Kouřím 100 cigaret denně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2010 21:37 - Pavel Tobiáš

Ahoj, já pracuji jako agronom. Starám se o všechno co se týče rostlinné výroby v zemědělství, takže i plat mám poměrně slušný. Mám i skvělou rodinu. Protože přestavujeme barák a kutilství mě moc baví, zvládnu opravdu každou práci, co se týče údržby baráku. Jenomže mým hnacím motorem k aktivitě jsou bohužel cigarety. Jen ráno otevřu oči, musím si zapálit. A kouřím opravdu jednu za druhou od rána do večera. Jinak bych neudělal nic za práci. Když vím, že můžu kouřit, hned se mi dělá jinak a práce mi jde od ruky. Mám slušně zařízenou dílnu, postavil jsem velký zahradní altán, dětem na zimu vyrobil saně a vytvořil jsem i spoustu jiných výrobků. Ovšem pouze když nepřetržitě kouřím. Kdybych si nezapálil, nemohl bych hnout ani brvou, jak bych byl nervózní. Denní spotřeba je přes 4 krabičky denně, ale někdy padne i 5 krabiček, čili stovka cigaret za den.. Je mi 42 let. Vím, že je to nezdravé, ale jinak nepiju a sportuju a i jídelníček mám zdravý. Nedokážu přestat a ani bych asi nechtěl přestat. Pro mě je kouření hnacím motorem do jakékoli činnosti. Moje žena přesto to mé kouření nevidí ráda, přitom sama taky denně vykouří až 40 cigaret... Jinak jsem zatím zcela zdráv a při mé obrovské spotřebě cigaret netrpím ani kuřáckým kašlem. Je tu někdo z vás, kdo vyčadne stovku cigaret za den? Já osobně nikoho takového neznám. A na odvykací kúru jít nechci. Kdybych si nezapálil, můžu se jít okamžitě zastřelit.

reagovat 20.1.2010 17:40 - Ladislav

Pavle mam stejny problem,take nedovedu prestat kourit.Kourim dene az 30 cigaret a neumim to zastavit, mozna kdyby prestala kourit moje manzelka a nevidel jsem doma cigarety,tak bych prestal.Je to velky problem prestat kourit cigarety,muj nazor je ,ze zadny odvykaci kury  a jine prostredky nepomuzou.Musi to prit samo od sebe, jinak clovek neprestane.

reagovat 20.1.2010 18:25 - Lojza

Pavle, ty se asi budíš v noci nedostatkem nikotinu a musíš si zapálit, že jo??? Kolik hodin vydržíš spát v jednom kuse nepřetržitě? Čtyři-pět?

reagovat 20.1.2010 19:54 - adam

Ahoj, já pracuji jako...

To budeš mít pěkně drahou rakev.

reagovat 21.1.2010 10:55 - cigo

No když na to máš!!!!!!!!V DNEŠNÍM DRAHÝM STÁTĚ!!!!!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.2.2017 15:13 - Slůvě

Pokud bude tohle...

Přitom to co kouříme se dá srovnat s tím co vydávali za chleba při obléhání leningradu na lístky,samé piliny .S tím rozdílem,že tam neměli ,kdežto tady na kuřácích nehorázně vydělávají.
Schválně by mne zajímalo jestli neznezžívají toho,že není možné udělat žádný test kvality cigaret,protože je to pořád státem zdaněná škodlivina a už to ani nemohou psát na krabičky.

reagovat 11.2.2017 15:21 - Slůvě

Pokud by jsme měli cigára přímo z kuby,kde se tabák pěstuje,tak by se snžila nemocnost na rakovinu plic,protože by to neobsahovalo piliny,jsem proto pro akvizice plantáží na kubě penězi nebo silou,vylodění bych naplánovvl do osvědčeného místa v zátoce sviňí.Jako velitele bych zvolil senátora Kuberu,bez přídělu cigaret a nechal bych ho obsluhovat obranný grannátomet.

reagovat 11.2.2017 15:23 - Slůvě

Pokud by jsme měli cigára...

Loďstvo půjčí manželka Viktora Koženého,ze zbytků původní české flotili,která zkrachovala,ale funguje dál,kontakt by obstaral ex/prezident Klaus,který obchod s Koženým zpunktoval.

reagovat 11.2.2017 15:25 - Slůvě

Pokud by jsme měli cigára...

Případně by na vrcholu kulometného hnízda případně zaklíněná v mříži na přídi loďi mohla být radní Černochová abstinující od cigaret s kulometem české výroby Bren.

reagovat 11.2.2017 15:36 - emil

Ahoj, já pracuji jako...

Pavle, kouřil jsem od svých asi 13 let, první šloka jsem si dal ale později, napřed o byla jedno dvě cíga, ale později v učení už jsem kouřil 10 denně, později jsem kouřil až 80 gigaret na den, ale jednou už mne přestal bavit kuřácký kašel. Narodil se mě syn a já se rozhodl že mne neuvidí kouřit a přestal jsem ze dne na den, bylo to kruté, protože v práci mě kolegové podkuřovali, sváděli, ale já to vydržel. už nekouřím mnoho let a jsem na tom velmi dobře s dechem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *