Kouření na pracovišti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.3.2007 21:29 - Peta

Jaké máte kdo zkušenosti s dodržováním zákazu kouření na pracovišti,kde jsou i nekuřáci?V mém zaměstnání je zákaz kouření,ale nikdo ho nedodržuje a už nevím jak se bránit.

reagovat 28.3.2007 17:35 - Victoria

Peta: Kouří se přímo v kancelářích nebo jen ve společných prostorách, např. na chodbě apod.?

reagovat 28.3.2007 21:25 - Peta

Kouří se všude.Nikdo si ze zákazů nic nedělá.

reagovat 29.3.2007 21:26 - Peta

To vám vážně nikomu nevadí lhostejnost a bezohlednost kuřáků?

reagovat 30.3.2007 11:01 - Victoria

Peta: Tak to je síla. U nás v kancelářích se nekouří, kromě jednoho kolegy jsme všichni nekuřáci, ale naše firma sídlí v office centru, kde je i spousta jiných firem a je fakt, že na chodbě ve společných prostorách někteří lidé kouří, hlavně z bezpečnostní agentury. Párkrát jsem jim zkusila něco říct, ale nic si z toho nedělali a ještě si z toho dělali legraci. Taky mi to vadí, ale jsem ráda, že aspoň v kancelářích máme čistý vzduch. Možná by ses měla obrátit na nějaký inspektorát práce, nedávno vyšel nový zákon, který se ke kouření staví ještě radikálněji než ten dřívější, každopádně už několik let platí, že i kdyby byl v kanceláři jediný nekuřák, kouřit se tam prostě nesmí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.8.2008 18:47 - rybička 26

Proč někomu vadí kouření? Vždyť pořádně vykouřenej penis je fakt dobrá věc!

reagovat 30.8.2008 20:00 -

Klidně se obořte na někoho, kdo kradmo jako učeň kouří někde stranou na autobusové zastávce. A pak

reagovat 30.8.2008 22:01 - Bára

Nikdo tu neřeší učně stranou, ale lidi co bezohledně ničí zdraví nekuřákům. Práva kuřáků??? Odkdy má někdo právo ničit ostatním zdraví? Svoboda kuřáků končí tam, kde začíná svoboda nekuřáků. Nekuřák nemá na výběr, musí to dýchat. Kuřák si může jít zakouřit jinam a neobtěžovat.

A trapný výmluvy o výfukových plynech a továrnách do toho laskavě nepleťte, téma jsou kuřáci.

reagovat 30.8.2008 22:44 - nekuřačka

Nikoli, Báro, téma je kuřáci na pracovišti. Už mnoho let existuje zákon na ochranu nekuřáků na pracovišti. Že nekuřáci nejsou schopni tohoto zákona důsledně využívat, je smutné. A jeho bezohlední kolegové kuřáci - to je ještě smutnější.

Ale jinak mi kuřáci nevadí - nepatřím k těm prudičům, co si stěžují i na souseda, kouřícího na balkoně - to už je zu viel.

reagovat 31.8.2008 08:19 - Bára

Ano, samozřejmě, v návalu emoce jsem to zapomněla dopsat - chtěla jsem pouze poukázat, že téma výfukové plyny a celkově špatné ovzduší s tím nesouvisí a připadá mi to jako opravdu trapné otáčení diskuze od problému. Soused kouřící na balkoně mi není příjemný, ale respektuju to, alespoň nekouří doma v bytě pod nos svým dětem.

Zákon sice existuje, ale víme, jak je to se zákony. Já bych se bránila a klidně změnila práci, ale chápu, že někdy člověk nechce a nemůže přijít o práci. Víme všichni, že to není jen o tom prosadit si čistý vzduch v kanceláři...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *