Krásnější a zdravější po CHLORELLA tabs?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2009 09:58 - Mia

Ahoj chtěla bych srovnat vaše zkušenosti s užíváním chlorelly a jejím vlivu na kráse. Užívala jsem asi 20 tabletek denně(což je doporučené množství) po 3 měsíce a výsledky byly víc než překvapivé. Nevím jestli je to jenom sugescí...Brala jsem je na zlepšení trávení-což zafungovalo do týdne. Po nějaké době se mi vyčistila záda, která byla dříve posetá pupínky a jizvičkami, čelo už nejevilo známky po neodbytných pupíncích a vlasy mi vyrostly za 3 měsíce o 7 cm! Byly pevnější a lesklejší. Nehty se mi přestaly lámat, ráno jsem neměla kruhy pod očima a byla jsem celkově svěžejší. Po roce a půl po skončení léčby mám ty samé problémy tak je hodlám brát opět a teď už permanentně. Jsem zvědavá na výsledky:-)
Jak jste na tom s pletí a vlasy po chlorelle vy??? Slyšela jsem že po tom lidi i hubnou...

reagovat 13.3.2009 12:01 - Bára

No, zřejmě ti tělo dává vědět, že bys se svým zdravím měla AKTIVNĚ něco dělat, odstranit příčinu a ne to záplatovat chlorellou.

Jinak docela trapná reklama.

reagovat 13.3.2009 12:10 -

Ano, vyzkoušela jsem všechny možné, až náhodou jsem narazila na chlorellu. d té doby je můj život jen šťastný.

reagovat 13.3.2009 13:03 -

Mio, to je trapas.

já myslím, že kdyby sis mazala beďary spermatem, máš ještě lepší výsledky a navíc bys to měla zadarmo.

reagovat 13.3.2009 17:51 - Mia

tak zaprvý, nemám důvod dělat reklamu. Ani jsem nenapsala od jaký firmy chlorellu mám, takže tohle bylo trochu mimo mísu.za druhé, docela ráda bych poznala blbce, kterej by si potíral semenem akné:-)A že něco se svým zdravím dělám špatně? No, nekouřím, alkohol nesnáším, na zadku taky zrovna nesedím. Akné mám vlivem špatného trávení a problémům s játry, což mám od dětsví(játra mi nestíhají čistit organizmus a všechno mi to vylejzá na pleti). Proto taky nemůžu vidět tučná a překořeněná jídla a jím celkem zdravě.Myslela jsem že tady rozjedu seriózní diskusi zkušenějších uživatelů chlorelky...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.7.2011 10:57 - Šárí

Oprava:...ze svého...

Jím spoustu krátce vařené zeleniny. Trochu syrové můžu, v létě hlavně zelenou petrželku, v zimě kvalitní rakytník, v létě v zimě zelený čaj. A vitamín C a vlákninu obsahují i ovoce a zelenina tepelně upravené.

reagovat 20.7.2011 13:23 - Ela

Jím spoustu krátce vařené...

Šári, velká pochvala za takový jídelníček. Kéž by tak jedli všichni. Já raději syrovou zeleninu. Akorát, že mi dá čímdál větší práci sehnat zeleninu a ovoce, co mi chutná. Není nad rajčata z maminčine zahrádky. Dokonce si raději utrhnu jablko, co je trochu flekaté, ale krásně voní a chutná. S mými mizernými stravovacími návyky jsem raději zařadila do jídelníčku chlorellu i ječmen.

reagovat 20.7.2011 13:25 - Ela

když seš šeredná,...

to asi ne, ale zase stačí si hubu namalovat pěkný obličej.

reagovat 21.2.2012 22:31 - gigi

Já si nevšimla, že je to...

Dealesrtví možná nemá dobré jméno, ale jejich chlorella ano. Jako jediná má vypsané všechny látky co obsahuje (některé jiné firmy zatajují) a má speciální druh výroby, která není nejlevnější, ale o to kvalitnější a zelené potraviny s chlorellou byly na tomto trhu jako jedny z prvních.

reagovat 21.2.2012 23:13 - Dana

Dealesrtví možná nemá...

Přiznám se, že z regálů v obchodech toho kupuju moc málo: kvalitní výrobky beru přes dealery, mám svých pár osvědčených firem. Chlorella je moc dobrá, protože má plno minerálů, a ty jsou důležitější než vitamíny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *