Koureni u deti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2002 13:45 - Tea

Vazeni pratele, obracim se na Vas s prosbou o rady jak odnaucit dceru 12 letou koureni se kterym zacala asi pred tremi tydny. Domluvy, zakazy nepomahaji, mozna snad poradna, psycholog anebo nejake drasticke opatreni v podobe nejake latky v cigarete pokud neco takoveho existuje. Dekuji za ohlasy.

reagovat 7.7.2002 09:20 - Kateřina

Možná by pomohlo jí podstrčit nějaké silné cigarety, kdysi se daly sehnat Bakary. Kouřila jsem ty staré hnědé Petry, ale když mi dal známý bakaru na ochutnání, tak jsem na cigarety na celý den ztratila chuť. Pamatuji se, že to mělo asi 28 mg dehtu a skoro 2 mg nikotinu.
Myslím si, že kdyby nebyly trhu lehké cigarety ale spíš něco jako ty staré Petry nebo Sparty, nezačalo by tolik dětí kouřit už v tomhle věku.

reagovat 21.9.2002 13:41 - Aneta Lednová

Ahoj já si myslím,že si to co ti napověděla Katka,je dobrý nápad,ale já to beru z psychologického hlediska,protože sem psycholog,a tak vim o čem mluvím!!
Nejpve se jí zeptat co si o tom kouření myslí,a jestli jí to chutná a jak jí to chutná!Ona se asi bude před vámi stydět,a tak to možná neřekne,ale vy doufejme budete vědět,jestji ano nebo ne!Pak se jí zeptaz,kdy míní přrstat,a když řekne že neví,chtělo by to malinko zvíšit hlas,a vyhrožovat jí,že jestli to z ní ucejtíte,tak říct,že pude do protidrogovího!!!!Ona snad přestane!!!

Ale ještě by mě zajímalo jak začala,jestli parta,protože to ou nečastěkší případy!Tak mi prosím napište na muj E-mail:Aneta.Lednová"seznam,cz!Aho

reagovat 22.9.2002 19:29 - Cindy

teda fuj aneto-psycholožka, tudíž máš vysokou školu, a takovýhle hrubky :) jinak mám pocit, že křik ani zákazy nic neřeší, dítě to začne dělat na truc.Nechte to plavat, pouze nedovolte dítěti kouřit před vámi a buďto přestane samo, nebo ne.Vy s tím nic nezmůžete a pokud budete zakazovat, dřív nebo později se k tomu vaše dítě vrátí.

reagovat 23.9.2002 11:36 - Tea

Dekuji za nazory, nechat to plavat nechci, snazim se vychovat deti co mozna nejlepe i kdyz nevlastni. Ona se naucila kourit s kamaradkama, zkratka se pred sebou vytahuji, chapu to. Problem je, ze na cigaretu ma chut i o samote a to asi bude problem. Kdyz o tom mluvime, slibi, ze kourit nebude a stejne si sem tam zapali. Zkouseli jsme ji nechat pred nami vykourit krabicku, bohuzel jenom drzela cigo, neslukovala a brecela, pak to manzelka pokazila. Nepomaha ani motivace darkem, na ktery se tesi. Slysel jsem o injekci, ktera v soucinosti s kourenim vyvola nevolnost a nasledny odpor k cigaretam. Myslim, ze toto by bylo resenim.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.5.2016 14:19 - Tom

Nechte ty decka bejt.Tak...

zarazit vycházky , zjistit s kým a kam chodí , kontrola oblečení.

reagovat 2.5.2016 03:11 - Tony

Zakázané ovoce nejlépe chutná. Já začal kouřit ve dvanácti letech a v patnácti jsem přestal.

reagovat 6.5.2016 17:09 - smoking women

At kouri,cim vic tim lip bude kuraku,ja kourim od 10let dcera moje taky vnucka jeste ne ji je jen 7 ale uz ji obcas dame sluknout

reagovat 11.2.2017 07:36 - kraska dokonala

Přesně tak kurva kurtech nic neomezovat,děti ať si kupující zvara a vajgly od mala

reagovat 12.2.2017 00:50 - kraska dokonala

Já to toleruji, tak je...

Presne ja dceru taky podporila a ted uz jsme naucili i vnucku kourime hodne vsechny tri Vnučka uz ma 13pryč byl nejvyšší cas ale naštěstí od mala vidi cigarety všude doma

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *