Koupání bez plavek - trocha exhibicionismu neškodí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.11.2003 11:23 - Patrik Henzl

Koupete se rádi bez plavek ? Já se koupu nahý skoro všude. Když to jde tak klidně třeba i na normálním koupališti, kde mají všichni ostatní okolo na sobě plavky. Nevadí mi to, klidně se svléknu i když je kolem mě třeba 200 lidí a všichni v plavkách, i se klidně mezi nimi projdu úplně nahatý do vody a zpět na deku. Přiznávám že je v tom asi trocha exhibicionismu, ale proč ne ? Když to prochází... je to skvělé odreagování od všedních starostí. Co si o tom myslíte ? Děláte to někdo taky ?

reagovat 5.11.2003 17:28 - Richard

proč ne,ale musí k tomu mít ten muž patřičné rozměry,což já v klidu nemám a s natrčeným čudlou - to je divný

reagovat 29.10.2004 15:51 - Naturista

Na veřejnosti ne, ale jinak jsi náš člověk http://www.naturista.cz

reagovat 29.10.2004 16:07 - b.

Tak jeď jednou na dovolenou na Fuerteventuru tam se vyžiješ.Tam chodí po pláži mezi oblečenýma spousta nahých,podotýkám,že většina ošklivých ,starých a vytahaných těl,že člověk který je v plavkách,se musí stydět.Ale proti gustu žádnej dišputát.

reagovat 8.3.2005 12:31 - jp

Chlapče.chlapče! Nejsi buzik, nebo úchylák? Spíš obojí, že?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.12.2017 14:34 - Stáňa

No to tedy nevím kam to...

vůbec bych neřešila, že doma je 12 letý kluk nahý, pokud bydlí jen s matkou, nebo náhodou se tam mihne dospělá sousedka, tak co asi ty dámy uvidí? Dětskýho pindíka, možná už trošku začíná růst a možná má na něm celkem pět chloupků, to je tak vše. Někde mezi lidma takhle velký chlapec by se koupat nahý neměl, ale třeba někde večer u rybníka, když tam je pár lidí, nebo stranou od lidí, tak proč ne. Kluka nikdo okukovat nebude.

reagovat 19.3.2018 19:01 -

Rád bych na nudistické koupání,ale nevím jak na mě budou koukat,když jsem v rozkroku vyholený

reagovat 20.3.2018 00:39 - r,k,

Rád bych na nudistické...

ahoj nikdo to vubec neřeši ....jsem take na hladko a nikdy jsem nezaregistroval žadne blbe připminky a navic nebudeš tak jediny

reagovat 20.3.2018 09:07 - Jan

Bohužel v Čechách jsou lidi spíše na žrádlo než na nudismus a pak se stydí za svá těla a vštěpují tento stud sobecky i mladým a cpou je těma knedlíkama se sekanou.
Já měl tuto zkušenost.
Běhal jsem jako mladá nahý po koupalšti na malém městě a přestože jsem byl ještě před pubertou a na prvním stupni ZŠ,nepamatuju si v jaké třídě,tak po asi hodině koupání si najednou toho ,že jsem nahý všimla nějaká úplně piďi holčička co ji natáhli do celotělových plavek a sotva uměla chodit,natož plavat.A hned přiběhla stejně zamindrákovaná matka nebo babka za mnou jakto,že nemám plavky,ať mi je rodiče okamžitě dají.

reagovat 13.6.2018 19:26 - K.K.

Bohužel v Čechách jsou...

Asi záleží místo od místa. Ale zrovna nedávno jsem byla u Ralska na rybníku, celkem málo lidí a vedle asi máma s cirka desetiletým synem co byl bez plavek. Kus dál ještě dvě menší děti taky nahatý. Nezdálo se mi že by to budilo pohoršení, hlavně za předpokladu poloprázdné pláže. Komicky vypadají spíš holčičky ve dvoudílných plavkách. Já si vršek beru taky jen do bazénu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *