KOSMODISK

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2007 22:23 - HAPA

MATE NĚKDO ZKUŠENOSTI S KOSMODISKEM?

reagovat 1.3.2007 10:24 - Petr

Mně to taky pořád vrtá hlavou, vypadá to slibně, ale nikoho takovýho neznám.

reagovat 1.3.2007 16:52 - Oskarka

Kosmodisk mám doma a pod?a mňa funguje. Je to vlastne pás pružnej umelej hmoty, ktorý kopíruje chrbticu a drží pri svaloch chrbtice teplo. Ako sa na bolesť križov používa pás látky, aby boli kríže v teple, tak toto udržuje teplo pri chrbtici. Princíp je jednoduchý, výrobok je až detsky jednoduchý, výrobná cena musí byť tak do 150,-- Sk! Je to dobrá vec, ale malo by sa to predávať za pár korún v každej lekárni a nie za tú sumu cez internet. Je to nehorázne zarábanie na ?uďoch.

reagovat 9.7.2007 21:32 - Vašek

Já nosím kosmodisk, protože jsem si dojebal záda na total gymu.

reagovat 9.7.2007 21:43 - Manda

Já nenosím kosmodisk, je pro mě přílíš geniální, na to, že jsou to sešitý zdravotně závadný gumový podložky pod techniku:) Ale nebráním se tomu, že kdo si vydělává jeho prodejem, tomu určitě pomáhá i od vrásek na obličeji:)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2011 14:18 - Hradilová

Dobrý den,

i já jsem dostala dárek - kosmodisk,
marně se snažím záskat návod na upevnění
na tělo. Návod v češtině neexistuje ani u zboží ani na internetu.
Díky, zdravím M.H

reagovat 30.12.2011 11:36 - iva

Minulé vánoce jsem koupil babičce KOSMODISK. Babička to zkoušela na záda, na ruku, na nohu a nakonec zjistila že je na pí.u. Pardon :-)

reagovat 13.2.2012 12:48 - Mirek

Dobrý den,

i já jsem...

Tady máte český návod ke stažení, jestli už jste ho nesehnala jinde. Ale moje zkušenost je taková, že český návod tu pitominu nevylepší. Mám ho taky právě na zádech i v kříži, za měsíc budu vědět, že ačkoliv jsem už dosti stár, zase jsem naletěl. Ještě že jsem to koupil ve Slevomatu za pár šupů.

http://www.pepa.cz/file/6.pdf

reagovat 22.5.2018 07:04 - František

Mám potíže s bederní páteří a to takové, že bolest vystřeluje do kyčlí a ani nemohu udělat jeden krom natož chodit. Kamarádka - rehabilitační sestra mi doporučila kosmodisk - varianta pro sportovce obsahující pouze rozšířený bederní pás do tvaru "T" Pokud se připne pás tak, aby gumové hroty tlačily na místo v páteři odkud bolest pochází (tj. místo kde je páteř poškozená a kde dochází k útlaku nervů, což je původ bolesti), dochází za chůze i sebemenším pohybu k masáži tkáně a tím i jejímu zahřívání a prokrvení, což vede ke zmírnění celkové bolesti. Kosmodisk nosím vždy jakmile ráno zjistím, že mám ztuhlou bederní páteř a nebo cítím bolest a mohu říct, že opravdu pomáhá. Jakákoli pomůcka je každému kdo ji neumí používat nanic.

reagovat 22.5.2018 08:06 - :-)

úúúá ten šmejd ještě mají na skladě?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *