Kosmetika z Mrtvého moře Dr.Nona

Archiv příspěvků

reagovat 4.3.2010 22:23 - Simona Krasická

Vážené a milé kosmetičky, kosmetické poradkyně, vizážistky a majitelky wellness studiíPéče o tělo a o pleť provází člověka již od pradávna. Ať již to dělají z důvodu zkrášlování nebo nutnosti. Já sama se denně potkávám se spoustou lidí, které trápí různé problémy.

Pracuji jako osobní trenér a terapeut. V minulosti jsem lehce přičichla i k práci v oblasti vizážistiky a tak velmi dobře vím, že je tato práce velmi náročná, pokud se ji člověk věnuje s láskou a naplno.

Vím také, že mnoho lidí pohlíží na tuhle oblast tak trošku mezi prsty.

Své klienty vnímám vždy jako celek. To znamená, že si všímám všech věcí a hledám různé souvislosti a příčiny jejich problémů. Když se podaří tuto příčinu najít, je pak mnohem snadnější řešit zdravotní problém. Málo kdo si ovšem uvědomuje, že taky kůže je orgán a to dokonce největší orgán lidského tělo a zajišťuje mnoho nepostradatelných funkcí. Pokožka je složitým, multifunkčním orgánem. V jejich sedmi vrstvách se nachází množství prvků: buněk, vláken, hladkých svalů, pigmentů, tukových a potních žláz, nervových tkání s velkým počtem receptorů, rozvětvená síť krevních a lymfatických cév. Hmotnost kůže se pohybuje mezi 7 až 11 kg.

Pokožka společně s ledvinami patří k vylučujícímu orgánu, který zbavuje tělo zplodin a naopak je zdrojem přísunu látek potřebných pro normální existenci organismu. Tady probíhají důležité fyziologické a biochemické procesy, které doplňují a zčásti nahrazují funkce některých vnitřních orgánů. Pokožka se účastní dýchání, regulace tepla, látkové výměny, tvorby fermentů a mediátorů a aktivně se účastní vodo-elektrolytické výměny.

To všechno svědčí o aktivní úloze pokožky pro činnost organismu člověka. A tak jak již jsem zmínila dříve, vnější stav pokožky nám ukazuje stav našich orgánů a celého organismu.

Zde se obracím na Vás. Povyšte svou práci o stupínek výš. Z vlastní praxe vím, jak moc lidem chybí dotek a vlídné slovo a že to jsme právě my, kterým lidé často sdělují své starosti. Je to velmi malý krůček k tomu lidem nabídnout pomoc.

Před nějakou dobou jsem se dozvěděla o Archibakterii a jejím působení na lidský organismus.

Archibakterie je první buňkou na Zemi, které se ve své vědecké práci věnovala ruská lékařka p. Nona Kuchina.Po čtyřletém výzkumu společně s dalšími lékaři dokázala vytvořit prostředí, ve kterém tato bakterie přežívá a je schopná dostat se skrz kůži nebo další sliznice do lidského organismu. Zde velmi blahodárně působí, neboť dokáže spustit „havarijní systém“ organismu, potřebný k léčbě nemocí.

Za tento objev byla nominována na Nobelovu cenu. Použití všech preparátů je velmi snadné a účinky jsou naprosto neuvěřitelné.

V této době již spolupracujeme s několika lékaři od nás i ze zahraničí, kteří jsou velmi vstřícní a pomáhají nám s dávkováním a určením správných preparátů.

V tomto období hledáme všechny, kteří nám chtějí pomoct rozšířit tyhle úžasné informace.

Vynikající úspěchy jsme zaznamenali v oblasti gynekologie, kožních onemocnění, onemocnění trávicí soustavy, hemoroidů a mnoha dalších.

Naši spolupracovníci jsou pravidelně školeni a mají možnost získat nejnovější informace.

Myslím, že mít tyhle informace je v dnešní době, kdy se klienti stávají stále náročnějšími, velice prestižní…

Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.Těšíme se na Vás. Veškeré informace naleznete zde:

www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz

reagovat 21.3.2012 15:26 - d

Vážené a milé...

http://www.e-mrtvemore.cz/

reagovat 21.3.2012 15:27 - dd

http://www.e-mrtvemore.cz/

No já kupuji jedině na http://www.e-mrtvemore.cz/ vysoká kvalita a slušné ceny

Manuka Doctor

reagovat 10.6.2016 15:26 - Jari

Ráda bych se podělila s novou zkušeností s produkty Dr.Nony.
Protože jsem si myslela, že kvůli štítné žláze a po bypasu již nebudu moci zhubnout, protože jsem snad vyzkoušela jakoukoliv detoxikační kůru a změnila snad 10x svůj jídelníček dle doporučení několika nutričních poradců, nakonec jsem sáhla po přípravcích Dr.Nona.
Svůj záměr jsem zrealizovala tak, že jsem se ve firmě Dr. Nona zaregistrovala jako nezávislý poradce a zakoupila si nejdříve čaj Gonseen, který jsem začala pít. Změny v mém organismu začaly hned v prvních dnech užívání tohoto čaje - spíše bych tento čaj nazvala detoxikační kůrou, reverze na užívání byla znatelná.
Jen pitím tohoto nápoje jsem cítila, že hubnu, čistí se celý můj organismus.
Co je důležité říci, tento nápoj je směsí mnoha bylin a k tomu je přidány tzv. BOMK (Bioorganominerální komplex):
Bio – biologicky aktivní složky, které se tvoří v živých organizmech Mrtvého moře (Archebakterie)
Organo – organické rostlinné složky, tj. aromatické substance, výtažky z léčivých bylin
Minerální – anorganické prvky, tj. minerály a stopové prvky, obsažené v bahnu a vodě Mrtvého moře
BOMK zesiluje proces výměny informací mezi zdravými buňkami a zabraňuje jejich mutaci.

Pokud řešíte jakékoliv zdravotní problémy ve Vašem tělě, začněte je řešit nejdříve s tímto "čistícím buldozerem".
Přesvědčte se sami, jakou ozdravnou a čistící sílu má!
Zakoupit si ho můžete v eshopu Nayrouse Cosmetic

reagovat 26.7.2018 19:46 - Šmejd

A že už nedostali Nobelovu cenu za ty všeléky. Hurá, lidstvo je zachráněno! Kupujete lidičky vodičky!

reagovat 4.8.2018 19:47 - !

Já pamatuju, když ještě Mrtvý moře bylo nemocný.

reagovat 10.8.2018 12:22 - Pepča

Je to byznys - účinek jako indulona. Ale holt je to něco. Dr.Nona ? Co to má být? Až si namastí na hejlech kapsu založí třeba Dr.Jeba.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *