlo by to být zajímavé......'

reagovat 9.9.2008 21:50 - Markéta

...mám A plus, snížená imunita, onemocnění Revmatoidní artritidou druhého stupně, chronická anémie, časté angíny...maso nemusím, mám ráda zeleninu,spíše v syrovém stavu, nepiju alkohol-nechutná mi...jím střídmě a zdravě...'

reagovat 10.9.2008 08:17 - emko

A, RH+, snizena imunita, vitezi nade mnou viry - EB viroza, HPV, herpeticke viry, castejsi virozy. Pred 10 lety prodelana Borelioza, nyni bez projevu. Vsechny bezne lab. rozbory krve a moci v poradku. Tlak 120/80. Vek 41.

Zdrava strava s obcasnymi prohresky, Maso a uzeniny zboznuju. Trocha kvalitniho vina potesi a vyjimecne dvanactistupnove pivo.Osobnostni rysy nikdo nezminuje!?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2013 15:22 - Jan

A- Dříve běžné respirační onemocnění, jednou za rok. Maso bych "žral" od rána do večera.Na zeleninu se podívám a je mi blujno. Ovoce pouze v destilované podobě. Krávu hodnotím pouze v podobě stejku. Mléko nemusím, sýry nesnáším. Snad pouze v mládí vleklé akne,co jsem začal aktivní sex. život v pohodě.

reagovat 28.2.2013 15:54 - Berta

Přidejte zkušenosti, mohlo...

Dneska jsem se dozvěděla ,že jsem A+ .Měla jsem doposud taky podobné potíže .Opary ,záněty moč.měchýře ,úzkostnost ,deprese .Nesnášenlivost lepku .Na maso mám někdy velkou chuť a pak ho můžu bez potíží .S mlékem je to horší ,přináší zažívací potíže.Anemie.
Dělení podle krevních skupin je další dělení lidí s kterým se setkávám .

reagovat 28.2.2014 15:37 - Lenka

Mám A+ a netrpím z žádných uvedených nemocí. Imunitu mám silnou myslím nemocná sem jednou za rok klasická rýma 3 dny, angínu jsem nikdy neměla klouby v pohodě, deprese opary nic. Jím všechno co mi příde pod ruku :-) Tak si myslím že je to hodně individuální

reagovat 24.4.2014 13:25 - Helena

Mám A1+, angíny, rýma,hlavně záněty močových cest, miluju jogurty a zeleninu

reagovat 21.9.2015 14:02 - Annie

...mám A plus, snížená...

Wau, mám stejnou skupinu a z toho co jste psala mi přislo, jako kdybych to psala já:) Mám to stejně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *