Kouření v restauracích

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.12.2003 12:53 - Peťka

Ahoj, budu ráda, když zde napíšete svůj názor. Mě hrozně vadí kouření v restauracích. Jsem společenský typ,který se rád chodí bavit a posedět s přáteli, ale bohužel díky alergii nemám ve svém městě, které má přes 40000 obyvatel, žádnou šanci. Jsou zde desítky restaurací, ale ani jedna nekuřácká ! Připadá mi to dost sobecký vůči nám nekuřákům, že když nechceme sedět doma, tak musíme nedobrovolně polykat kouř a škodit svému zdraví. Přijde mi to stejné, jako kdyby abstinent, když je někde v restauraci, musel povinně pít alkohol, protože ostatní ho tam pijí...

reagovat 1.12.2003 16:11 - kiri

Souhlas...

reagovat 1.12.2003 16:25 - Tereza

Jo, taky souhlas. Obcas jsou nekde oddelene mistnosti, ale neni tomu prilis casto. Leda jit do americkych fastfoodu.

reagovat 1.12.2003 20:01 - Sunny

Hmmm, zajímavý téma na Doktorce.

reagovat 4.1.2004 16:25 - Katka

Taky mi to silene vadi. A nejen v restauraci, taky na vlakove zastavce, ktera je jeste tak blba, ze se jinde stat neda.A samozrejme vsude jinde, kde s e kouri.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2007 01:20 - Servuz

Hovno je malý a taky kouří

reagovat 2.11.2008 21:09 - Peťulka

Ne všichni,ale většina kuřáků je bezohledných.Mají potřebu si zabít hřebík do rakve,tak ho zabijou i ostatním okolo.Nejvíc mi vadí,že hulí i malým dětem pod nos a vůbec jim to nedojde.Aby ne,když mají vykouřený mozky.Vždy se těším na dovolenou v Itálii,kde zákaz platí.Člověk přijde do restaurace a cítí kuchyni a ne smrad z cigaret.A je mi do smíchu,když si kuřák stěžuje,že na tu dovolenou nemá.A že za rok propálí lepší dovolenou pro 4 osoby si nedokáže spočítat!Kuřáci by si měli měli platit léčbu rakoviny plic sami!To by hned kuřáků ubylo.Přeji příjemné pokuřování

reagovat 2.11.2008 21:22 - Indián

Kouření v restauracích by mně ani nevadilo, ale myslím že by bylo lepší zakázat kouření v bistrech, v benzinových pumpách, kavárnách supermarketů a tak. Viděl jsem i případ kde v nekuřácké restauraci kouřil číšník a kuchařka a s cigaretou chodili i do kuchyně. Byl to penzion Holenský dvůr.

reagovat 17.10.2009 12:53 - michal

sakra nejvic mě na nich sere že stačí chvilka v hospodě a noje vonavé vyprané prádlo mužu hodit zpět do pračky bo je nasáklé tim debilnim cigaretovym kouřem sakra kurva drat at si ty cigara kouří někde venku i když chčije nebo je minus 15 co ja chudak nekuřak mam na to doplacet jo at mi pak zaplatí praní a přidal bych jim specialni dan na vyzkum rakoviny plic třeba 10kč ke krabičce :))

reagovat 17.10.2009 15:35 - Observer

Už jsem to napsal i jinde, ve skutečné restauraci, kde se podává jídlo, by se kouřit nasmělo, ale pokud se jedná pouze o nalejvárnu, která má zároveň status herny a kam nemají přístup mladiství pod 18 let, tam ať si klidně hulí, kdo chce. Argument, že to tam vadí obsluze neuznávám, stejně sama hulí a když n e, tak ať jde dělat do normální restaurace, kde by bylo omezení kouření i pro obsluhu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *