kožní-neodpovědné

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2007 09:43 - Jana

Svědí mi hlava (vlasová část), čelo hlavně nad nosem a vnitřní část víček očí.Vyhledala jsem pomoc na polikl Černý Most,dostala kortikoid mast s tím, že je to alergie na léky které beru na vysoký tlak td.,celkem 5 tablet každé ráno a že se nedá nic dělat, léčit se musím. Na interě v nemocnici ve Vysočanech jsem toto sdělila,ale prý to není reakce na léky a hlavně ať nepoužívám KORTIOKID mast,že se nejspíš jedná o Seberoickou dermatit a to že bych si zadělala na problém, který se pak velmi špatně léčí.Co mám dělat,komu mám uvěřit-když né odbornému lékaři?!Svědění je velmi náročné na psychiku.Děkuji Jana

reagovat 25.10.2007 17:37 - V

Tak to je svízelné, těžko poradit. A, co játra, ty máš v pořádku, a na té kůži - je něco vidět?

reagovat 31.10.2007 13:04 - A

S kortikoidy se musí opatrně a dávat je kolem očí mi připadá vysloveně hazard. Já s nimi mám mnohaleté zkušenosti, kortikoidy poslouží opravdu dobře a rychle, ale jsou bohužel návykové a musí se brát pod dohledem lékaře. A měli by Ti udělat krevní či epikutání testy, na co jsi vlastně alergická. Zajdi někam na alergologii. Já chodím k lékařce v centru a jsem spokojená.

reagovat 31.10.2007 17:28 - V

A má provdu v tom, kortikoudy na obličej raději velmi, velmi opatrně. S tou návykovostí bych to tak černě neviděla.

reagovat 31.10.2007 17:52 - Honza

Jano, zkusil bych celostní medicínu, podívej se na netu na adresu www.psychosomatika.cz, tam by ti uměli asi spíš poradit. Skoro mi to přijde, že ty kožní problémy souvisí se špatnou psychikou. Nemáš nějaké problémy v rodině, či v manželství? Zkus zapátrat a když tak uvidíš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2009 12:47 - Květa Zázvorková

Rakovina není exém ani vyrážka.Pleteš si pojmy s dojmy.je to nekordinované dělení buněk.Kortikoidy zatracuji.Produkují je nadledvinky, proto bych posílila tento orgán.Tak si nestěžuj a klidně je polykej dál, místo aby ses zamyslela nad příčinou, zaháněj důsledek.Přeji hodně štěstí.KZ

reagovat 18.3.2009 16:35 - Bára

Květo Zázvorková, ekzém má milióny různých příčin, od těch fyzických, až po psychické. Pokud selžou roky pátrání po příčině, alternativní medicína a člověk je na pokraji sebevraždy, pak jsou kortikoidy jediným způsobem, jak si zachovat život a nervy pro další pátrání po příčině.

Pokud je příčina ekzému v duši, pak mi jsou rady kterak posílit ledviny, vyčistit játra, střevo, atd. úplně, ale ÚPLNĚ NAPRD, víte?

Nevěřite? Zkusila jsem, vím o tom své. Vy ale toho ale o ekzému moc nevíte.

Pokud píšete o lokálním ekzémku někde na ruce či na obličeji, pak ok, dá se vydržet, ale já píšu o těžkém AE.

reagovat 2.7.2011 21:29 - Monika

KZ je šarlatánka tělem i duší. Pozitivní myšlení ještě nikdy nikoho na světě nevyléčilo. Jsou to bludy rádoby léčitelů a KV je známá horlivá obhájkyně této metody na netu v diskuzích. A ví kulový!

reagovat 2.7.2011 22:44 - Mary

Už se, jako léčitelka,...

Je to přesně tak. Na medicíně se dnes snad ani dietologie či výživa neučí? V TV promluvil jeden pán, jehož syn studuje medicínu na univerzitě v Cambridgi. Pán se podivoval nad tím, že jinak velmi prestižní univerzita zařadila jedinou přednášku o výživě za celé čtyři roky studia! Jeden jediný den! tak si můžeme domyslet velmi snadno, že je nám nalinkována budoucnost na drogách (drugs = léky).

reagovat 31.8.2011 14:23 - KZ

KZ je šarlatánka tělem i...

Naopak. Stačí si přečíst něco víc, než-li Blesk a zkouknout zprávy na Nově!!!Ale komu není rady, tomu není pomoci. Dnes už se dělá vyšetření kapky krve v temném poli, ale, bohužel, to pojišťovny neplatí.Šarlatáni alespoň vědí, jak to ve vesmíru funguje a že člověk není jenom z masa a kostí!!!Život je daleko složitější.Ale kdo chce, ať se cpe kortikoidy a "prášky". Je to každého věc.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *