Krása je reklama na dobré geny - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2008 21:16 - pepa

Ještě tady chybí nějaké kosmetické přípravky na krásu, ať se nám zvýší prodejnost.:)

reagovat 19.7.2008 22:22 - a jakou to má souvislost s článkem???

Tady se píše o kráse v souvislosti s geny. Přípravky ovlivňující geny krásy a přitažlivosti nejsou. Bohužel nebo zaplaťbůh???:-)))))

reagovat 22.7.2008 02:03 - tomaslezal"yahoo.com

No to je suprrr,v tom případě budu asi nesmrtelnej.

reagovat 24.7.2008 15:27 - xavy

OK, to beru. Ale jak si mám přebrat, že moje holka je fakt supr kočka a její matka fakt děsná?Myslíte že se to nutně vyvine taky tímhle směrem?Kdyby se tak daly přečíst geny na krásu.Anebo třeba si vezmu pěknou ženskou a děcka budou šeredky po nějaký prababičce. Jak to člověk zajistí aby byli děcka povedený?

reagovat 24.7.2008 15:51 - genetika

Říká se, že pokud chceš vědět, jak bude tvá žena vypadat za 20, 30 let, koukni se na její matku.:o)))Ale jestli není po matce, tak máš smůlu. Hodně prozradí společná fotografie, společné rysy jsou na ní lépe znát.:)

Dopředu ti nikdo neřekne, jak to dopadne a po kom dítě bude - jak vizáží, tak povahou. Oboje bývá kombinací různých předků.

Jsou případy, kdy vyloženě hezcí lidé mají nehezké dítě i naopak. Někdy nepoměr zaráží. Ale spíš to bývá přiměřené, děti bývají podobné hlavně rodičům a prarodičům.

Taky mohou být děti jen po tobě, krasavče.:o)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2008 21:44 - Radek S.

Také mám pocit, že se genetika bude i v budoucnosti zaměřovat spíše na genetické testy zkomající zdravotní stránky člověka než jeho povrchní stránku.

reagovat 28.7.2008 19:16 - Berunka

Co tím myslíte?Co že bude genetika zkoumat?Já myslela že se dělají jenom testy na genetický vady aby se nerodliy tak moc nemocný děcka.

reagovat 29.7.2008 14:29 - Radek S.

To zřejmě máme na mysli něco zcela odlišného. Já zmiňoval zcela mladý obor genetiky zvaný "prediktivní medicína". Tento obor se zaměřuje na zkoumání DNA již narozených lidí (dětí i dospělých) a rozborem jejich genomu se snaží odhalit nemoci, ke kterým dotyčný člověk inklinuje a poradit mu, jak se jim vyhnout. Pěkné stránky v češtině jsou www.genscan.com, jestlže ovládáte anglický jazyk, v USA je firem poskytujících tuto službu samozřejmě více než v ČR a je možno se na jejich stránkách také informovat.

reagovat 8.1.2009 23:09 - tomaslezal"yahoo.fr

To Radek S.: Záleží z čeho kápne víc peněz a krása je dobrej business, určitě to bude zajímat více firem než to, jak konat dobro ve prospěch lidstva :))))))

reagovat 9.1.2009 13:27 - Jana

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *