Kozorožky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2004 22:36 - Zuzka

Zajímalo by mě,jaké jsou s námi Kozorožkami zkušenosti? Jsme opravdu tak hrozné,jak mi všichni říkají?

reagovat 12.11.2004 23:42 - Sissi

Zuzko, asi jsme... taky jsem kozorožka a sama vím, jak jsem hrozná... ale nic s tím nenadělám, to je taková prazvláštní nátura, kozorozi mají prý tvrdohlavost berana, sílu lva, útočnost štíra, zkrátka ve všem prý vynikají... četla jsem o tom a sedí to...

reagovat 13.11.2004 13:25 - Zuzka

Ahoj Sissi,mě pořád všichni říkají,že na tu svoji umíněnost jednou dojedu.Prý jsem majetnická a mám takový tvrdý,nepříjemný pohled,že prý se nemám divit,že mě lidi nemají rádi když ze mně vyzařuje: Jde někdo,všichni uhněte! Nikdy jsem neměla moc kamarádů a kluci se mi spíš vyhýbali obloukem.Taky máš podobné problémy?

reagovat 13.11.2004 13:31 - Hanka

Holky, neblázněte, kozoroh není tak špatné znamení. Já jsem býk a s kozorohama jsem si vždycky dobře rozuměla. Moje šéfka je třeba tak kozoroh a skvělá ženská. Je fakt, že je umíněná a dokáže být tvrdá, ale je spravedlivá a díky svojí umíněnosti toho spoustu dokázala. Kozoroh jako chlap-partner by se mi docela líbil - je sice fakt, že jsou uzavřenější, ale zase mi přijde, že takoví "poctivější".

reagovat 13.11.2004 19:16 - Sissi

Zuzko, taky jsem nikdy neměla moc kamarádů, většinou jednoho výborného kamaráda a víc ne. Jsem opravdu hrozná povaha a zdá se, že je to opravdu mým znamením. Samozřejmě že časopisovým všeobecným horoskopům se nedá věřit, ale takový osobní horoskop od opravdu dobrého astrologa, tak to už je něco! Jestli ti můžu poradit, zajdi si za dobrým astrologem a nech si od něj trošku poradit. Každý kozoroh je samozřejmě jiný, protože každý se narodil v jinou dobu při jiné konstelaci planet, ale určité rysy mají hodně stejné. Jedna paní mi jednou řekla, že její manžel je kozoroh a že jí trvalo dlouho, než se naučila s ním zacházet a je to tak. I já jsem zjistila, že se nehodlám přizpůsobovat, že potřebuju, aby mě někdo pochopil a vzal takovou jaká jsem, aby mě bral raději s humorem a aby mi nic nevyčítal, výčitky neberu, to dám raději sbohem! Jsem už taková a moje kozoroží hrdost mi to tak diktuje :o))))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2017 12:16 - Iva

Přesně tak, znamení byla vymyšlena na pobavení vrchnosti, je to fikce a lidi se podle toho nemají řídit. Třeba já jsem také narozená v kozorohu, nejsem vůbec na peníze a dobrých vztahů si vážím nadevše. Všechno je to jenom o lidech, jací chtějí být a jací doopravdy jsou.

reagovat 17.7.2017 12:20 - Žádné

znamení není jenom kladné,nebo jenom záporné,na to bych také vůbec nedala.Přesto ale úplná blbost to zase není.Mám knížku od Kludské a ty vlastnosti podle zvěrokruhu na ty lidi sedí.Jen se to nesmí brát do puntíku vážně.

reagovat 17.7.2017 15:27 - tipuji,

znamení není jenom...

že ty jsi Střelec.

reagovat 17.7.2017 16:06 - Tipuješ

že ty jsi Střelec.

špatně.

reagovat 19.9.2017 11:39 - Fialka

Co se o kozorožkách dá opravdu říct, že jsou povětšině velmi zodpovědné.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *