Koupání bez plavek - trocha exhibicionismu neškodí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.11.2003 11:23 - Patrik Henzl

Koupete se rádi bez plavek ? Já se koupu nahý skoro všude. Když to jde tak klidně třeba i na normálním koupališti, kde mají všichni ostatní okolo na sobě plavky. Nevadí mi to, klidně se svléknu i když je kolem mě třeba 200 lidí a všichni v plavkách, i se klidně mezi nimi projdu úplně nahatý do vody a zpět na deku. Přiznávám že je v tom asi trocha exhibicionismu, ale proč ne ? Když to prochází... je to skvělé odreagování od všedních starostí. Co si o tom myslíte ? Děláte to někdo taky ?

reagovat 5.11.2003 17:28 - Richard

proč ne,ale musí k tomu mít ten muž patřičné rozměry,což já v klidu nemám a s natrčeným čudlou - to je divný

reagovat 29.10.2004 15:51 - Naturista

Na veřejnosti ne, ale jinak jsi náš člověk http://www.naturista.cz

reagovat 29.10.2004 16:07 - b.

Tak jeď jednou na dovolenou na Fuerteventuru tam se vyžiješ.Tam chodí po pláži mezi oblečenýma spousta nahých,podotýkám,že většina ošklivých ,starých a vytahaných těl,že člověk který je v plavkách,se musí stydět.Ale proti gustu žádnej dišputát.

reagovat 8.3.2005 12:31 - jp

Chlapče.chlapče! Nejsi buzik, nebo úchylák? Spíš obojí, že?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.12.2017 06:55 - Protože

Proč je v pořádku kluk...

U holek přichází puberta dřív než u kluků a leckterý holce už začínají růst prsíčka a chlupatět veverka, tak aby to holky měly zakrytý plavkama a neočumoval je kdejakej úchylák.

reagovat 5.12.2017 08:32 - není problém,

vždy si to každý vyřeší sám co je mu příjemné nuda pláží je taky dost.

reagovat 5.12.2017 09:08 - Bože

Moje sousedka má syna 12 let...

Nahlaste se, že očumujete kluka od sousedů. Normální je k sousedům nekoukat a nezjišťovat, kdo co má či nemá na sobě. A že koukáte s velkým zájmem (očumujete) o tom svědčí to, že víte, že kamarád má jen slipy a ne plavky. Raději si místo toho starání o druhé přečtěte něco o naturismu, nudismu.

reagovat 5.12.2017 09:23 - Jiřina

No to tedy nevím kam to takhle půjde dál s těma mladýma.Ona ho ale nechává chodit nahého do bazénu už z bytu .A to nemluvím o tom že když jdu občas k nim na kafe tak se ten chlapec producíruje doma buď ůplně nahý a nebo jen v krátkém tričku bez jakého koliv ostychu.Ano i ve spodním prádle jsem ho viděla ,ale to měl na sobě tak malé že by se dalo říci že neměl nic.Letos zjara jsem u nich byla tři dny když byl chlapec nemocný a paní nemohla z práce tak mě požádala jestli bych se o něj postarala - no jsme sousedi ale : To bylo chlapci ještě 11 let při naklepávání peřiny jsem si všimla že má chlapec plenu ! Když jsem se ho zeptala proč ji má tak mi řekl že mu ji maminka dává pokaždé když je nastydlý.Nechala jsem si to pro sebe ale myslím si že v tomhle věku to již správné není.Chlapce znám od jeho narození a musím připustit že na 12 roků vyspělý není ,kdo ho nezná tak by mu řekl o dva roky méně ale ani tak si myslím že by mu pleny matka už dávat neměla .

reagovat 5.12.2017 14:34 - Stáňa

No to tedy nevím kam to...

vůbec bych neřešila, že doma je 12 letý kluk nahý, pokud bydlí jen s matkou, nebo náhodou se tam mihne dospělá sousedka, tak co asi ty dámy uvidí? Dětskýho pindíka, možná už trošku začíná růst a možná má na něm celkem pět chloupků, to je tak vše. Někde mezi lidma takhle velký chlapec by se koupat nahý neměl, ale třeba někde večer u rybníka, když tam je pár lidí, nebo stranou od lidí, tak proč ne. Kluka nikdo okukovat nebude.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *