Kotvičník

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2007 16:40 -

Máte někdo zkušenosti s touto rostlinkou? Hlavně holky, zaznamenaly jste nějaké výraznější změny libida?

reagovat 4.4.2007 23:37 - Duan

Ja sem vypil tak 50 Litru caje z tyhle rostlinky a nic .. porad pevne vysim :o/

reagovat 5.4.2007 11:13 - BB

Nějaký čas jsem užívala Tribulus terestris pod názvem Energyman,ale nic jsem nepozorovala/myslím lepší libido/.Mě by zase zajímalo,zda má někdo zkušenost s užíváním byliny s názvem Maca.Dík.

reagovat 5.6.2007 18:36 - David

Nemůže při dlouhodobému používání dojít k poškození vylučování testosteronu? Chci říct že si tělo zvykne na rostlinku a při vysazení by byla hladina testosteronu naopak menší než před používáním. Dík

reagovat 2.12.2010 14:30 - Foxy

Kotvičník (tribulus terrestris) funguje hlavně u jedinců starších (od čtyřicítky výš). Tam (zhruba řečeno) napomůže nastavit hormonální rovnováhu takovou, jako bývala za mlada.
Samotné pití kotvičníkového čaje bez dalších aktivit je málo účinné. Pokud však je doplňkem dalších aktivit (sportovních i sexuálních), pak u většiny starších lidí funguje přímo znamenitě. Kotvičník se jeví jako vysoce účinný zejména při rehabilitacích po neurologických onemocněních (polyneuritidy). Přípravky z tribulu jsou též výborným prostředkem pro řešení problémů spojených s menopausou.
Naproti tomu mladým, zdravým jedincům nepřináší užívání kotvičníku téměř žádný positivní efekt.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2017 10:06 - Hanka

Přesně tak, mám taky...

Kotvičník zvyšuje hladinu testosterosu u mužů a estrogenu u žen. Pokud jsou problémy způsobeny např. poruchou cév a prokrvení, tak pomoci v ničem nemůže. Tam zase třeba pomáhá Korolen, vitamín E, kajenský pepř, pyknogenol. Ono je vždy potřeba zjistit, co způsobuje problémy. Někdy to je celkové energetické vyčerpání, pak zas je vhodné dlouhodobě užívat korejský ženšen, kikg-kong, živiny pro energii, energy modulátor, což je směs ženšenů a další látek...

reagovat 9.1.2017 15:03 - Franta

Kotvičník můžu vřele doporučit, každodenní ranní čaj mi zklidnil žaludek, mé matce pravidelné pití ČÁSTEČNĚ upravilo krevní tlak, takže užívá jen poloviční dávku léků, její internistka po čase začala tuto bylinu doporučovat jako DOPLNĚK léčby u určitých onemocněních, kamarádovi zase pomohl SNÍŽIT obtíže s dnou. Bohužel nepozoroval jsem žádné změny ohledně erekce či libida. (je mi přes 40 erekci mám ale už ne tak pevnou jako dřív, ale stále dostatečnou na vše, k čemu je potřeba) Myslím, že se to s tímhle účinkem přehání a zbytečně tato fáma zvedla neúměrně cenu jinak užitečné bylinky.

reagovat 9.1.2017 23:44 - rozchechtaná

Kotvičník můžu vřele...

třeba si v tom musíš máchat lachtana :D

reagovat 14.3.2017 16:00 - Josef

Takže kamarádi,dobře poslouchej te,tablety místo polikání dej te do hrnku a zalíjte vroucí vodou dej te si do toho med,je to hořký jak paralen ale fuknčnost je zaručená. sílu a zdar banani.

reagovat 11.11.2017 00:16 - David

Užívám již téměř rok kotvičník ve formě tinktury z pupenů i natě a nedám na něj dopustit. Je to dobré nejen na prut, ale celkově to člověka nakopne energií. Když si dám ráno kotvičník, už nepotřebuji celej den kafe. Jo a nedoporučuji užívat cca po 16 hodině, jinak se blbě vyspíte...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *