Krása mládí a moudrost stáří se spojily u SYSIFA

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.11.2008 18:16 - pozorovatel

Přátelé, rád bych se s Vámi podělil o skutečnost, která mě výrazně překvapila.

Přemýšlím nad tím, jakou úroveň asi bude mít Biofyzikální ústav lékařské fakulty MAsarykovy univerzity v Brně, když jeho přednostou je známý Sysifovec Vojtěch Mornstein a do postgraduálního studia přijali člověka (J. Šrámka alias Formola), který své schopnosti dokladuje na diskuzích pomocí velmi nestandardních výrazů.

Prezentuji pouze malý výběr některých z nich:- ty raději mlč, ty svině s lidskou krví na rukou ...

- ješte se neděsíš každého pohledu do zrcadla, protože tam vidíš vraždící zrůdu, kreaturu ...

- ano, myslím tebe, ty pako ...

- až někdy budeš chtít vidět skutečného blbce, podívej se do zrdcadla ...

- abych alespoň neukázal, jak je ta kráva blbá ...

- magore, to, že o jsi tuplovaný pablb, který si myslí, že tvůj žvást ...

- to že jsi idiot nezakecáš ...

- když jsi blbá a neumíš ani hledat na internetu, tak se nevyjadřuj....

- skutečně jsi blbec....

- jsi husa ...

- bůůůůůůůůůůůů ...Je mi až skoro líto, že spolek Sysifos stále ještě neotevřel svoji náruč tomuto poteciálnímu nadějnému členu, který by (jak je výše patrné) do tohoto spolku zapadl a výrazně přispěl k jeho bohulibé činnosti.

Jsem přesvědčen, že tento komsomolec s tak výraznými argumentačními schopnostmi by neměl ztrácet čas v Biofyzikálním ústavu a

měl by pomoci soudruhům Zlatníkovi, Heřtovi, Grygarovi a dalším hledačům jediné a absolutní pravdy.

reagovat 1.12.2008 12:15 - Lynn

Nemůžu hodnotit Formolovu odbornou erudici, neboť nemám lékařské vzdělání, ale jeho jazyk mě opravdu šokuje. Děsí mě představa, že můj lékař po večerech brousí po internetu a oslovuje lidi termíny ze zoologie. Jsem tak naivní, že doufám v jak odbornou způsobilost, tak určité lidské kvality člověka, kterému svěřím své zdraví, potažmo život? Ironický, sarkastický a osobně nesnesitelný doktor, byť skvělý specialista, je možná přitažlivý pro celkem zdravého diváka televizního seriálu, ale bude-li týž divák stát polonahý v ordinaci a čekat na ortel, dá přednost lidskému přístupu. Je to jedna z příčin, proč se lidé tak často obracejí na léčitele - bojí se neosobního jednání pánaboha v bílém plášti. Tuším, že se nabízí otázka - to půjdeš raději k nějakému hodnému diletantovi, nebo k proslulé kapacitě, která má jednání řeznického psa? Pacient NESMÍ být stavěn před takovou volbu. Lékař musí mít jak odborné znalosti a schopnosti, tak lidský přístup. Nemá-li jedno nebo druhé, měl si zvolit jinou profesi.

reagovat 1.12.2008 12:17 - www

Alter ego?

reagovat 1.12.2008 12:35 - Formol

Chudáček anonymní blb předvádí společný rys všech primitivů - nedokáže pochopit, že lékař se chová jako k pacientům jen k pacientům. K idiotům, jejichž nebetyčná pitomocst ohrožuje životy a zrdaví ostatních se budu chovat jako k idiotům, jejichž nebetyčná pitomost ohzožuje životy a zdraví ostatních ;-) Pokud je nad intelektuální kapacitu někoho to pochopit (že, Lynn?), pak ať se raději nevyjadřuje, nebo ať se nejdříve zeptá - zbytečně tu ze sebe děláš hlupáka - a to jen proto, že se necháš strhnout hlučným oslím zahýkáním

reagovat 1.12.2008 12:42 - dotaz

A co dělá biofyzik :-) s pacienty, případně má vůbec nějaké pacienty?...není to spíš teoretický obor?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.12.2008 00:52 -

to Eli 14. 12. 2008 21:25:26, Eli a Formol 14. 12. 2008 22:07:27, Formol - odpovím Vám oběma naráz.Možné řešení - námět pro odbornou knihu, kterou by sepsali odborníci, kteří mají nejen odborné, ale i praktické zkušenosti v dané problematice - výtah nejznámějších těžkých onemocnění,jejich problematika, jejich léčba,jejich šance, možné uzdravení, možné prodloužení žití, jejich ztráta, dobré rady, stručné pokyny pro " pozůstalý " a třeba doplnit životními příběhy. Něco takového jsem měla na mysli. Nebo knihu v internetové podobě - další možné řešení.

reagovat 16.12.2008 05:49 - Natura

Vycházím z toho, co mi říká to slovo, ne slovník.Politováníhodný=hodný politování, zasloužící si politovat.

Tak mi velí logika.To je jak s tím projekce-projikovat(projektovat), nebo ředitel-řídí (ne ředí).Můžeš si o mě myslet, že jsem ubohá, nebo mizerná, bude to vždy Tvé vidění světa. Se mnou to nemá nic společného.Jak tady kdosi napsal (zřejmě ve snaze Ti pochlebit, nebo snad Ty sám)

PODLE SEBE SOUDÍM TEBE.Tak je sto u všech lidí. Vidíme jen to, co vidět chceme. Nejlepší na tom je, že naše vlastní špatné vlastnosti se nám vracejí v podobě takových Formolů a Natur.

A je to EGO, co tam vidím. Měla bych tedy zapracovat na vlastním EGU, když se mi Tvé zdá obludně velké.

Stejně tak Tebe rozčiluje moje citlivost, které říkáš hysterie, a měl by ses proto podívat na svou vlastní zraněnou citlivost.Rozdíl mezi námi dvěma je v tom, že já už jsem to pochopila, co mi chce setkání s Tebou dát. Dík za zrcadlo. Mám ještě opravdu na sobě na čem pracovat. Jen jinak, než si představuješ Ty.
reagovat 16.12.2008 12:14 - Formol

- logické je používat běžná slova v běžném smyslu, nikoliv si jejjih obsah vymýšlet. Opačný postup signalizuje především malou slovní zásobu nebo totální pitomost.- tvoje citvilost? :D:D:D Teď jsi mě pobavila? Ty, která si jasně uvědmuješ, že některé věci není vhodné říkat doma, kdibně vyřváváš na tóru mezi nemocné s rakovinou? A ještě máš tomu naprostému deficitu emoční inteligence a vlastní labilitě tu drzost říkat citlivost? Škoda, že jsem už přestal počítat tvé jasné lži, tohle by byla další z řady...

reagovat 16.12.2008 13:51 -

Formole, Tvá reakce mě nepřekvapuje, ani trochu.

Hoď tam jinou.

reagovat 28.1.2009 22:34 - ??

Další místo, kde ten debil dostává do držky:

http://www.forumzdravi.cz/index.php?con=3&clanekId=283

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *