Kousání nehtů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2004 23:34 - bebe

Pomoc!!! Už strašně dlouhatánskou dobu si koušu nehty a nemůžu přestat. Často o tom ani nevím, ale když to zjistím, nepřekonám se a musím své dílo "dokončit" :-) Vyzkoušela jsem nechutně chutnající vodičky, laky na nehty, postupně snižovat intenzitu ohryzávání... nic nepomáhá! Mám štíhlý dlouhý prsty, všichni říkají, že mám krásný ruce, jen ty nehty! Proto mě to tak děsně štve - ale nemůžu si pomoct. Rovnou říkám, že ve stresu jsem, hlavně školy mám pořád nad hlavu - hodně se musím učit, a právě při učení si nehty nejvíc koušu, protože mi asi nějakej hlásek v podvědomí našeptává: "to nestihneš, dělej, jinak se to nestihneš naučit..." - nebo já nevim. Please, jestli někdo něco dobrýho víte, poraďte! Dík moc, je to hnusný, ale moje slabá vůle na to nestačí... :o(

reagovat 9.3.2004 10:03 - Jitka

Ahoj, tak to jsme na tom stejne. Taky si uz delsi dobu nehty kousu. Jednou se mi to podarilo asi na 3 mesice prerusit, protoze jsem si nasla kluka a stydela jsem se. Pak jsem to prestala resit a byla jsem v tom znova. Co je ale zajimave, ze vzdy kdyz jsem na dovolene, tak si nehty nekousu a hezky mi narostou. Pak prijde ta kazdodenni rutina a uz v tom jedu. Takze, jestli je tu nekdo odnauceny kousac, tak poradte! I kdyz, ja vim, chce to poradnou motivaci!!!!

reagovat 9.3.2004 11:03 - Jindra

holky jestli přestanete s rukama, začnete s nohama. Věřte mi!! :))

reagovat 9.3.2004 11:55 - Jitka

To bych radsi. Tam to nejde tak casto.

reagovat 30.3.2004 16:56 - Petra

Holky mám lOO% radu: nechte si nalepit umělé nehty, nalakovat francouzskou manykůru. uvidíte "svoje" nádherné nehty, nebudete ukrývat ruce a hlavně - přestanete si je kousat!!!Behem dvou měsíců Vám dorostou Vaše nehty a to už bude po zlozvyku! Věřte mi,je to moje zkušenost (trpěla jsem 25 let). Pa

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.11.2014 15:33 - Zuu

Já si nehty taky koušu a sem ještě docela malá, takže si gelové nehty nemohu dát... Taky se za ně stydím a pokaždé co si je okoušu tak mi moje prsty připadají menší. Už si na ně dávám vodičku a mast (koušu si i kůžičku okolo nehtů) a docela se mi to hojí ale když si ty nehty chci dát k puse rychle je dám pryč. Já si to uvědomím, že si je chci dát k puse. A k tomu si vzpomenu na to že moje spolužačky mají krásné nehty... A to mě prostě odradí... Chci vypadat trochu jako holka.

reagovat 12.2.2015 14:22 - Zuu

Já mám tento rok 2015 11 a tak si gelovky nemůžu dát... Ale stačí normální lak na nehty... Maminka mi nedovolí barvit si nehty...

reagovat 12.2.2015 14:22 - Zuu

Já mám tento rok 2015 11 a tak si gelovky nemůžu dát... Ale stačí normální lak na nehty... Maminka mi nedovolí barvit si nehty...

reagovat 12.2.2015 19:07 - kuku

chlap okousané nehty to je hnus. Ženská okousané nehty to je hnus plus trapas.

reagovat 13.2.2015 01:15 - Zdenek

A co okousané nehty na nohách?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *