Krátké sukně a vykukující lemy punčoch

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2011 08:53 - Martin

Blíží se jaro a něžné pohlaví začne opět nosit minisukně a k nim občas punčochy samodržící nebo na podvazkový pás. Líbí se mi když s pod sukně vykoukne lem punčochy nebo dokonce kousek obnaženého stehna. Pánové líbí se vám také tento pohled a zahlédli jste v poslední době něco podobného? Dámy nosíte krátké sukně a k nim punčochy?

reagovat 3.2.2011 14:05 - @

A co vykukuje tobě?Já chci vidět koule.

reagovat 3.2.2011 14:26 -

Blíží se jaro a něžné...

takové ženské připadají jako špatně oblečené, nebo od E55.
chlap.

reagovat 3.2.2011 16:31 - Marta

Na přání manžela nosím přes teplejší jaro a celé léto supermini těsně pod zadek a k tomu většinou samodržky s krajkovým lemem. Při té délce sukně jsou samozřejmě krajkové lemy vidět. Ale už jsem si zvykla, občas vidím na ulici, že v tom nejsem jediná. Jako na E 55 si rozhodně nepřipadám. Horší je, když někdy jdeme spolu a manžel mě přemluví, abych k tomu šla ještě na ostro, bez tang. To si hlavně na eskalátorech v metru, či na schodech připadám, že je mi vidět všechno. Ale když vidím, jak ho to bere, tak to pro něj udělám. Většinou mě pak čeká po návratu domů za to hned za dveřmi "odměna".

reagovat 3.2.2011 16:58 - Kiki

Je to nevkus.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.2.2014 23:41 - dwan

Míšo,tebe bych chtěl potkat a pokochat se tvojí krásou.V pátek jsem záhlédl krásnou ženu ve světle hnědé sukni v tělových samodržících punčochách ukončených krajkou.Asi krajky ráda ukazuje a vypadala úžasně sexy.Dívky dámy,noste je co nejvíc,ať je život krásnější.

reagovat 18.2.2014 10:31 - ?

Dámy je to jedna věc z těch co dokáží potěšit oko i postarších pánů! Vůbec se za to nestyďte je to moc hezké! A že některé ty postarší svíčkové báby vrčí na to nekoukejte to je jen závist! Kdyby mohly tak by taky chodily na ostro a ukazovali čerta!

reagovat 11.8.2014 20:23 - 3n3rgy

Zdravím u nás to je zřejmě obdobné v létě nebo zimě prostě když je nálada a chuť tak si je ráda obléknu,manžel je samozřejmě při mě taky je zřejmě jeden z tech mužů co se rád podívá ale taky má rád když někdo vidí mě, třeba když sedíme někde v kavárně a je mi trochi vidět lem punčošek tak mě manžel nabádá ať klidně ukážu víc, tak dám třeba jen nohu přes a to bohaťě stačí:-)

reagovat 11.8.2014 21:58 - Mladá a hezká, ale mající vkus a soudnost.

Vypadá to, že jsi hodně...

Je to nevkusné.

reagovat 7.2.2016 15:28 - Slávina

Mě manžel zakázal nosit spodní prádlo aby si mohl občas sahnou na pipku a přivonět.Máme rádi rychlovky a tak to není od věci.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *